Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13708
Ilość wiadomości: 8226
Ilość artykułów: 1794
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właœciwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Liczba artykułów: 107
Sortuj:


Konferencja prasowa na miesiąc przed targami PGA 2009

PlayStation 3Xbox 360WiiPlayStation 2XboxGameCubePSP
Relacje z imprez
16 września 2009 roku w warszawskim salonie Empik Junior odbyła się konferencja prasowa dotycząca zbliżających się wielkimi krokami targów Poznań Game Arena 2009 na Poznańskim MTP. Na miejscu byli przedstawiciele Electronic Arts, Microsoft, Allegro, Empik oraz TVN z fundacji „nie jesteś sam”.


Simowisko - pierwszy zlot fanów gry The Sims

PlayStation 3Xbox 360WiiPlayStation 2XboxGameCubePSP
Relacje z imprez
Piątego września 2009 roku w siedzibie firmy Agora odbył się pierwszy zlot fanów gry The Sims oraz portalu Internetowego kotek.pl. Cała impreza była organizowana przez wspomniany przed chwilą portal oraz dystrybutora gry The Sims 3 – Electronic Arts Polska.
Po konferencji Nintendo spodziewaliśmy się wiele. Japoński gigant od wielu miesięcy nie raczył na swoimi flagowymi tytułami, więc przyszła najwyższa pora na zapowiedzi nowego Mario, czy Zeldy - tego przynajmniej oczekiwali fani. Choć "Wielkie N" nie zaskoczyło nas swoimi ogłoszeniami (wbrew pozorom większości z nich można było się spodziewać), to dobrze wiedzieć, że Wii oraz DS-a w tym roku czeka wiele dobrego.


E3 2009 - konferencja Sony - zbiór informacji

PlayStation 3PlayStation 2PSP
Relacje z imprez
Chociaż kilka informacji zaplanowanych na konferencję Sony wyciekło już wcześniej, prezentacja była pełna ciekawych zapowiedzi. Cieszyć mogą się zwłaszcza użytkownicy PSP, bo handheld ten przez ostatnie miesiące był zaniedbywany - w tym roku powróci w pełnej chwale. Na PlayStation 3 również szykuje się wiele dobrego, choć szkoda, że znowu potwierdzono kilka poślizgów na 2010 rok. Co warte podkreślenia, cały czas na rynku trzyma się także PS2, która dostanie w tym roku ponad setkę nowych pozycji, w tym sequele kilku popularnych serii. Szczegóły w naszym raporcie poniżej.


E3 2009 - relacja [raport] z konferencji Sony

PlayStation 3PlayStation 2PSP
Relacje z imprez

Konferencja Sony zapowiadała się ciekawie, choć niestety była łatwa do przewidzenia. Japoński gigant nie poradził sobie z utrzymaniem wielu tajemnic, które po raz pierwszy miały zostać odsłonięte w czasie E3. Nie zamierzam uprzedzać faktów, ale jeśli ktoś śledził nasz serwis przed imprezą w Los Angeles, był przygotowany na jakieś 70-80% ogłoszeń japońskiego giganta. Mimo wszystko kilku niespodzianek się jednak doczekaliśmy, więc najwyższa pora skończyć ten przydługi wstęp i przejść do najważniejszego, czyli szczegółowej relacji z pokazu Sony.

