Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kana OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13936
Ilo wiadomości: 8315
Ilo artykułw: 1798
Pozna Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najwaniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Grand Theft Auto (GTA) - 1997 - recenzja (Strefa Retro) PCPSX

Przed Wami Grand Theft Auto 1 (PSX, PC) w kolejnym odcinku z cyklu Strefa Retro. Marka GTA dzisiaj znana jest milionom fanów na całym świecie, ale czy choćby połowa z nich wie jak ta seria zaczynała? Niniejsza retro recenzja pokaże Wam pierwszą część, którą wszyscy podniecaliśmy się pod koniec lat dziewięćdziesiątych.

GTA 1 w swoim czasie była bardzo kontrowersyjną produkcją. Brukowce prześcigały się w wymyślaniu epitetów dla dzieła Rockstar Games, ale to tylko przynosiło tytułowi coraz większą popularność. Pierwsza część Grand Theft Auto do dzisiaj uznawana jest za prekursora gier "gangsterskich" z otwartym światem.

Czy zatem w pierwszą część GTA da się grać nawet dzisiaj, po blisko dwóch dekadach od premiery? Sprawdźcie oglądając film. Prezentuję wersję na pierwszą Playstation (PS One).


Jak zwykle zapraszam do komentowania - napiszcie co myślicie o "jedynce" i czy zdarza się Wam ją odpalić nawet po wielu latach od premiery... [Ski]

 

 

 

 

 

 

Strona artykuu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 0
Twj kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Tre*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy

UID: 1107
Okadka/art:
Tytu:
Grand Theft Auto (GTA) - 1997 - recenzja (Strefa Retro)
Developer: Rockstar Games
Gatunek: akcja
Data wydania:
EUR: 12/1997
USA: 06/1998
JAP: 08/1998
Poziom trudnoci:
-
       

Strony zaprzyjanione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiay zawarte w serwisie onlygames.pl s objte prawem autorskim i nie mog byw caoci
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorw!