Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13936
Liczba wiadomości: 8370
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Sega GT 2002 Xbox

Hegemonia Gran Turismo w kwestii wyścigów jest widoczna aż nadto. Dobrze zatem, że przynajmniej jedna firma próbuje stworzyć konkurencję dla produkcji Polyphony. To Sega i jej Sega GT 2002. Pierwsza część ukazała się na Dreamcasta i już wtedy była świetna, choć do Gran Turismo trochę zabrakło. Głównie poprzez model jazdy, który był za bardzo zręcznościowy, jak na grę aspirującą do miana symulatora. Teraz kontynuacja ma ukazać się na Xboxa i to już na dniach.

Nowością względem pierwszej części będzie tryb 'Chronicle Mode', dzięki któremu pograsz klasycznymi furami z lat 60'tych. Developer postarał się o odpowiednie licencje, dzięki czemu w grze ujrzymy modele następujących firm : Toyota, Nissan, Mitsubishi, Audi, Alfa Romeo, Dodge, Fiat, Acura, Honda, Jaguar, Mazda, Opel, Peugeot, Mercedes, Renault, Subaru, Chevrolet, Ford i Lotus. Robi wrażenie! Wszystkich samochodów ma być lekko ponad 100, czyli tylko niewiele mniej od tego, co oferuje Gran Turismo 3.

Powiewa także optymizmem, gdy spojrzy się na ostatnie zdjęcia - samochody wykonane są rewelacyjnie, zbliżone do tych z Gran Turismo 3! Dziwi mnie jednak fakt, że na wszystkich udostępnianych przez developera screenach, jakoś nie można wywnioskować co prezentuje sobą otoczenie wokół trasy... Według mnie wszystko zależy teraz od samej Segi, a dokładniej od tego, jak przygotują model jazdy. Bo jeśli i on będzie zbliżony poziomem do Gran Turismo 3, to szykuje się mała wojenka o tytuł najlepszego racera na konsole. Tym bardziej, że premiera już w październiku.

Baron Ski

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy

UID: 487
Okładka/art:
Tytuł:
Sega GT 2002
Developer: Wow Entertainment
Gatunek: wyścigi
Data wydania:
EUR: 08/11/02
USA: 02/09/02
JAP: 12/09/02
Poziom trudności:
-
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!