Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 14033
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1800
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Gry online (Flash): 14
Sortuj:
LabiryntLabirynt

Przejdź przez labirynt nie dotykając ścian. Sterowanie myszą. Powodzenia ;-)

MilionerzyMilionerzy
Marzyłeś by wystąpić w popularnym teleturnieju Milionerzy? Dzięki tej grze masz na to szansę bez ruszania się z domu! Sterowanie przy pomocy myszki.
Monolith Mario WorldMonolith Mario World
Któż z Was nie zna włoskiego hydraulika Mario? Jego przygody przerabialiśmy na kolejnych generacjach konsol Nintendo - zawsze cieszyły się ogromną popularnością. Monolith Mario World to wersja, którą możecie odpalić w każdej chwili na naszej stronie, bez konieczności sięgania po konsolę do gier. Sterowanie jest dość proste - poruszamy się strzałkami klawiatury, klawisz "A" służy do skoków, a "S" do biegania. Warto pamiętać właśnie o częstym używaniu biegu, bo główny bohater może dzięki niemu przeskakiwać większe odległości (przyda się to już na poczatku gry). Oprócz tego klawisz "S" służy także do strzelania, które staje się dostępne po zebraniu specjalnego power-upa - pomarańczowego kwiatka - który można znaleźć na kolejnych poziomach. Spacją rozpoczynacie grę. Polecamy i życzymy miłej zabawy.
Ultimate SonicUltimate Sonic
Ultimate Sonic to platformówka z niebieskim jeżem w roli głównej. Znacie go z pewnością już z wielu konsol, a tutaj możecie zagrać w fanowską wersję. Sterowanie jest bardzo proste - strzałkami klawiatury poruszamy się głównym bohaterem, a spacją skaczemy.
‹  Poprzednia
 
Strona: [1]  [2]  /  2
  więcej recenzji

Interesują cię inne formy reklamy? Sprawdź TUTAJ.

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!