Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 14033
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1800
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Motor Toon Grand Prix 2 - 1996 - recenzja PSX (Strefa Retro) PSX

W bieżącym wydaniu Strefy Retro chcemy przypomnieć Wam Motor Toon GP 2. Bardzo możliwe, że o tym tytule nie słyszeliście, a to dlatego, iż ukazał się w 1996 roku, kiedy to PSX nie był jeszcze w naszym kraju tak bardzo popularny jak później. W każdym razie warto zwrócić na ten tytuł uwagę choćby dlatego, że to jedna z pierwszych gier, nad którymi pracował Kazunori Yamauchi - późniejszy ojciec Gran Turismo.Jeśli zastanawiacie się dlaczego odświeżamy Motor Toon GP 2, a nie zajęliśmy się pierwszą częścią, krótkie wyjaśnienie: "jedynka" w Europie nigdy się nie ukazała. Pojawiła się jedynie w okolicach premiery pierwszej PlayStation w Japonii - była tam jednym z tytułów startowych. W sumie nie mamy czego żałować, bo zawierała zaledwie trzy trasy, z których dwie w podrasowanych wersjach wylądowały w GP2.

W obecnych czasach Motor Toon GP 2 jest już dosyć trudno dostać - robi się z tego powoli unikat, więc jeśli chcielibyście go mieć w swojej kolekcji, radzę rozpocząć polowanie na aukcjach internetowych. W ostateczności można nabyć cyfrową wersję na PS3 za pośrednictwem PS Store, ale wiadomo że kolekcjonerów to nie zadowoli :). [Ski]

 


 

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy

UID: 1723
Okładka/art:
Tytuł:
Motor Toon Grand Prix 2 - 1996 - recenzja PSX (Strefa Retro)
Developer: SCEJ
Gatunek: wyścigi
Data wydania:
EUR: 02/11/1996
USA: 31/10/1996
JAP: 24/05/1996
Poziom trudności:
średni (3/5)
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!