Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13943
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Liczba artykułów: 111
Sortuj:


E3 2009 - potwierdzone tytuły na imprezę

PlayStation 3Xbox 360WiiPlayStation 2PSPDSPC
Relacje z imprez
Mamy 30 maja 2009, dwa dni przed startem E3 i pierwszą zaplanowaną konferencją. Od największego branżowego show dzielą nas już tylko godziny, więc warto sprawdzić co też najwięksi wydawcy szykują na zbliżającą się imprezę. Jak co roku, zebraliśmy listę "oficjalnie potwierdzonych" tytułów. Oznacza to, ze poniższe produkcje na 100% zostaną zaprezentowane na E3, aczkolwiek nie powinniście traktować tego zestawienia jako ostatecznego. Wiadomo, że każda edycja Expo kipi od niespodzianek i zrywających kask razem z głową ogłoszeń.


Poznań Game Arena 2008 - relacja

PlayStation 3Xbox 360PlayStation 2PC
Relacje z imprez
Dni 22 i 23 listopada zapisały się na kartach historii polskiego gamingu. W tych dniach odbyła się w pewnym sensie jubileuszowa, bo już piąta edycja targów Poznań Game Arena 2008, jak sama nazwa sugeruje w Poznaniu. Organizatorzy odgrażali się dużą powierzchnią dla konsoli Xbox 360 (bodajże 500 metrów kwadratowych), nowymi grami, konkursami. A jak było w rzeczywistości dowiesz się z tej relacji, niestety z tylko jednego dnia tej imprezy, bo tylko tyle dane było mi tam być.


E3 2008 - raport [relacja] z konferencji i pokazów gier

PlayStation 3Xbox 360WiiPlayStation 2PSPDSPC
Relacje z imprez

E3 to największa impreza poświęcona grom video - tak jest od lat. To właśnie na lipiec wszyscy wydawcy szykują swoje największe "działa", które następnie pokazują zgromadzonym dziennikarzom, a w konsekwencji graczom na całym świecie. Jak co roku, przygotowaliśmy dla Was bardzo szczegółowy raport z konferencji trzech gigantów rynku konsolowego (Sony, Microsoft, Nintendo) oraz zapowiedzi najważniejszych produkcji najbliższych miesięcy. Jako, że wszystko opisywaliśmy na bieżąco, w tym miejscu postanowiliśmy zebrać materiały i je uporządkować, by szukanie informacji o ulubionym tytule było dla Was prostsze. Zaczynamy od informacji, które wyciekły na chwilę przed E3, a potem przechodzimy do najważniejszych wydarzeń, czyli konferencji. Na koniec: raporty z pokazów gier.


Far Cry 2 - relacja z prezentacji Ubisoft Montreal

PlayStation 3Xbox 360PC
Relacje z imprez
To był naprawdę niezły weekend dla naszego kraju. W piątek 27 czerwca oprócz głośnego koncertu Carlosa Santany w Warszawie odbyło się spotkanie prasowe z L-P Pharandem oraz Clintem Hockingiem, członkami zespołu Ubisoft Montreal, odpowiedzialnego za powstanie Far Cry 2. Luis-Pierre jest producentem projektu, a Clint pracuje na stanowisku dyrektora kreatywnego. Dzięki polskiemu oddziałowi firmy Ubisoft i wydawcy (Cenga Poland) przyjechali oni, by promować wcześniej wymienioną grę. Owe spotkanie prasowe poprzedzało otwarte pokazy, które odbyły się w dniu następnym. Jest to, jak powiedzieli szef polskiego oddziału francuskiej firmy oraz pani odpowiadająca za Europę wschodnią, początek tradycji takich wizyt w Polsce.

Games Developer Conference z 2007 roku zapamiętaliśmy chyba najbardziej dzięki Sony - Phil Harrison przedstawił wówczas szczegóły na temat platformy Home dla PS3, której nie możemy doczekać się do dziś. Oprócz tego między innymi Shigeru Miyamoto, guru Nintendo, otrzymał (zasłużoną) nagrodę za całokształt swojej twórczości. To już jednak przeszłość, a tegoroczne GDC zapowiadało się nie mniej ciekawie. Plotki mówiły o finalnym potwierdzeniu Gears of War 2 dla Xboxa 360...


