Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 14033
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1800
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Unravel - recenzja - kandydat do najlepszej gry indie tego roku? PCPlayStation 4Xbox One

Przed Wami recenzja Unravel, gry stworzonej przez studio Coldwood Interactive. To platformówka z elementami logicznymi nastawionymi na fizykę. Głównym bohaterem jest Yarny - mała lalka z włóczki, która próbuje odtworzyć wspomnienia swojej właścicielki. Przechodząc 12 dostępnych poziomów będziecie mieć do czynienia z różnego rodzaju emocjami - tymi pozytywnymi, ale nie tylko.

Więcej w wideo-recenzji, do której obejrzenia zapraszam. [Baron Ski]

 

 

8
Oryginalność
Studio Coldwood Interactive pokazało, że platformówki nie muszą być schematyczne i powielać pomysły. Brawa za opracowanie głównego bohatera.
10
Grafika
Przepiękna oprawa graficzna, która czyni Unravel jedną z najładniejszych platformówek, w jakie można obecnie zagrać. Aż dziw bierze, że to tylko produkcja indie.
9
Dźwięk
Genialna muzyka, która świetnie buduje klimat.
8
Grywalność
Świetnie pomyślana główna koncepcja rozgrywki, przyjemne zagadki i doskonale opracowane poziomy. Z czasem zagadki stają się nieco schematyczne, ale i tak jest dobrze.
5
Źywotność
Niecałe pięć godzin przy pierwszym przejściu to bardzo mało - nawet jak na
8.5
Ocena końcowa
Piękna, bazująca na emocjach platformówka, w której nie brakuje ciekawych zagadek. To jedna z tych produkcji indie, które zapamiętamy na lata.

Jak oceniamy? Wyjaśnienie naszego systemu ocen tutaj.

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy

UID: 1467
Okładka/art:
Tytuł:
Unravel - recenzja
Developer: Coldwood Interactive
Gatunek: platformówka
Data wydania:
EUR: 09/02/2016
USA: 09/02/2016
JAP: 09/02/2016
Poziom trudności:
średni (3/5)
8.5/10
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!