Pierwszy dzień targów Electronic Entertainment Expo za nami. Wprawdzie impreza się tak na dobre zaczęła dopiero 2 czerwca, ale to w Dzień Dziecka nastąpiło otwarcie za sprawą konferencji prasowej Microsoftu. Wiadomo, że było na co czekać - rok temu było dość spokojnie, a po ostatnich doniesieniach, plotkach i spekulacjach coś podpowiadało, że tegoroczne targi mogą przynieść ze sobą wiele bardzo ciekawych zapowiedzi i informacji. W tym artykule skupmy się na przebiegu wczorajszej konferencji krok po kroku - szczegóły już znacie z naszych newsów, więc nie ma sensu powtarzać tutaj wszystkich informacji. Przy opisach kolejnych zdarzeń z konferencji macie odnośniki, które przeniosą Was do konkretnych wiadomości na ich temat, w których znajdziecie więcej szczegółów. Wróćmy zatem pamięcią do początku konferencji...
Konferencja Microsoftu była bardzo konkretna. Prowadzący zapowiedział, że nie będziemy słuchać o kolejnych słupkach i wynikach sprzedaży, bo to nikogo nie interesuje - zyskał sobie tym samym przychylność widowni, która obdarowała go gromkimi brawami. Gigant z Redmond skupił się na prezentacji kilkunastu gier, czyli nadchodzących hitów na okres przedświąteczny, pojawiło się także kilka zapowiedzi na 2010 rok. Zaskakująco ciekawie wygląda również Project Natal, ale o tym przeczytacie już z naszych wiadomości.


E3 2009 - relacja - centrum informacji

PlayStation 3Xbox 360WiiPlayStation 2PSPDSPC
Relacje z imprez

1 - 4 czerwca. Cztery najważniejsze dni w roku dla wszystkich fanów gier video. E3 wraca, więc przygotowujemy dla Was szczegółowy raport z tego, co zostanie zaprezentowane w Los Angeles. Jako przystawkę proponujemy prześledzić razem z nami historię Electronic Entertainment Expo, zapowiedź najnowszej edycji show, a także nasze przewidywania zapowiedzi największych gigantów. Danie główne to oczywiście relacje z konferencji trzech gigantów, więc bądźcie w kontakcie. Mamy nadzieję, że OnlyGames.pl będzie dla Was ulubionym miejscem podczas największego growego wydarzenia tego roku. Postaramy się o to.


Historia E3 - przegląd wszystkich dotychczasowych edycji

PlayStation 3Xbox 360WiiPlayStation 2PSPDSPC
Relacje z imprez
Gdy zaczynamy myśleć na temat E3, od razu do głowy przychodzą wielkie ogłoszenia oraz późniejsze wojenki fanów na stronach internetowych i forach. Od czternastu lat Electronic Entertainment Expo to największa impreza poświęcona grom video. Na te trzy dni w roku (a właściwie cztery, bo jeszcze w przeddzień mają miejsce konferencje prasowe) cały świat zamiera i przygląda się wydarzeniom w Los Angeles. Choć impreza była przenoszona także w inne miejsca, zawsze w końcu wracała do "Miasta Aniołów" (tam też odbywa się tegoroczna impreza). Zastanawialiście się jednak kiedy to wszystko się zaczęło i ile gorących ogłoszeń w przeżyliśmy przez ostatnie lata? Postanowiliśmy wrócić do najbardziej pamiętnych wydarzeń na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat.


Na chwilę przed E3 2009 - zapowiedź imprezy

PlayStation 3Xbox 360WiiPlayStation 2PSPDSPC
Relacje z imprez
Mniej więcej od połowy lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku w okolicach czerwca / lipca wszyscy fani gier video patrzą w stronę Electronic Entertainment Expo, czyli E3. Ekscytujące show, na które szykują się wydawcy, by zaprezentować swoje nowe produkty (gry lub sprzęt), przedstawić swój line-up na najbliższe miesiące oraz - co przecież bardzo ważne - skupić na sobie największą uwagę dziennikarzy, bo przecież na miejscu prezentowane są setki produktów. Wybić się z tego grona wcale nie jest łatwo. E3 zmieniało już kilkukrotnie swoją formułę, w międzyczasie stając się małą imprezą wyłącznie dla przedstawicieli prasy, ale w tym roku wraca do swoich korzeni otwierając się dla zdecydowanie większej widowni.


E3 2009 - nasze przewidywania na chwilę przed imprezą

PlayStation 3Xbox 360WiiPlayStation 2PSPDS
Relacje z imprez

Na chwilę przed E3 wszyscy z niecierpliwością czekamy na konferencje największych gigantów. W sieci aż huczy od plotek, więc postanowiliśmy zebrać wszystko w jedną całość i przedstawić Wam nasze przewidywania na zbliżające się show. Cały artykuł podzieliliśmy na trzy części - poświęcone Sony oraz Nintendo oraz Microsoftowi.