Poznań Game Arena 2007 - relacja

PlayStation 3Xbox 360WiiPlayStation 2XboxGameCubePSP
Relacje z imprez

W dniach 24 i 25 listopada odbyły się okołogrowe targi Poznań Game Arena 2007, będące aktualnie największym konwentem graczy w Polsce. Chciałbym na wstępie pocieszyć wszystkich - nasz kraj powoli zaczyna wydobywać się z dołka braku jakichkolwiek imprez growych. W tym roku odbyły się w sumie trzy ogólnopolskie zloty fanów elektronicznej rozrywki (z czego jeden był poświecony tylko 360-tce – mowa oczywiście o Xbox Fun Day). Miejmy nadzieje że przyszły rok będzie jeszcze bardziej obfity pod tym względem i swojej imprezy doczekają się również fani Sony (ostatnie Playstation Experience wspominam bardzo miło aż do dzisiaj).


Poznań Game Arena - relacja

Xbox 360WiiPlayStation 2PC
Relacje z imprez
Tegoroczna edycja poznańskich "targów" miała przynieść ze sobą (prócz turniejów w wiele tytułów) pierwszy pokaz Wii w Polsce oraz prezentację gier na Xboxa 360. Co z tego wyszło?


[V]Games Party - relacja

PlayStation 2PC
Relacje z imprez
W Warszawie odbył się turniej Tekkena i Prey'a. Sprawdźcie naszą relację.


TGS 2006 część VI - raport z pokazów gier + podsumowanie

PlayStation 3Xbox 360PlayStation 2PSPDS
Relacje z imprez
Przegląd następujących gier: WWE Smackdown! vs. RAW 2007, Resistance: Fall of Men, Warhawk, Gears of War, Valhalla Knights, Ace Combat X, Yakuza 2, It's Wonderful World, flOw, Monster Kingdom: Unknown Realms, reszta gier + podsumowanie.


TGS 2006 część V - raport z pokazów gier

PlayStation 3Xbox 360WiiDS
Relacje z imprez
Przegląd następujących gier: Sonic: the HedgeHog/ Sonic and the Secret Rings, Eternal Sonata, Dragon Quest Monsters: Joker, Gran Turismo HD, White Knight Story, Formula One 06, Lost Odyssey, Viva Pinata, Crackdown.


TGS 2006 część IV - raport z pokazów gier

PlayStation 3Xbox 360PSP
Relacje z imprez
Przegląd następujących gier: MotorStorm, Tenchu Senran, Lost Planet, Lair, The Eye of Judgement, FORZA 2, Ninja Gaiden Sigma, Parappa the Rapper, Metal Gear Solid: Portable Ops.


TGS 2006 część III - raport z pokazów gier

PlayStation 3Xbox 360
Relacje z imprez
Przegląd następujących gier: Ridge Racer 7, Coded Arms: Assault, przegląd tytułów na launch PS3 w Japonii, Metal Gear Solid 4, Dead or Alive: Xtreme 2, Virtua Fighter 5, Blue Dragon, Devil May Cry 4, Genji: Days of the Blade.
Chociaż od premiery Xboxa 360 minie niedługo rok, to Microsoft w dalszym ciągu nie może znaleźć złotego środka, który przekona japoński naród do "liczniejszego" zakupu amerykańskiej konsoli.


TGS 2006 część I - wstęp + konferencja Sony

PlayStation 3PSP
Relacje z imprez
W zeszłym roku to Nintendo zdecydowało się na konferencję dzięki której poznaliśmy detale na temat ich "rewolucyjnego" Wii-mote'a. Teraz jednak, gdy wiemy już niemal wszystko o trzech next-genach, chyba tylko Sony skrywa jeszcze pewne niewiadome.


E3 2006 część V - raport z pokazów gier

PlayStation 3Xbox 360Wii
Relacje z imprez
Raport z pokazów kolejnych tytułów: Resistance, Full Auto 2, Warhawk, Final Fantasy XIII, Brothers in Arms 3, Super Mario Galaxy, Wii Sports oraz innych pozycji.
‹  Poprzednia
Następna  ›
Strona: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  /  8
  więcej recenzji

Interesują cię inne formy reklamy? Sprawdź TUTAJ.

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!