Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 14033
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1800
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Hexen - 1995 - recenzja (Strefa Retro) - PSX, PC, Saturn, N64 PCPSX

Witajcie w kolejnym wydaniu Strefy Retro. Tym razem wracamy do Hexena - gry, która swoją premierę miała w 1995 roku (wówczas wydano ją na PC). Dostaliśmy jeden z klonów Dooma, aczkolwiek wyróżniający się wspaniałym mrocznym klimatem i kilkoma innowacyjnymi patentami.Gra z czasem (1997 rok) została skonwertowana na trzy panujące wówczas konsolę: PlayStation, Segę Saturn oraz Nintendo 64. W poniższym materiale prezentujemy Wam odsłonę na PSX-a, jednak wszystkie wersje były do siebie bardzo podobne (na każdej konsoli animacja lubiła gubić klatki, niestety).

Oczywiście zachęcamy Was do komentowania. Jeśli macie swoje wspomnienia związane z dziełem Raven Software oraz ID, podzielcie się z nami. [Ski]

 

 

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 2
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
PS2 BUTCHER
poniedziałek, 17 listopad 2014r.
Chociaż PSX był wówczas dużo mocniejszy niż dobrze dopasiony PC z Pentium to jednak Hexen wygląda żałośnie na PSX, tak samo jak na PC z 486 :)
Piotrek
środa, 19 listopad 2014r.
Aj tam żałośnie. A co byś chciał od gry w sumie z 1995 roku kiedy to silniki 3d dopiero raczkowaly:). Te gry mają swój urok, ja do teraz lubie od czasu do czasu sobie odpalić klasycznego dooma którego kiedyś kupiłem na xbox live:)

UID: 5319
Okładka/art:
Tytuł:
Hexen - 1995 (Strefa Retro) - recenzja
Developer: Raven Software / ID
Gatunek: FPS
Data wydania:
EUR: 1995
USA: 1995
JAP: -
Poziom trudności:
wysoki (4/5)
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!