Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13936
Liczba wiadomości: 8370
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Mass Effect 2 - relacja z konferencji prasowej Xbox 360PC
7 grudnia w warszawskim Multikinie odbył się pokaz gry Mass Effect 2 dla dziennikarzy. Na przekątną ekranu nie mogliśmy narzekać (gra były prezentowana na srebrnym ekranie o przekątnej rzędu kilku metrów), zresztą na brak miejsc siedzących też. Polski oddział firmy Electronic Arts rzucił nieco światła w temacie polonizacji ME2. Dowiedzieliśmy też się co nieco na temat samej gry.
W drugiej części będziemy mieli możliwość zaimportowania zapisu stanu (save’a) z „jedynki”. Tym sposobem można zyskać bonusy w Mass Effect 2. Ponadto postacie, które zabiliśmy w części pierwszej, nie pojawią się w części drugiej. Rażące doczytywanie w postaci wind wyleciało i zastąpi je klasyczne ekran ze słynnym napisem „loading”. Gra będzie mroczna i lepsza niż część pierwsza. Dowiedziałem się, że będzie można oponentom odstrzeliwać poszczególne kończyny (nogi, headshot etc.).Fabuła rozgrywa się dwa lata po tym jak Shepard odparł inwazję Żniwiarzy, lecz pojawia się
Kolejne, nowe zagrożenie. W kosmosie znikają całe kolonie ludzkie. Shepard, jak przystało na superbohatera, musi podjąć współpracę z organizacją Cerberus i powstrzymać zagrożenie. Nasz bohater będzie musiał zebrać ekipę oraz zacznie dowodzić najlepszym statkiem kosmicznym jaki kiedykolwiek powstał. Musi wyruszyć na misję, która może go kosztować życie, ale chce uwodnić że tak wcale nie będzie i że misja zostanie zakończona pomyślnie.Na spotkaniu poznaliśmy dwójkę aktorów, którzy podkładali głosy w tej grze. Przy dubbingu Mass Effect 2 wzięło udział w sumie ok. 60 aktorów, którzy nagrali pół miliona słów, odegrali blisko 300 postaci występujących w produkcji BioWare. Rolę Sheparda przypadła Łukaszowi Nowickiemu, znanemu z takich seriali jak „Na Wspólnej”, „Naznaczony” czy „Grzeszni i Bogaci”. Ponadto wziął udział w wielu audycjach radiowych oraz spotach reklamowych w TV. Drugim znanym aktorem, a raczej aktorką jest Sonia Bohosiewicz znana z takich filmów jak „Rezerwat” czy „Wojna Polsko-Ruska”. Sonia odegrała w grze postać Obiektu Zero (w oryginalnej wersji ta postać jest znana jako „Subject Zero”). Obiekt Zero to postać kobiety-zabójcy, jednak i ona na swoje dobre strony. Aktorka wspomniała, że odgrywana przez nią postać jest podobna do niej i obie równie dobrze rzucają mięsem.Zarówno Bohosiewicz jak i Nowicki będą widnieć obok dwóch innych nazwisk na okładce pudełka polskiej edycji gry. Na dzień dzisiejszy jeszcze ich nie znamy, ale firma ogłosi je na dniach. Warto też zaznaczyć, że gra w wersji na komputery osobiste będzie oferowała możliwość wyboru wersji językowej, jednak na chwilę obecną nie wiemy czy ta opcja znajdzie się także w wersji na konsolę giganta z Redmond.Na spotkaniu pokazano również kilka filmików, prezentację samej gry oraz m.in. zapowiedź Łukasza Nowickiego, który zachęcał do zakupu nowej produkcji BioWare. Filmik możecie obejrzeć pod tym adresem, natomiast tutaj obejrzycie filmik z Sonią.Sonia również zaznaczyła, że odgrywanie (bo to jest granie, tyle że bez charakteryzacji, skakania po scenie etc., ale trzeba się wczuć w odgrywaną postać) postaci z gry, której nawet na oczy nie widziała, nie jest łatwe. Może tu leży pies pogrzebany wszystkich kiepskich spolszczeń, fakt że osoby podkładające głos na dobrą sprawę nie wiedzą pod kogo podkładają.Premiera gry jest szykowana na styczeń przyszłego roku, zatem już niebawem. Mass Effect 2 będzie dostępny w polskiej wersji językowej na dwóch dyskach DVD.

Marcin "Martinex" Sławiński

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy

UID: 1415
Okładka/art:
Tytuł:
Mass Effect 2 - relacja z konferencji
Developer:
Gatunek:
Data wydania:
EUR:
USA:
JAP:
Poziom trudności:
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!