Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13925
Ilość wiadomości: 8295
Ilość artykułów: 1797
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właœciwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a - recenzja PlayStation 4

Przed Wami recenzja Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a w wersji dla PlayStation 4. Kolekcja zawiera trzy pierwsze części Uncharted, które pierwotnie ukazały się na PS3, a teraz zostały zremasterowane dla najnowszej konsoli Sony. Całość oczywiście chodzi w 1080p i 60 klatkach na sekundę.

Recenzję możecie znaleźć poniżej, a tuż pod nią umieściłem jeszcze unboxing edycji dla mediów Kolekcji Uncharted, którą otrzymaliśmy od Sony. Jakiś czas temu filmik ten pojawił się na naszym oficjalnym kanale na YouTube (onlygamespl), ale jeśli go jeszcze nie widzieliście, zachęcam do nadrobienia zaległości. [Baron Ski]

 


 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


 

5
Oryginalność
To tylko remastery trzech pierwszych części z PS3. O dodatkowe sekcje czy tryby twórcy się niestety nie pokusili. Zabrakło również opcji wieloosobowych obecnych w oryginałach.
8
Grafika
Największe zmiany widać w pierwszej części Uncharted, która została znacznie podciągnięta względem wiekowej edycji z PS3, ale pozostałe odsłony również doczekały się sporej liczby poprawek.
8
Dźwięk
Wszystkie trzy gry w pełnej polskiej wersji językowej ("jedynka" po raz pierwszy), która stoi na wysokim poziomie, muzyka także. Przyczepić się można do kilku efektów dźwiękowych i okrzyków przeciwników, które zbyt często się powtarzają.
9
Grywalność
Gry wcale mocno się nie zestarzały i choć czasami można narzekać na pewne schematy w rozgrywce (zwłaszcza w pierwszej części), to dalej gra się w nie z przyjemnością.
8
Żywotność
Cała trylogia jest do zaliczenia w czasie ok. 25 godzin, ale można się jeszcze pobawić w szukanie sekretów. Szkoda, że całkowicie wycięto tryby multiplayerowe, które w oryginalnych częściach na PS3 były dostępne.
8.9
Ocena końcowa
Świetny remaster jednej z najlepszych trylogii na PS3. Jeśli nie graliście – zakup obowiązkowy. Pewnym minusem jest wysoka cena, bo za tę produkcję trzeba zapłacić tyle, co za standardową nowość na PS4.

Jak oceniamy? Wyjaśnienie naszego systemu ocen tutaj.

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy

UID: 1386
Okładka/art:
Tytuł:
Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a - recenzja
Developer: Bluepoint Games
Gatunek: akcja/TPP
Data wydania:
EUR: 09/10/2015
USA: 09/10/2015
JAP: 08/10/2015
Poziom trudności:
średni (3/5)
8.9/10
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą byćw całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!