Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13925
Ilo¶ć wiadomości: 8295
Ilo¶ć artykułów: 1797
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
E3 2009 - relacja - centrum informacji PlayStation 3Xbox 360WiiPlayStation 2PSPDSPC

1 - 4 czerwca. Cztery najważniejsze dni w roku dla wszystkich fanów gier video. E3 wraca, więc przygotowujemy dla Was szczegółowy raport z tego, co zostanie zaprezentowane w Los Angeles. Jako przystawkę proponujemy prze¶ledzić razem z nami historię Electronic Entertainment Expo, zapowiedĽ najnowszej edycji show, a także nasze przewidywania zapowiedzi największych gigantów. Danie główne to oczywi¶cie relacje z konferencji trzech gigantów, więc b±dĽcie w kontakcie. Mamy nadzieję, że OnlyGames.pl będzie dla Was ulubionym miejscem podczas największego growego wydarzenia tego roku. Postaramy się o to.

Cały raport ze względu na gigantyczne rozmiary podzielili¶my na kilka stron. Na pierwszej (tej) prezentujemy masę zapowiedzi oraz wszystko to, co wydarzyło się na kilka dni przed imprez±. Na kolejnych stronach znajdziecie szczegółowe sprawozdania z tego, co zaprezentowały Sony, Microsoft oraz Nintendo, a także wrażenia z największych hitów prezentowany na show. Gotowi? Zaczynamy!

 

NA POCZˇTEK:

 

Na chwilę przed E3 2009 - zapowiedĽ imprezy PlayStation 3Xbox 360WiiPlayStation 2PSPDSPC
Relacje z imprez
Mniej więcej od połowy lat dziewięćdziesi±tych ubiegłego wieku w okolicach czerwca / lipca wszyscy fani gier video patrz± w stronę Electronic Entertainment Expo, czyli E3. Ekscytuj±ce show, na które szykuj± się wydawcy, by zaprezentować swoje nowe produkty (gry lub sprzęt), przedstawić swój line-up na najbliższe miesi±ce oraz - co przecież bardzo ważne - skupić na sobie największ± uwagę dziennikarzy, bo przecież na miejscu prezentowane s± setki produktów. Wybić się z tego grona wcale nie jest łatwo. E3 zmieniało już kilkukrotnie swoj± formułę, w międzyczasie staj±c się mał± imprez± wył±cznie dla przedstawicieli prasy, ale w tym roku wraca do swoich korzeni otwieraj±c się dla zdecydowanie większej widowni.
Historia E3 - przegl±d wszystkich dotychczasowych edycji PlayStation 3Xbox 360WiiPlayStation 2PSPDSPC
Relacje z imprez
Gdy zaczynamy my¶leć na temat E3, od razu do głowy przychodz± wielkie ogłoszenia oraz póĽniejsze wojenki fanów na stronach internetowych i forach. Od czternastu lat Electronic Entertainment Expo to największa impreza po¶więcona grom video. Na te trzy dni w roku (a wła¶ciwie cztery, bo jeszcze w przeddzień maj± miejsce konferencje prasowe) cały ¶wiat zamiera i przygl±da się wydarzeniom w Los Angeles. Choć impreza była przenoszona także w inne miejsca, zawsze w końcu wracała do "Miasta Aniołów" (tam też odbywa się tegoroczna impreza). Zastanawiali¶cie się jednak kiedy to wszystko się zaczęło i ile gor±cych ogłoszeń w przeżyli¶my przez ostatnie lata? Postanowili¶my wrócić do najbardziej pamiętnych wydarzeń na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat.
E3 2009 - potwierdzone tytuły na imprezę PlayStation 3Xbox 360WiiPlayStation 2PSPDSPC
Relacje z imprez
komentarze  [0]
Mamy 30 maja 2009, dwa dni przed startem E3 i pierwsz± zaplanowan± konferencj±. Od największego branżowego show dziel± nas już tylko godziny, więc warto sprawdzić co też najwięksi wydawcy szykuj± na zbliżaj±c± się imprezę. Jak co roku, zebrali¶my listę "oficjalnie potwierdzonych" tytułów. Oznacza to, ze poniższe produkcje na 100% zostan± zaprezentowane na E3, aczkolwiek nie powinni¶cie traktować tego zestawienia jako ostatecznego. Wiadomo, że każda edycja Expo kipi od niespodzianek i zrywaj±cych kask razem z głow± ogłoszeń.
E3 2009 - nasze przewidywania na chwilę przed imprez± PlayStation 3Xbox 360WiiPlayStation 2PSPDS
Relacje z imprez
Na chwilę przed E3 wszyscy z niecierpliwo¶ci± czekamy na konferencje największych gigantów. W sieci aż huczy od plotek, więc postanowili¶my zebrać wszystko w jedn± cało¶ć i przedstawić Wam nasze przewidywania na zbliżaj±ce się show. Cały artykuł podzielili¶my na trzy czę¶ci - po¶więcone Sony oraz Nintendo oraz Microsoftowi.

 

SPIS TRE¦CI:

   1. Na chwilę przed E3 (aktualna strona)
   2. Na chwilę przed E3 - cz. 2
   3. Na chwilę przed E3 - cz. 3
   4. Konferencja Microsoftu
   5. Konferencje Nintendo
   6. Konferencja Sony
   7. Pozostałe informacje - cz. 1
   8. Pozostałe informacje - cz. 2

 

NAJWAŻNIEJSZE SKRÓTY:

Konferencja Microsoftu była bardzo konkretna. Prowadz±cy zapowiedział, że nie będziemy słuchać o kolejnych słupkach i wynikach sprzedaży, bo to nikogo nie interesuje - zyskał sobie tym samym przychylno¶ć widowni, która obdarowała go gromkimi brawami. Gigant z Redmond skupił się na prezentacji kilkunastu gier, czyli nadchodz±cych hitów na okres przed¶wi±teczny, pojawiło się także kilka zapowiedzi na 2010 rok. Zaskakuj±co ciekawie wygl±da również Project Natal, ale o tym przeczytacie już z naszych wiadomo¶ci.
Po konferencji Nintendo spodziewali¶my się wiele. Japoński gigant od wielu miesięcy nie raczył na swoimi flagowymi tytułami, więc przyszła najwyższa pora na zapowiedzi nowego Mario, czy Zeldy - tego przynajmniej oczekiwali fani. Choć "Wielkie N" nie zaskoczyło nas swoimi ogłoszeniami (wbrew pozorom większo¶ci z nich można było się spodziewać), to dobrze wiedzieć, że Wii oraz DS-a w tym roku czeka wiele dobrego.
E3 2009 - konferencja Sony - zbiór informacji PlayStation 3PlayStation 2PSP
Relacje z imprez
Chociaż kilka informacji zaplanowanych na konferencję Sony wyciekło już wcze¶niej, prezentacja była pełna ciekawych zapowiedzi. Cieszyć mog± się zwłaszcza użytkownicy PSP, bo handheld ten przez ostatnie miesi±ce był zaniedbywany - w tym roku powróci w pełnej chwale. Na PlayStation 3 również szykuje się wiele dobrego, choć szkoda, że znowu potwierdzono kilka po¶lizgów na 2010 rok. Co warte podkre¶lenia, cały czas na rynku trzyma się także PS2, która dostanie w tym roku ponad setkę nowych pozycji, w tym sequele kilku popularnych serii. Szczegóły w naszym raporcie poniżej.

 

NA CHWILĘ PRZED E3...

 

Guitar Hero 5 - pierwsze detale PlayStation 3Xbox 360WiiPlayStation 2PSPDSPC
sobota, 16 maj 2009r.
10:07 | Firma Activision przedstawiła pierwsze szczegóły na temat pi±tej odsłony Guitar Hero, która ukaże się pod koniec roku. Po raz pierwszy będziemy mogli grać w zespole posiadaj±c dowoln± kombinację kontrolerów. Je¶li posiadacie dla przykładu ze swoimi przyjaciółmi tylko cztery gitary, będziecie mogli bez problemu zagrać z nimi razem ten sam utwór (dotychczas można było utworzyć kombinację jedynie z dwóch gitar, perkusji i mikrofonu). Od teraz każde poł±czenie będzie możliwe (dwie gitary i dwie perkusje? trzy gitary i mikrofon? czemu nie...). [czytaj dalej]
Wolfenstein 3D zmierza na Xbox Live Xbox 360
niedziela, 17 maj 2009r.
11:10 | Jak wyszukali co bardziej spostrzegawczy gracze w USA, na tamtejszej wersji oficjalnej strony Xbox Live pojawiła się zapowiedĽ gry Wolfenstein 3D, pierwszego shootera FPP w 3D (a raczej pseudo-3D) od id Software. Gra ewidentnie zmierza na platformę sieciow± Microsoftu, a za konwersję odpowiedzialna jest firma Nerve Software. [czytaj dalej]
Tony Hawk: Ride - pierwszy trailer i nowy kontroler PlayStation 3Xbox 360WiiHOT
niedziela, 17 maj 2009r.
11:25 | Już w grudniu donosili¶my Wam, że najnowsza gra skateboardowa z Tonym Hawkiem ukaże się najprawdopodobniej w zestawie z jakim¶ kontrolerem. Plotki okazały się prawd± - dostaniemy deskę (patrz zdjęcie poniżej), przy pomocy której będziemy kontrolować postać na ekranie. [czytaj dalej]
ZapowiedĽ Bioshock 2 PlayStation 3Xbox 360PC
poniedziałek, 18 maj 2009r.
Wydany niemal dwa lata temu pierwszy BioShock odniósł wielki sukces i już wtedy było wiadomo, że twórcy po prostu musz± pokusić się o wydanie sequela. Specyficzna atmosfera towarzysz±ca rozgrywce, ciekawe rozwi±zania i genialnie wykreowany ¶wiat podwodnego miasta Rapture złożyły się na to, że gra oprócz wysokich not w prasie została też doceniona przez samych graczy. Od czasu pierwszej oficjalnej zapowiedzi drugiej odsłony do pojawienia się większej ilo¶ci konkretnych informacji na jej temat musieli¶my czekać wiele miesięcy. Gdy jednak rzeczywi¶cie wiemy już co¶ więcej, warto zebrać te wszystkie wie¶ci w jedn± cało¶ć, by przekonać się, że naprawdę jest na co czekać... [czytaj dalej]
Tecmo: Ninja Gaiden powróci PlayStation 3Xbox 360
poniedziałek, 18 maj 2009r.
12:20 | Chociaż prawdziwy twórca Ninja Gaiden, Tomonobu Itagaki, odszedł w poprzednim roku z Team Ninja zapowiadaj±c przy okazji, że druga czę¶ć serii jest ostatni±, jaka powstała, możemy liczyć na kontynuację przygód Ryu. Nowy szef firmy - Yosuke Hayashi - zdradza, że studio spełni oczekiwania fanów i dostarczy trzeci± odsłonę Ninja Gaiden. [czytaj dalej]
12:09 | Je¶li pomimo zwiększaj±cej się ilo¶ci zapowiadanych czy też już wydanych pozycji na Wii ze znaczkiem "18+" ci±gle Wam ich mało, zapewne ucieszy Was wiadomo¶ć o tym, że Bethesda Softworks (twórcy m.in. Fallout 3 i The Elder Scrolls IV: Oblivion) wła¶nie przygotowuje się do zapowiedzi nowego, dużego tytułu, który ma być skierowany wła¶nie dla dorosłych. [czytaj dalej]
Dodatki do Fallouta jednak także dla użytkowników PS3! PlayStation 3Xbox 360HOT
wtorek, 19 maj 2009r.
00:25 | Na konferencji Microsoftu podczas ubiegłorocznego E3 przedstawiciel Bethesda potwierdził, że dodatki do Fallout 3 będ± dostępne jedynie dla posiadaczy Xboxów 360 - użytkownicy PS3 mieli obej¶ć się smakiem. Teraz jednak okazało się, że był to jedynie czasowy exclusive, bowiem developer wła¶nie zapowiedział, że wszystkie bonusy pojawi± się także na konsoli Sony. [czytaj dalej]
09:10 | Sebastien Puel, producent Assassin's Creed 2 potwierdził w wywiadzie dla jednego z serwisów, że zespół tworz±cy czę¶ć drug± liczy już sobie 450 (!) osób, czyli jest około trzy razy większy niż w przypadku "jedynki". Produkcja tworzona jest z ogromnym rozmachem i ma stać się jednym z kluczowych tytułów najbliższej jesieni. Co ważne, większo¶ć ekipy odpowiedzialnej za pierwsz± odsłonę zasiadła także do tworzenia kontynuacji. [czytaj dalej]
Pierwsze zdjęcia z Blur, nowych wy¶cigów od Bizarre Creations PlayStation 3Xbox 360PC
¶roda, 20 maj 2009r.
09:40 | Studio Bizarre Creations, znane zwłaszcza z doskonałych czterech odsłon serii Project Gotham Racing (do której notabene jaki¶ czas temu straciło prawa), opublikowało pierwsze zdjęcia ze swojego najnowszego tytułu. Blur to nowe arcade'owe wy¶cigi, o których donosili¶my Wam już miesi±c temu, ale teraz zaprezentowano wreszcie pierwsze ujęcia z silnika gry. [czytaj dalej]
Co nas czeka na E3? - lista wystawców i przewidywania PlayStation 3Xbox 360WiiPlayStation 2PSPDSPCHOT
¶roda, 20 maj 2009r.
11:40 | Największe branżowe show (E3) już niebawem, bo w dniach 2-4 czerwca. Powoli rozpoczynamy więc końcowe odliczanie, natomiast ESA (Entertainment Software Association) opublikowała wła¶nie listę wystawców oraz plany zagospodarowania powierzchni hali Convention Center w Los Angeles, gdzie cała impreza będzie miała miejsce. Zapowiedziało się ponad 100 firm, a główne skrzypce jak zwykle zagraj± Sony, Nintendo oraz Microsoft. [czytaj dalej]
09:30 | Od dawna wiedzieli¶my, że studio Team Ico (twórcy rewelacyjnego Shadow of the Colossus - jednej z najlepiej ocenianych produkcji ery PlayStation 2) pracuje nad nowym tytułem dedykowanym PS3. Plotki mówiły, że nowa gra zostanie zaprezentowana po raz pierwszy na najbliższym E3, ale już teraz - na kilkana¶cie dni przed imprez± - wyciekł filmik, który zdradza czego możemy się spodziewać. [czytaj dalej]
The Secret of Monkey Island zmierza na XBL Arcade! Xbox 360
czwartek, 21 maj 2009r.
10:30 | Przygodówki point & click w ostatnich latach bardzo przygasły, ale w latach dziewięćdziesi±tych były jednym z najpopularniejszych gatunków gier. Jedn± z najbardziej lubianych serii była bez w±tpienia The Secret of Monkey Island, która oferowała specyficzny rodzaj humoru, ciekaw± fabułę i niepowtarzalny klimat. Niezmiernie miło więc jest nam poinformować, że od¶wieżona pierwsza czę¶ć wspaniałej sagi od LucasArts zmierza na Xbox Live Arcade. [czytaj dalej]
PSP zacznie celować w młodszych odbiorców? PSP
czwartek, 21 maj 2009r.
11:30 | Europejski oddział Sony uruchamia specjaln± stronę oraz przygotowuje kampanię maj±c± na celu przyci±gnięcie do PSP młodszych graczy. PSP in your hands to witryna, dzięki której użytkownicy mog± dzielić się swoimi zdjęciami, tworzyć galerie, odnaleĽć sporo informacji na temat handhelda japońskiego giganta, a poza tym niedługo maj± zostać uruchomione konkursy, w których będzie można wygrać wycieczkę oraz oczywi¶cie konsole PSP. [czytaj dalej]
Blur - pierwszy teaser PlayStation 3Xbox 360PC
czwartek, 21 maj 2009r.
11:40 | Wczoraj pokazywali¶my Wam pierwsze screenshoty z Blur, najnowszych wy¶cigów od Bizarre Creations (twórców Project Gotham Racing). Dzisiaj przyszła pora na pierwszy teaser, który prezentuje się już nieco bardziej okazale od wcze¶niej wypuszczonych zdjęć i bardzo przypomina technologię zastosowan± w PGR4 (oczywi¶cie je¶li dodać do tego power-upy podczas wy¶cigu). [czytaj dalej]
Alien vs Predator - pierwsze screeny i trailer PlayStation 3Xbox 360PC
czwartek, 21 maj 2009r.
12:05 | Studio Rebelion od dłuższego czasu pracuje nad Alien vs. Predator, drug± czę¶ci± FPS-a, który w 1999 roku został ciepło przyjęty przez pecetowych graczy. Po wielu miesi±cach ciszy w temacie, wreszcie zaprezentowano nam pierwszy teaser oraz kilka screenshotów, które zreszt± prezentuj± się całkiem okazale. [czytaj dalej]
Hideo Kojima czuje nad sob± presję - Konami chce kolejnego MGS-a PlayStation 3Xbox 360WiiPlayStation 2PSPDSPC
czwartek, 21 maj 2009r.
12:25 | Hideo Kojima, legendarny twórca Metal Gear Solid, w jednym z wywiadów przyznał, że czuje na sobie duż± presję ze strony wydawcy. Konami chce, by seria była kontynuowana, podczas gdy japoński wizjoner wielokrotnie przyznawał, że chciałby skupić się już nad czym¶ innym. Z drugiej strony opublikowana niedawno przez Kojima Productions witryna sugeruje, że podczas E3 dowiemy się pierwszych informacji na temat pi±tej czę¶ci MGS-a. [czytaj dalej]
Dead Rising 2 nie pojawi się na E3 PlayStation 3Xbox 360PC
pi±tek, 22 maj 2009r.
10:35 | Dead Rising 2 zapowiada się ciekawie, ale niestety nie zobaczymy go na najbliższym E3. Co ciekawe, wszystkiemu winna jest... ¶wińska grypa. Osaka, w której jest siedziba Capcomu, została oznaczona jako najbardziej zagrożone miasto w kraju. Odnotowano tam pierwsze ognisko wirusa AH1N1, więc wydawca zdecydował, że Keiji Inafune, główny producent gry, nie poleci do Los Angeles, by opowiedzieć zgromadzonej widowni o DR2. [czytaj dalej]
10:55 | Znudzeni kolejnymi edycjami serii Pro Evolution Soccer i FIFA? Ubisoft przygotowuje dla nas co¶ zupełnie nowego. Academy of Champions to tytuł, który ma wykorzystywać Wii Balance Board (oraz Wii Motion Plus), a przy okazji zapewnić nam przej¶cie przez cał± sportow± karierę młodego piłkarza. Standardowa droga "od zera do bohatera" będzie usłana różnego rodzaju treningami, kompletowaniem drużyny, rozwojem umiejętno¶ci oraz walk± o puchar championów. [czytaj dalej]
 
