Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kana OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13936
Ilo wiadomości: 8315
Ilo artykułw: 1798
Pozna Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najwaniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Liczba artykuw: 110
Sortuj:
Dwanaście miesięcy temu, dokładnie w przeddzień E3 2005, Microsoft wytoczył ostre działa w kierunku Sony i poniekąd Nintendo, chcąc w tej psychologicznej wojnie zgarnąć jak największy kawałek rynkowego "tortu". Jak było tym razem?
Czego by nie powiedzieć o Nintendo, ich pomysł na rewolucję, czy też jak kto woli - Wii - budził zainteresowanie. W końcu przecież nie sama grafika się liczy, o czym już nie raz mieliśmy okazję się przekonać. Ciągle jednak najnowsza konsola firmy hydraulika kryła w sobie wiele tajemnic, które tegoroczne E3 miało odsłonić.


E3 2006 część I - wstęp + konferencja Sony

PlayStation 3PlayStation 2PSP
Relacje z imprez
Wszyscy z niecierpliwością czekali na to, co pokaże japoński gigant podczas E3. Oczekiwaliśmy przede wszystkim trzech rzeczy: finalnego joypada, ogłoszenia ceny konsoli oraz naturalnie pierwszych, grywalnych gier, by wszelkie wątpliwości zostały rozwiane.


PlayStation Business Briefing 2006

PlayStation 3PlayStation 2PSP
Relacje z imprez
Szczegóły na temat premiery PS3, systemu sieciowego, oraz plany PSP na 2006 rok. Raport.


PlayStation Experience 2

PlayStation 3PlayStation 2PSP
Relacje z imprez
Druga edycja (jak podkreślają organizatorzy) "największej prezentacji gier video w Polsce". 15-16 października. Eksklsuzywne zdjęcia, playtesty, największa w Polsce relacja. Zapraszamy!


Tokio Game Show 2005

PlayStation 3Xbox 360WiiPlayStation 2XboxGameCubePSP
Relacje z imprez

Jak co roku, tak i teraz we wrześniu odbyła się największa japońska impreza poświęcona grom video. Zbadajcie nasz największy w Polsce raport.
Szczegóły na temat premiery PS3, systemu sieciowego, oraz plany PSP na 2006 rok. Raport.


Square Enix Party 2005

PlayStation 2
Relacje z imprez
Tegoroczne wakacje to nieustające imprezy. Tym razem swój show zorganizowało w Japonii Square Enix. Sprawdźcie naszą relację.


Pokaz Xboxa 360 w Hiszpanii

Xbox 360
Relacje z imprez
Nie minęły echa Xbox Summit, a wyciekły nowe informacje na temat nowej konsoli Microsoftu...


Xbox Summit


Relacje z imprez
Po Sony przyszła pora na Microsoft. Co firma Billa pokazała na zorganizowanej przez siebie imprezie?


PlayStation Meeting

PlayStation 3
Relacje z imprez
Raport z konferencji w Tokyo. Nowe fakty o PS3, nowe gry, prezentacja Resident Evil 5! Zapraszamy.


E3 2005

PlayStation 3Xbox 360WiiPlayStation 2XboxGameCubePSP
Relacje z imprez
Prezentacja konsol nowej generacji, masa gier i zaskakujące oświadczenia - oto największa impreza growa na świecie. Zapraszamy do największej relacji w polskim internecie.
Po raz pierwszy w Polsce. Relacja w OGM.


Tokyo Game Show 2004


Relacje z imprez
24-26 września. Największa japońska impreza poświęcona grom video. Relacja w OGM.
Relacja z imprezy, która odbyła się 26-28.VI.2004 w Dobczycach pod Krakowem.
‹  Poprzednia
Nastpna  ›
Strona: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  /  8
  więcej recenzji

Interesują cię inne formy reklamy? Sprawdź TUTAJ.

Strony zaprzyjanione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiay zawarte w serwisie onlygames.pl s objte prawem autorskim i nie mog byw caoci
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorw!