Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13943
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
SSX 3 PlayStation 2XboxGameCube

Spotkałem się wiele razy już ze zniechęceniem w stosunku do tego tytułu. "Daj spokój, to już drugi raz więcej tego samego", "To kolejny sequel, trzeba promować innowacyjne gry, bo to zdecydowanie rok kontynuacji" itp... Często słyszałem podobne zdania. Doszło do tego, że w końcu sam nie oczekiwałem po SSX 3 niczego szczególnie wielkiego. Nie zapominałem jednak o jednym - to ciągle EA BIG, a oni jeszcze nie wypuścili słabej gry. Rzeczywistość okazała się o wiele lepsza niż mogłem się spodziewać. Bo SSX 3 jest już teraz dla mnie na pewno w pierwszej trójce najlepszych gier tego roku! Właśnie na tak rewelacyjne pozycje czeka się przez cały rok!

EA BIG od początku zapowiadało SSX 3 jako prawdziwą kontynuację "jedynki". Developer zakładał, że docelową grupą odbiorców będą ludzie, którzy zdążyli już poznać którąś z poprzednich części... Wiąże się z tym jeden z nielicznych minusów tego tytułu - gracz zostaje od razu rzucony na głęboką wodę. Nie ma żadnego tutoriala, wyjaśnienia systemu, nic. Co prawda całość nie jest specjalnie skomplikowana, jednak przydałoby się jakieś wprowadzenie, bo ktoś kto nie miał do czynienia z prequelami, może mieć małe problemy na początku... Czego by jednak nie powiedzieć o sterowaniu trzeba przyznać, że jest bardzo intuicyjne. Nawet pomimo wrażenia dużego skomplikowania, jakie na początku sprawia. W praktyce wygląda to tak, że jedynym efektywnym sposobem jest normalne sterowanie za pomocą gałki, a robienie obrotów "krzyżakiem". Za łapanie dechy odpowiadają oczywiście L'y i R'y z tyłu pada. Może wygląda to niezbyt prosto, jednak w istocie już po kilkunastu minutach wszelkie ewolucje będziesz wykonywać z zamkniętymi oczami. A po co w ogóle robić tricki? Oczywiście po to, by naładować specjalny pasek "boost" widoczny po prawej stronie ekranu. Dzięki niemu można przyspieszyć naszego ridera. Oprócz szybszej jazdy daje to oczywiście jeszcze możliwość wyższego wybicia się na rampach, a co za tym idzie - zrobienia jeszcze większej ilości ewolucji w powietrzu.

Nowością w tej części jest system nazwany "SUPER UBER". W skrócie opiszę na czym on polega. Gdy naładujesz cały pasek "boost", masz możliwość wykonania tricku specjalnego, tzw. "uber'a". Jest bardziej efektowny i dłużej trwa niż zwykła ewolucja. Wykonuje się go wciskając + któryś z R'ów lub L'ów. Po prawidłowym wykonaniu jednego "uber'a" zapala się jedna litera z napisu "SUPER UBER". Trzeba więc wykonać 9 "uber'ów" by cały napis był podświetlony. A co to daje? M. in. niemalejący pasek boosta, więc warto się postarać, szczególnie przed dłuższymi zjazdami...I tu dochodzimy do największej i zarazem świetnej innowacji w tej części. W SSX 3 do naszej dyspozycji oddaną jedną, ogromną górę. Developer podzielił ją na trzy części: Peak1 (niskie rejony), Peak2 (środek) i Peak3 (niemal sam szczyt). Warto dodać, że oprócz konkurencji poszczególne poziomy różnią się także warunkami panującymi na nich. O ile w Peak1 panuje słodka atmosfera (słońce świeci, ptaszki śpiewają ;), tak w Peak3 możesz oczekiwać śnieżycy, lawiny, czy też trzęsienia ziemi! Wraz z pogarszającymi się warunkami, rośnie tez stopień trudności. Trzeba jednak przyznać, że jego krzywa jest bardzo łagodna i dopiero pod koniec zaczynają się naprawdę trudne trasy...