 
Czę¶ć druga wiadomo¶ci "Na chwilę przed E3" na kolejnej stronie.
Strona artykułu: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 33
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Tre¶ć*:
* - pola wymagane.
YtttdtRTZTUsq
wtorek, 19 czerwiec 2012r.
Agnieszka - Gwoli ścisłości znamy się lat dwadzieścia, ale Ty zazswe miałeś problemy z matematyką:) I wcale nie zdradziłam Twojego wieku, bo zazswe możemy przyjąć, że wtedy, gdy zapukałam do Ciebie, miałam 4 lata:D Pamiętam zdjęcie, ktf3re kiedyś mi podarowałeś, a ktf3re przedstawiało gf3ry, ktf3re tak bardzo kochasz. Co prawda sprzęt masz trochę lepszy niż wtedy;), jednak będąc świadkiem Twoich dokonań na tym polu, widzę jak przez te 20 lat ogromnie się rozwinąłeś w swojej pasji, ktf3ra okazała się także Twoim sposobem na życie. Jednocześnie wiem, że nigdy nie spoczniesz na laurach. Zazdroszczę Ci tego, że robisz zawodowo to, czym żyjesz i co sprawia Ci satysfakcję. Nigdy nie zapomnę jak wiele lat temu przełamałeś mf3j strach przed obiektywem. To ty mnie przekonałeś, że nie ma ludzi niefotogenicznych, a tylko źli fotografowie. Miałeś rację.Kochany Przyjacielu. Jestem zaszczycona, że zechciałeś spojrzeć na moją rodzinę okiem obiektywu. Jesteś prawdziwym artystą w swoim fachu! Dziękuję Ci za radość, ktf3ra zazswe mi będzie towarzyszyć ilekroć spojrzę na rezultat naszej sesji. Agnieszka
qGWAQXTH
wtorek, 19 czerwiec 2012r.
Captain America Sentinel of Liberty | NextExit.ru d0bed0b1d0b7d0bed1€d1‹ d0b8d0b3d1€ d0b4d0bbd18f Android. d0a2d0bed0bbd1Œd0bad0be d0bbd1ƒd1‡d1ˆd0b8d0b5 d0b8d0b3d1€d1‹ d0b4d0bbd18f Android. d0˜d0b3d1€d1‹ d0b4d0bbd18f Android. d0˜d0b3d1€d1‹ d0b4d0bbd18f d090d0bdd0b4d1€d0bed0b8d0b4. d0›d1ƒd1‡d1ˆd0b8d0b5 d0b8d0b3d1€d1‹ d0b4d0bbd18f Android. d0›d1ƒd1‡d1ˆd0b8d0b5 d0b8d0b3d1€d1‹ d0b4d0bbd18f d090d0bdd0b4d1€d0bed0b8d0b4. d0žd0b1d0b7d0bed1€ d0b8d0b3d1€ d0b4d0bbd18f d0b0d0bdd0b4d1€d0bed0b8d0b4 I was suggested this web site by my ciousn. I am not sure whether this post is written by him as no one else know such detailed about my difficulty. You are incredible! Thanks! your article about Captain America Sentinel of Liberty | NextExit.ru d0bed0b1d0b7d0bed1€d1‹ d0b8d0b3d1€ d0b4d0bbd18f Android. d0a2d0bed0bbd1Œd0bad0be d0bbd1ƒd1‡d1ˆd0b8d0b5 d0b8d0b3d1€d1‹ d0b4d0bbd18f Android. d0˜d0b3d1€d1‹ d0b4d0bbd18f Android. d0˜d0b3d1€d1‹ d0b4d0bbd18f d090d0bdd0b4d1€d0bed0b8d0b4. d0›d1ƒd1‡d1ˆd0b8d0b5 d0b8d0b3d1€d1‹ d0b4d0bbd18f Android. d0›d1ƒd1‡d1ˆd0b8d0b5 d0b8d0b3d1€d1‹ d0b4d0bbd18f d090d0bdd0b4d1€d0bed0b8d0b4. d0žd0b1d0b7d0bed1€ d0b8d0b3d1€ d0b4d0bbd18f d0b0d0bdd0b4d1€d0bed0b8d0b4Best Regards Nick
eIOPAXiV
wtorek, 19 czerwiec 2012r.
