Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 14033
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1800
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Gry online (Flash): 14
Sortuj:
Ace Attorney Miles EdgeworthAce Attorney Miles Edgeworth
Wersja demo gry Attorney Investigations: Miles Edgeworth, która w lutym 2010 pojawiłą się na DS-a. Dzięki niej każdy - nawet nie posiadając przenośnej konsolki - może bez problemu przetestować nową część "prawniczej" serii. Do dyspozycji dostaliśmy cały pierwszy rozdział gry.
InFamous: Precinct AssaultInFamous: Precinct Assault
Sprawdziliście infamous w wersji na PS3? Twórcy przygotowali także flashową wersję tego tytułu, czyli platformówkę 2D, która jest kolejnym elementem kampanii promującej "większą" edycję. Sterowania nie opisujemy, bowiem już na samym początku trzeba przejść tutorial wyjaśniający wszystkie tajniki systemu kontroli postaci.
Tak: Moonstone MadnessTak: Moonstone Madness
Gierka na podstawie większej wersji Tak and the power of Juju, dostępnej na większych konsolach (PS2, Xbox). Tak to Indianin, który w Moonstone Madness dosiada dziką świnię. Zbierz wszystkie bonusy i unikaj przeszkód. Sterowanie przy pomocy strzałek; spacja to atak.
Super Mario World FlashSuper Mario World Flash
Kolejna wersja Mario we flashu, a przy okazji jedna z najlepszych. Zasad chyba nie trzeba tłumaczyć? Pomóż hydraulikowi przedrzeć się przez kilkanaście poziomów. Sterowanie przy pomocy strzałęk. Klawisz "A" służy do podskakiwania, a "S" do biegania. Warto dodać, że podczas biegu Mario może wyżej i dalej skakać, co znajduje w tej grze często wykorzystywanie.
Fire & IceFire & Ice
Ciekawa platfomówka z ładną grafiką, trochę przypominająca Raymana. Zasady są proste - należy zbierać świecidełka porozrzucane po poziomach, unikać (lub zwalczać) wrogie stworzonka i zaliczać kolejne checkpointy. Głównym bohaterem sterujecie przy pomocy strzałek; spacja to strzał.
HalloweenHalloween
Typowa gra strzelnicza (tzw. "celowniczek"), stworzona z okazji święta Halloween. Waszym zadaniem jest strącanie pojawiających się z lewej i prawej obiektów - dyń, duchów, etc. Chodzi o to, by nie doleciały do głównego bohatera umieszczonego pośrodku ekranu. Co jakiś czas warto również zestrzelić serduszka, które dodają energii życiowej. Wraz z kolejnymi poziomami cele zaczynają przemieszczać się coraz szybciej. Warto dodać, że najlepsi będą mogli wpisać się do tabeli wyników, w której już znajduje się dziesięciu najlepszych polskich graczy, którzy wykręcili całkiem niezłe wyniki,
Desert RallyDesert Rally
Wyścigi w stylu Rajdu Paryż-Dakar. Na początku wydają się dziecinnie łatwe (steruje się tylko dwoma klawiszami: strzałką w prawo i w lewo, które odpowiadają odpowiednio za gaz i hamulec), ale z czasem okazuje się, że mają w sobie trochę głębi. Chodzi o to, by utrzymać się na trasie jak najdłużej w jednym kawałku, a jednocześnie jak najszybciej dojechać do mety. Długie proste prowokują do szybkiej jazdy, ale parę "garbów" skutecznie ostudzi Wasze zapędy.
Hyundai Racing GameHyundai Racing Game
Dość prosta japońska gierka, w której za zadanie gracz ma zbieranie znaczków Hyundai na trasie oraz unikanie przeszkód wypuszczanych przez pojazdy. Szkoda, że całość składa się jedynie z trzech poziomów. Sterowanie - standardowo, przy pomocy strzałek.
BillardsBillards
Klasyczny billard. Sterowanie bardzo proste, bo przy użyciu myszki. Można grać zarówno z komputerem, jak i z drugim graczem na zmianę.
Alien HominidAlien Hominid
Kultowa strzelanina, która zasłynęła właśnie w internecie, jako gra flash. Potem przeniesiono ją na konsole stacjonarne (nasz opis tej "dużej" wersji znajdziecie w dziale 'Recenzje'). Sterujemy małym kosmitą, który nie chce dać się złapać agentom FBI, pragnącym wykorzystać głównego bohatera w licznych eksperymentach. Poruszamy się przy pomocy przycisków kierunkowych klawiatury, klawisz "S" służy do skoku, natomiast klawisz "A" odpowiada za strzelanie. Warto pamiętać, że wciskając "dół" na klawiszash kierunkowych można uchylać się przed niektórymi pociskami.
 
Następna  ›
Strona: [1]  [2]  /  2
  więcej recenzji

Interesują cię inne formy reklamy? Sprawdź TUTAJ.

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!