Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 14033
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
The Getaway PlayStation 2

Wielu zwątpiło w ten rewelacyjnie zapowiadający się tytuł, sądząc że screeny którymi dotąd karmiło nas Sony, nie pochodzą z samej gry, tylko z jakiś podbitych szczegółami filmików. E3 miało rozwiać wszystkie wątpliwości. Gra jest naprawdę piękna i można być spokojnym jeśli chodzi o ten tytuł.

The Gateway będzie takim bardziej rozbudowanym Driverem, czy też GTA3. Będzie można wysiąść z samochodu, co więcej - część misji będzie polegać np. na śledzeniu kogoś na pieszo, czy też zlikwidowaniu kogoś przy pomocy broni palnej.

Na potrzeby gry odtworzone zostanie 20 mil kwadratowych Londynu! Dostępnych będzie ok. 70 samochodów (!) od 30 różnych producentów. Każdy pojazd ma mieć inny model jazdy! A ten, z relacji pierwszych ludzi, którzy w The Gateway zagrali, jest naprawdę rewelacyjny, zbliżony trochę do tego z Drivera. Obecne będą zniszczenia - autorzy chwalą się, że ich gra będzie najbardziej zaawansowana pod tym względem ze wszystkich tytułów dostępnych na rynku.

Obecna na targach wersja demo pracowała na razie w niestabilnych 30 fps'ach, ale Team Soho (developer) zapowiada, że do czasu premiery gra będzie śmigać w 60 klatkach! The Gateway zapowiadane jest na zimę i będzie bez wątpienia jedną z najważniejszych gier w tym roku. Exclusive na PS2.

Baron Ski

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy

UID: 495
Okładka/art:
Tytuł:
The Getaway
Developer: Team Soho
Gatunek: free-roaming
Data wydania:
EUR: 11/12/02
USA: 19/01/03
JAP: 20/11/03
Poziom trudności:
-
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!