Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13943
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Syphon Filter: Logan's Shadow PSP

Gabe Logan zaczął walczyć z terroryzmem na konsolach Sony już w 1999 roku, kiedy to została wydana pierwsza odsłona serii Syphon Filter na PSX. Kiedyś wreszcie musiało paść i na PSP - większość posiadaczy tego handhelda pamięta na pewno jedną z najlepszych gier na tę maszynkę - Syphon Filter: Dark Mirror. Była to pewnego rodzaju mieszanka typowej strzelaniny i skradanki. Gra wybijała się głównie rewelacyjnym sterowaniem mimo obecności tylko jednej gałki analogowej w Portable'u. Na Gamers Day 07 zaprezentowano kontynuację tego świetnego tytułu.

Na początku zapowiedzi warto wspomnieć o fabule, która w tego typu grach jest rzeczą raczej niezastąpioną. Szkoda jedynie, że jest ona schematyczna do bólu. Otóż pilnie strzeżona broń dostaje się w ręce terrorystów - z pomocą przybywa nikt inny jak Gabe Logan. Podczas deptania terrorystom po piętach zwiedzicie wiele zróżnicowanych lokacji. Część poziomów będzie się rozgrywać w takich miejscówkach jak pustynia czy - uwaga - wrak statku na dnie oceanu. Zapowiada się ciekawie.

Sterowanie nie ulegnie zmianie. Nadal będziecie się poruszać gałką analogową, przyciskami "geometrycznymi" ("trójkąt, "kwadrat", itd.) rozglądać się, a "R" strzelać. Do autonamierzania jeszcze raz posłuży sprawdzony "L", a D-Padem wybierzecie broń i gadżety. Grający w poprzednią część nie powinni mieć żadnych problemów z odnalezieniem się w sterowaniu jak i interfejsie bliźniaczo podobnym do poprzednika. Mimo, iż podstawowe ruchy Gabe'a nie ulegną zmianom, developer postanowił dodać nowe. Kiedy przytrzymacie przycisk "R" podczas gdy nie będziecie mieli namierzonego żadnego oponenta, bohater wystrzeli z broni "oślepiającej". W prostych słowach chodzi o to, że przeciwnicy w popłochu przed nim schowają za ścianę, słupek itp. a tym samym będzie można przeładować czy zmienić broń. Pojawią się również nowe ataki w walce wręcz i możliwość użycia dowolnego przeciwnika jako "żywej tarczy", co znacząco ułatwi trudniejsze momenty rozgrywki.

W poprzednich akapitach pisałem o ogólnym, zarysie leveli, ich zróżnicowaniu itp. Teraz czas przyjrzeć się konkretnemu poziomowi, a mianowicie pierwszemu. Rozgrywać się on będzie w U.S.S. Mt. St. Helens - oblężonej i przejętej przez terrorystów bazie. W trakcie misji dostajecie kolejne rozkazy z zaprzyjaźnionego helikoptera. Z zaprezentowanych informacji wynika, że gra nadal pozostanie przy tzw. "prowadzeniu za rączkę" - ciągle będziecie biegać z punktu A do punktu B, a respawnujący się przeciwnicy nie dadzą Wam spokoju. Przykładowo w opisywanym levelu mamy do wykonania kilka zadań, typu: przejąć kontrolę nad bronią przejętą przez terrorystów, oczyścić lądowisko, dotrzeć na statek... To tylko przykłady, ale jeśli podobały Wam się poziomy z "jedynki", na pewno Was porwą i te z kontynuacji. Bo gorsze nie będą.

Oprawa graficzna i dźwiękowa pozostaną mniej więcej przy poziomie poprzedniczki. "Dwójka" działa na dobrym silniku znanym z Dark Mirror, więc nie trzeba się martwić o nic, jeśli chodzi o stronę graficzną - będzie ładnie i płynnie, to pewne. Dodatkowo Sony obiecuje znaczną poprawę w kwestii oprawy audio, tj. lepszy soundtrack i dźwięk (który miejscami szwankował w pierwszej części).

Syphon Filter: Dark Mirror ciągle pozostaje jedną z lepszych pozycji na PSP. Trudno się więc dziwić, że wielu posiadaczy tej konsoli wiąże wielkie nadzieje z sequelem, który poprawi ewentualne drobne usterki "jedynki". Na dalsze informacje trzeba jeszcze trochę poczekać.

BartX

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 1
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
seo plugin
poniedziałek, 19 styczeń 2015r.
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin http://www.WhiteHatSeoRankings.com/

UID: 1213
Okładka/art:
Tytuł:
Syphon Filter: Logan's Shadow
Developer: Sony Bend
Gatunek: TPS
Data wydania:
EUR: 19/10/07
USA: XX/10/07
JAP: -
Poziom trudności:
-
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!