Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13936
Liczba wiadomości: 8370
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Liczba artykułów: 46
Sortuj:
[04.09.2016] Przed Wami recenzja Castlevania: Symphony of the Night - jednego z najlepszych tytułów ery pierwszej PlayStation. Dzieło ludzi z Konami w 1997 roku zostało niestety niedocenione, przez co sprzedawało się fatalnie. Poszło na tyle mało egzemplarzy w Europie, że obecnie  Symphony of the Night to jeden z największych unikatów dla PSone. Przy okazji warto dodać, że ukazała się również wersja dla Saturna, ale była słabsza od tej na PSX-a, o czym zresztą wspominam w materiale.
[10.06.2016] Przed Wami recenzja Crash Bandicoot XS [GBA] w kolejnym odcinku cyklu Strefa Retro. Pod takim tytułem gra ukazała się w Europie, natomiast w USA była sprzedawana pt. Crash Bandicoot: The Huge Adventure. Za jej developing odpowiada studio Vicarious Visions.
[04.03.2016] Przed Wami retro - recenzja gry Spyro 2: Gateway to Glimmer (znanej też w USA pod nazwą Spyro 2: Ripto's Rage) wyprodukowanej przez studio Insomniac Games. Tytuł ukazał się w 1999 roku i był exclusive'em dla pierwszej PlayStation. Dla wielu to była najlepsza platformówka w pełni 3D dostępna na PSX-a i, jak możecie dowiedzieć się z powyższej recenzji, w miarę dobrze przetrwała próbę czasu.
[05.02.2016] Przed Wami retro - recenzja Aladdin, gry opartej na filmie animowanym Disneya o tym samym tytule. Gra została wydana na wiele różnych systemów, ale za najlepszą wersję uznaje się tę na Segę Mega Drive (za jej stworzenie odpowiada studio Virgin Games).
[23.01.2016] Przed Wami retro - recenzja Cool Boarders, pierwszego tytułu opartego na snowboardingu na konsolach 32-bitowych. Gra została wyprodukowana przez studio UEP Systems i wydana w 1996 roku (do Europy dotarła na przełomie 96/97). Może i nie był to wielki megahit, ale CB przypadł do gustu wielu ówczesnym graczom.
[30.12.2015] Przed Wami retro-recenzja Sega Rally Championship, jednego z największych hitów biblioteki Segi Saturn. W 1995 roku to był rasowy system seller - dla tej produkcji kupowało się czarną konsolę Segi.
[04.10.2015] Przed Wami recenzja Crash Bandicoot 3: Warped (PSX) w kolejnym odcinku cyklu Strefa Retro. Fanom platformówek tego tytułu nie trzeba chyba przedstawiać, a reszcie wspomnę tylko, że dzieło Naughty Dog uznawane jest za jedną z najlepszych produkcji ery PS One.
[30.08.2015] Przed Wami Grand Theft Auto 1 (PSX, PC) w kolejnym odcinku z cyklu Strefa Retro. Marka GTA dzisiaj znana jest milionom fanów na całym świecie, ale czy choćby połowa z nich wie jak ta seria zaczynała? Niniejsza retro recenzja pokaże Wam pierwszą część, którą wszyscy podniecaliśmy się pod koniec lat dziewięćdziesiątych.
[19.07.2015] Wideo recenzja Resident Evil (materiał z cyklu: Strefa Retro). Gra ukazała się na PlayStation (PSX), Saturna i PC w 1996 roku. Developerem był Capcom, któremu udało się stworzyć jedną z najbardziej rozpoznawalnych serii survival-horror wszech czasów. Zobaczcie czym zachwycaliśmy się blisko dwie dekady temu.

[21.02.2014] Niedługo po premierze pierwszej części WRC na PlayStation 2 zadebiutował w sieci nasz wirtualny e-zin - OGM (Only Games Mag), który po kilkudziesięciu wydaniach przerodził się w portal, który właśnie macie przed oczami - OnlyGames.pl. W jednym z pierwszych numerów naszego wirtualnego magazynu zamieściliśmy nawet recenzję WRC, bo produkcja Evolution Studios wchodziła wtedy do tzw. "platynowej serii". Ponad 12 lat później chcemy przypomnieć Wam ten tytuł w Strefie Retro.
[29.01.2015] Jakiś czas temu przedstawialiśmy Wam pierwszą część serii Crash Bandicoot w naszej Strefie Retro - teraz przyszedł czas na retro-recenzję "dwójki". CB2 debiutował pod koniec 1997 roku i mimo, że nie był już takim szokiem jak w swoim czasie pierwsza odsłona, to i tak zasłużenie zbierał wysokie noty i bił kolejne rekordy sprzedażowe.
[11.01.2015] W bieżącym wydaniu Strefy Retro chcemy przypomnieć Wam Motor Toon GP 2. Bardzo możliwe, że o tym tytule nie słyszeliście, a to dlatego, iż ukazał się w 1996 roku, kiedy to PSX nie był jeszcze w naszym kraju tak bardzo popularny jak później. W każdym razie warto zwrócić na ten tytuł uwagę choćby dlatego, że to jedna z pierwszych gier, nad którymi pracował Kazunori Yamauchi - późniejszy ojciec Gran Turismo.
[11.11.2014] Witajcie w kolejnym wydaniu Strefy Retro. Tym razem wracamy do Hexena - gry, która swoją premierę miała w 1995 roku (wówczas wydano ją na PC). Dostaliśmy jeden z klonów Dooma, aczkolwiek wyróżniający się wspaniałym mrocznym klimatem i kilkoma innowacyjnymi patentami.

[04.10.2014] Przed Wami wideo-recenzja Silent Hill (PSX) - kultowego horroru, który debiutował na pierwszej PlayStation w 1999 roku. Jeśli mieliście z nim do czynienia, z pewnością wspominacie przytłaczającą atmosferę i ciekawą fabułę, a być może także wybrane zagadki, z których to elementów słynął hit Konami.
[28.08.2014] Witajcie w kolejnym odcinku Strefy Retro. Tym razem omówimy sobie jeden z największych hitów Mega Drive, czyli 16-bitowej konsoli Segi, znanej też w USA jako Sega Genesis. Zajmiemy się kluczowym tytułem, system sellerem, który pomógł japońskiej firmie w walce z odwiecznym rywalem, czyli Nintendo. Mowa oczywiście o grze Sonic the Hedgehog.
 
Następna  ›
Strona: [1]  [2]  [3]  [4]  /  4
  więcej recenzji

Interesują cię inne formy reklamy? Sprawdź TUTAJ.

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!