Cały czas jednak nie doszedłem do meritum sprawy. Otóż startujesz na szczycie Peak1 (potem oczywiście w miarę postępów w grze uzyskujesz dostęp do Peak2 i 3). Zostajesz zrzucony z samolotu i... suniesz w dół po drodze mijając masę rozgałęzień do poszczególnych konkurencji! Można to przyrównać do Warp Room'u z serii Crash Bandicoot - do poszczególnych konkurencji musisz dotrzeć samemu a nie tylko wybrać odpowiednią opcję w menu. Oczywiście i taką opcję tutaj zawarto - możesz po prostu zatrzymać grę, wybrać 'TRANSPORT' i przenieść się do wybranej konkurencji. Ale swoboda jaką tutaj dostałeś naprawdę robi wrażenie i sprawia ogromną przyjemność! Wielkie wrażenie wywiera ostatnia konkurencja każdego z Peak'ów. Otóż ścigasz się tu z rywalem (1vs1) zjeżdżając ze szczytu góry na sam dół. Po drodze oczywiście mijasz sekcje "otwarte", wymieniony powyżej "warp room", jak i trasy z konkurencji wyścigowych! Dochodzi do tego, że zjazd ze szczytu Peak3 na sam dół Peak1 zabiera blisko 30 minut!!! Tak, tak. A wszystko bez żadnych loadingów i przestojów, dane doładowują się w locie! Coś pięknego.

Jeśli chodzi o tryby, to jest tu prawie wszystko czego można zapragnąć od tego typu gry. Na brak różnorodności na pewno nie można narzekać. Po pierwsze jest konkurencja wyścigowa (Race). Składa się ona z trzech faz: ćwierćfinału, półfinału i finału. W każdej z nich Twoim zadaniem jest przyjechać przynajmniej na trzecim miejscu. Przy czym oczywiście najważniejszy jest finał, gdzie kolejność na mecie decyduje o miejscu zajmowanym na podium oraz bonusach i pieniądzach, jakie zbierasz (o tym nieco później). Oprócz tego do dyspozycji gracza oddano 3 konkurencje w których głównym zadaniem jest kręcenie jak największej ilości punktów. Pierwsza ma bliźniaczo podobne zasady do 'Race', tyle że tutaj priorytetem jest robienie tricków. Też musisz się znaleźć w pierwszej trójce, ale jeśli chodzi o końcową punktację za ewolucje. Kolejna konkurencja - Big Air - to nic innego, jak kilka ogromnych wyskoczni, gdzie masz do zrobienia jak najwięcej i jak najlepszych tricków. Po drodze trzeba łapać różne bonusy - najważniejsze to mnożniki. Np. x3, x5, czy nawet x10 - oczywiście te najlepsze są sprytnie poukrywane i wielką satysfakcję sprawia ich odkrywanie. Ostatnią konkurencją "punktową" jest dobrze znana i jakże lubiana half-pipe. Wielka rynna i dwie minuty na zrobienie jak największej ilości punktów. Jedyne czego tutaj zabrakło i co aktualnie przychodzi mi do głowy, to slalom. Trzeba jednak przyznać, że nie jest to zbyt efektowna konkurencja, a EA BIG stawia głównie na efektowność w swoich grach. No i zostały jeszcze po dwa pojedynki z rywalem na każdym Peaku, gdzie zjeżdżasz ze szczytu góry na sam dół (wspominałem o tym wcześniej). Jeden polega na pobiciu go szybkością (pierwszy na mecie) a drugi punktami (więcej na koncie na dole).Za wygrywanie poszczególnych konkurencji otrzymujesz kasę i różnego rodzaju bonusy. Tych ostatnich jest "od groma" (art'y, ukryci zawodnicy, fimiki, dodatkowe elementy stroju itd.) i sporo wody w Wiśle upłynie zanim zbierzesz wszystkie. Powróćmy jednak jeszcze do kasy. Otóż za każdą zaliczoną konkurencję otrzymujesz pieniądze (najwięcej oczywiście za pierwsze miejsca), które potem możesz przeznaczyć na różne cele. Najważniejsze jest oczywiście podbijanie statystyk ridera (na początku startujesz od zera). Można jednak dokupować też choćby różne elementy stroju, deski i masę gadżetów pozwalających przebrać swojego zawodnika nie do poznania. Daję słowo, że ta gra jest rozbudowana do granic możliwości.