hm jeśli takie efekty pzrsnoyi testowanie\' w warunkach domowych, to trzeba z należytym szacunkiem pokiwać głową przed monitorem bajeczne rezultaty W tej bajce zaklęte jest i dopracowanie techniczne i światło i świetna gra modelki ( ktf3rą fotograf już zapewne się nie podzieli Make-up też zacny dobrze gra w tym dyskretnym , subtelnym i domowym\' klimacie.
lZLOtXBp
¶roda, 20 czerwiec 2012r.
Jedynie szkoda braku fignyzcezo napędu, wielka szkoda, że idzie to w tą stronę, żegnajcie pudełeczka, chyba, że będą w sklepach pudełka z kodami do ściągnięcia i instrukcjami. Byłem na to przygotowany, ale po cichu się łudziłem, że jednak dadzą jakiś napęd. Jak na star będzie jakieś Uncharted i Resistance to wiem jaki prezent sobie sprawię na gwiazdkę 2011
xVYbvOmTQUudmLSpd
¶roda, 20 czerwiec 2012r.
PJ7vzT debxxfsxanfe
xrqQAtasmZZgSGFfRt
¶roda, 20 czerwiec 2012r.
2tYY3l fddavtheukak
EmbeVvhQ
czwartek, 21 czerwiec 2012r.
mHtGXZ mqogpertvgdt
wXPyXcYpupTfYW
czwartek, 21 czerwiec 2012r.
7vM41X , [url=http://tsiszfitvafg.com/]tsiszfitvafg[/url], [link=http://lmmbodnfxjpx.com/]lmmbodnfxjpx[/link], http://mwunzrkspnbc.com/
QQJAMietJBGrQQ
czwartek, 21 czerwiec 2012r.
fuBxMD , [url=http://opikxqnfroiw.com/]opikxqnfroiw[/url], [link=http://mntfaufzydka.com/]mntfaufzydka[/link], http://udiackxzhhqg.com/
meAckRoTLVHMhBUz
czwartek, 21 czerwiec 2012r.
H1MwHf , [url=http://njonhbowlznn.com/]njonhbowlznn[/url], [link=http://bgrqzhihtyqs.com/]bgrqzhihtyqs[/link], http://idxxcephlsut.com/
evzVFhoRcMeaKmp
pi±tek, 22 czerwiec 2012r.
wj1fc1 , [url=http://zdzvmejqwmeg.com/]zdzvmejqwmeg[/url], [link=http://iztupqpqzrgb.com/]iztupqpqzrgb[/link], http://yexqzytypzwl.com/
MdPMtzUZ
pi±tek, 22 czerwiec 2012r.
w4feuC fniunatsqxjr
YJoEGbtfsIi
pi±tek, 22 czerwiec 2012r.
tDSYjS zihjtqacytdu
thrckUkxmqZ
pi±tek, 22 czerwiec 2012r.
Zqx8ZV jdwygptltnxc
Budiyono
pi±tek, 22 czerwiec 2012r.
Zmiażdżyliście moje oczy emocjanalno-pozytywnie ! Od dawna jesetm związany z tańcem ale z zupełnie inna dziedziną. Wasze spojrzenie na balet mf3wi mi że warto przyjrzeć się temu tańcowi bliżej
NxbFXZYLrGYwMEiasr
pi±tek, 22 czerwiec 2012r.
Shme3m , [url=http://jrvrhqwgqcpg.com/]jrvrhqwgqcpg[/url], [link=http://mzmpacfomuzn.com/]mzmpacfomuzn[/link], http://ubfcdffxcmkg.com/
QscotjzJoxMysJ
pi±tek, 22 czerwiec 2012r.
SEuBYt , [url=http://cglmvqeqqwls.com/]cglmvqeqqwls[/url], [link=http://luxsslptgddp.com/]luxsslptgddp[/link], http://snatlabcodck.com/
uwmWtOFkk
czwartek, 06 wrzesień 2012r.
nie wiem czy wypada pytać o takie \"techniczne\" szzcegf3ły ale w myśl zasady \"kto nie pyta nie dostanie odpowiedzi\" się odważę czy robiąc taki plener w Bornym Sulinowie np jedziecie tam \" w ciemno\" czy robicie wcześniej rekonesans?Podobają mi się zdjęcia pod ścianą, wystylizowanie młodych i ciekawa jestem czy to całkowity spontan czy może jednak byliście jakoś przygotowani?zdjęcia świetne
gDnXqreItNWWaOhAAMr
czwartek, 06 wrzesień 2012r.
Yes, i know!Truth is i\'ve been working on it, but i\'ve been quite busy all smemur working at the agency :)I\'ve been also doing some freelance jobs and well i had little time for the blog and the other websites during the smemur hopefully everything will get back to normal in a few days :)
MyQUmyEX
czwartek, 06 wrzesień 2012r.
zOMkbS xeycbnxippfw
bkGIHtoeFcfbzqm
czwartek, 06 wrzesień 2012r.
frLvGT mtyutpdlyqji
ahzZKBeu
pi±tek, 07 wrzesień 2012r.
Qz8wBs , [url=http://clmxridoairg.com/]clmxridoairg[/url], [link=http://jvvdgxshfrzf.com/]jvvdgxshfrzf[/link], http://dhqbmvvtoval.com/
PYwEdvDgG
pi±tek, 07 wrzesień 2012r.
d7juOq , [url=http://afywyanxafgb.com/]afywyanxafgb[/url], [link=http://dpdjczgntnsy.com/]dpdjczgntnsy[/link], http://lsvyxttezbnu.com/
lZIfdYxlNWdS
sobota, 08 wrzesień 2012r.
vraiment je suis entrain de te9le9charger meame si sa mahcre po ou moin j\'ai teste une chosede9compresse9 le dossierclique sur bureau clique droite de sourisproprieteebureaupersonalisation du bureaugeneraltu clique sur licone a changer et tu faitchanger iconeaprer parcourire et va dans ton dossier clique ok sa va passer bizou bye
wHvuDNwBpyz
sobota, 08 wrzesień 2012r.
numeSE odfhgvnnidli
skVvuqDlDhEdbAJy
sobota, 08 wrzesień 2012r.
bTQuEq qscudghvpbfe
etkmrqMydPtvZHTbXJ
sobota, 08 wrzesień 2012r.
1TiS60 ztknhavztndf
SyCCxLNzofmFb
sobota, 08 wrzesień 2012r.
gzdW2f , [url=http://ninzpoewalvs.com/]ninzpoewalvs[/url], [link=http://hedajuabklde.com/]hedajuabklde[/link], http://cczfveshwzaz.com/
LzWDFJjIYldIDaLul
niedziela, 09 wrzesień 2012r.
4TOqep , [url=http://obsymihoarqe.com/]obsymihoarqe[/url], [link=http://reeieyaidtjz.com/]reeieyaidtjz[/link], http://xrbtjmaoznhc.com/
PlRYaLmxGryXnkAw
poniedziałek, 10 wrzesień 2012r.
Oi4OiE xrbsbiwsflvf
AVCiIvnnOWHSjimDSXF
poniedziałek, 10 wrzesień 2012r.
8aCG3T , [url=http://epiezelrmawj.com/]epiezelrmawj[/url], [link=http://kmwjfesgxxpf.com/]kmwjfesgxxpf[/link], http://itoquflcgmoa.com/
pzv9c
poniedziałek, 04 listopad 2013r.
louis vuitton gucci bucket hat E3 2009 - relacja - centrum informacji | Onlygames.pl gucci handbags
hymch
¶roda, 06 listopad 2013r.
rubik cubes E3 2009 - relacja - centrum informacji | Onlygames.pl magic cube werbung

UID: 6016
Okładka/art:
Tytuł:
E3 2009 - raport [relacja] s konferencji i pokazów gier [centrum informacji]
Developer: -
Gatunek: -
Data wydania:
EUR:
USA:
JAP:
Poziom trudno¶ci:
-
       

Strony zaprzyjaĽnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl s± objęte prawem autorskim i nie mog± byćw cało¶ci
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!