E3 2009 - potwierdzone tytuły na imprezę

PlayStation 3Xbox 360WiiPlayStation 2PSPDSPC
Relacje z imprez
Mamy 30 maja 2009, dwa dni przed startem E3 i pierwszą zaplanowaną konferencją. Od największego branżowego show dzielą nas już tylko godziny, więc warto sprawdzić co też najwięksi wydawcy szykują na zbliżającą się imprezę. Jak co roku, zebraliśmy listę "oficjalnie potwierdzonych" tytułów. Oznacza to, ze poniższe produkcje na 100% zostaną zaprezentowane na E3, aczkolwiek nie powinniście traktować tego zestawienia jako ostatecznego. Wiadomo, że każda edycja Expo kipi od niespodzianek i zrywających kask razem z głową ogłoszeń.


Poznań Game Arena 2008 - relacja

PlayStation 3Xbox 360PlayStation 2PC
Relacje z imprez
Dni 22 i 23 listopada zapisały się na kartach historii polskiego gamingu. W tych dniach odbyła się w pewnym sensie jubileuszowa, bo już piąta edycja targów Poznań Game Arena 2008, jak sama nazwa sugeruje w Poznaniu. Organizatorzy odgrażali się dużą powierzchnią dla konsoli Xbox 360 (bodajże 500 metrów kwadratowych), nowymi grami, konkursami. A jak było w rzeczywistości dowiesz się z tej relacji, niestety z tylko jednego dnia tej imprezy, bo tylko tyle dane było mi tam być.


E3 2008 - raport [relacja] z konferencji i pokazów gier

PlayStation 3Xbox 360WiiPlayStation 2PSPDSPC
Relacje z imprez

E3 to największa impreza poświęcona grom video - tak jest od lat. To właśnie na lipiec wszyscy wydawcy szykują swoje największe "działa", które następnie pokazują zgromadzonym dziennikarzom, a w konsekwencji graczom na całym świecie. Jak co roku, przygotowaliśmy dla Was bardzo szczegółowy raport z konferencji trzech gigantów rynku konsolowego (Sony, Microsoft, Nintendo) oraz zapowiedzi najważniejszych produkcji najbliższych miesięcy. Jako, że wszystko opisywaliśmy na bieżąco, w tym miejscu postanowiliśmy zebrać materiały i je uporządkować, by szukanie informacji o ulubionym tytule było dla Was prostsze. Zaczynamy od informacji, które wyciekły na chwilę przed E3, a potem przechodzimy do najważniejszych wydarzeń, czyli konferencji. Na koniec: raporty z pokazów gier.


Far Cry 2 - relacja z prezentacji Ubisoft Montreal

PlayStation 3Xbox 360PC
Relacje z imprez
To był naprawdę niezły weekend dla naszego kraju. W piątek 27 czerwca oprócz głośnego koncertu Carlosa Santany w Warszawie odbyło się spotkanie prasowe z L-P Pharandem oraz Clintem Hockingiem, członkami zespołu Ubisoft Montreal, odpowiedzialnego za powstanie Far Cry 2. Luis-Pierre jest producentem projektu, a Clint pracuje na stanowisku dyrektora kreatywnego. Dzięki polskiemu oddziałowi firmy Ubisoft i wydawcy (Cenga Poland) przyjechali oni, by promować wcześniej wymienioną grę. Owe spotkanie prasowe poprzedzało otwarte pokazy, które odbyły się w dniu następnym. Jest to, jak powiedzieli szef polskiego oddziału francuskiej firmy oraz pani odpowiadająca za Europę wschodnią, początek tradycji takich wizyt w Polsce.
‹  Poprzednia
Następna  ›
Strona: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  /  8
  więcej recenzji

Interesują cię inne formy reklamy? Sprawdź TUTAJ.

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą byćw całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!