Strona artykułu: [1]  [2]      
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 10
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
??? ?????? ?????
sobota, 06 wrzesień 2014r.
Look at a new Siamese Cat? (They intuitively follow and also episode dogs a Siamese pussy-cat will probably fizzle wheeze whistle snuffle and spit as well as pursue an entire dimension doggy.... ) and nAnd a part of us needs Mitt Romney to ask Harry Reid with regards to HIS taxes and also income.... ??? ?????? ?????
Louboutin soldes
piątek, 17 pazdziernik 2014r.
Rofl noises hilarious my partner and i dnt tink diz ipad means with regard to individuals Zero exterior products merely software however programs mean More income to pay, which means this may be the worst type of issue. . -= GDI Blog's previous blog site... Get Great Injury Rates along with Cover Your enterprise =-. [url=http://www.cindycamdialx.com/stats/louboutin-pascher/]Louboutin soldes[/url]
louboutin femme pas
niedziela, 19 pazdziernik 2014r.
Me the merely a passer-by. OKAY, Get away from some sort of one thing within your website simply for your current give back go to. louboutin femme pas cher
http://www.autoschoe
niedziela, 19 pazdziernik 2014r.
Truly, never mind. It looks like I had developed arrangement the LUNs appropriately, the challenge ended up being with ESXi not necessarily attaching effectively over the GUI. I had fashioned right away to support typically the LUNs: http://www.autoschoen.com/css/abercrombie-pascher/
Canada Goose Jakke
niedziela, 19 pazdziernik 2014r.
We've attempted to work with, but it really will not is effective at all. Canada Goose Jakke
nike air max 1
niedziela, 26 pazdziernik 2014r.
Thanks for that write-up, it absolutely was very useful. downloaded 40D not long ago in addition to noticed precisely how sluggish everything seemed to be. then at the moment had cyberhawk show me about a plan hauling us along with researched kservice and also kontiki... Have removed often the essentially unproductive 4oD this decided not to give myself anything at all i want to to look at except when i used to be paying for it and then had the particular oral cavity for you to continuously run in addition to absorb my storage! boo for you to 4od nike air max 1
doudoune femme canad
wtorek, 28 pazdziernik 2014r.
Hey, many dude referred to as Blumenthal has already put your own personal infographic in addition to submitted the idea on his blog site! I actually can't say for sure in the event they acquired choice or not, so only passing that coupled. Here is his hyperlink: doudoune femme canada goose
longchamp soldes
czwartek, 30 pazdziernik 2014r.
Fantastic article! My partner and i, far too started workboxes the past full week of school last year simply because I simply could hardly delay. We posted today in the blog in relation to all of them, way too! What a great strategy, and yes it seems to work intended for many kinds of homeschooled parents! longchamp soldes
moncler jackets chea
sobota, 08 listopad 2014r.
This can be very helpful. I did not recognize there were A whole lot of completely wrong or even bad using the ipad device. After all, That i knew of it was one particular things you have no a use regarding, you have to find a make use of for doing this. . -= backlinks's last blog... Buy. edu Back links: Getting. edu Back-links via. edu Web Sites =-. moncler jackets cheap
Sac Longchamp
wtorek, 11 listopad 2014r.
apologies, however number and national insurance the moment assumed such as you performed, yet I see considerably better what to do now many people (the Obama persons and the media trying to aid reelect him) are performing. it does not matter the amount of taxes types Romney lets out; it can be told me they must relieve much more. in order to subsequently cherry-pick components of information regarding Romney's good wealthand sure, your dog is loaded. so what? and they will appeal to typically the resentful people who consider Obama's about to fork out all their mortgage and also stick it to the rich man. and siquiera would like to observe Obama's college transcripts. almost any opportunity of in which going on? Items paraphrase anyone. "Either Obama is usually camouflaging one thing, or this individual believes obstinacy is often a much more presidential characteristic when compared with openness in addition to integrity. In any case, he is wrongly diagnosed. very well d Are you currently continue to cheating on your current fees, Mister. Kass? Needless to say you will be as you is not going to distribute your current taxes and tax returns as well as total monetary documents. See how operates? Sac Longchamp

UID: 3417
Okładka/art:
Tytuł:
SSX 3
Developer: EA Big
Gatunek: sportowa / arcade
Data wydania:
EUR:
USA:
JAP:
Poziom trudności:
9.6/10
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!