Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13943
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Resident Evil: Outbreak File 2 PlayStation 2

Wydanie Resident Evil: Outbreak w Europie było raczej chybionym pomysłem. Wyrzucenie trybu online z przyczyn czysto ekonomicznych ostatecznie przerzuciło się na słabszą jakość produktu. Walka w gronie konsolowych "pomagierów" to nie to samo, co przetrwanie przy udziale "myślących" (w zamierzeniu;)) sojuszników. Capcom więc niejako w odpowiedzi na mniej pochlebne recenzje wydaje RE: Outbreak FIle #2, czyli innymi słowy, kontynuację poprzedniej części. Wydaje nową wersję, z obecnym trybem online także dla osób zamieszkujących Stary Kontynent. Nas, Polaków tryb ten chyba najmniej interesuje, ze względu na realia - nie trzeba chyba pisać, jak nikła liczba konsolowców w Polsce gra przez Sieć. A co powiesz na to, że poza dodaniem w PALowej wersji trybu online, szykuje się mocno odgrzewana pozycja?

Pierwszy na to dowód? Fakt, że pokierujemy dokładnie tymi samymi postaciami co w części pierwszej! Zakrawa to na kpinę, nie będziemy nawet w stanie sprawdzić nowych charakterów w akcji, a nowe postacie oznaczają też przecież nowe umiejętności i wykorzystanie ich w walce. Niestety, nie tym razem. Znowu mamy hydraulika, policjanta, kelnerkę, studentkę, dziennikarkę i trzy inne osoby, w które będziemy mieli okazję się wcielić. Z każdą wiążą się inne umiejętności i zastosowania, których łączenie i wykorzystanie będzie kluczem w dalszym przechodzeniu gry. Wiadomo więc, że doktorek ma ze sobą całą apteczkę lekarstw, które okażą się pomocne w gorętszych chwilach, studentka ze swoim plecaczkiem pomieści więcej przedmiotów, a policjant najlepiej włada bronią palną.

Może więc wypadałoby się chociaż cieszyć z pakietu zupełnie nowych poziomów? I to nie do końca, bo dwa z nich doskonale już znamy. Podobnie jak prequel, tak i "dwójka" zaczyna się od etapu w barze, co zdziwi chyba każdego, bo w końcu jak można dać ten sam poziom w obu sąsiadujących ze sobą częściach serii? Znajdziemy tu też komisariat policji, znany doskonale z Resident Evil 2. Owszem, będzie on teraz wzbogacony o nowe elementy, dopakowany graficznie, ale chyba każdy się ze mną zgodzi, że tu nie o to chodzi? Na szczęście trafią się też i nowe, klimatyczne miejscówki. Na szczególną uwagę zasługuje opuszczone ZOO, gdzie grasuje od groma zainfekowanych zwierząt. Duże wrażenie robi przede wszystkim widoczny na screenach i trailerach wielki, poobdzierany ze skóry słoń, szturmujący naszych "herosów" (hmm, ciężko tak ich nazywać...). Dodaje to sporo świeżości do serii, przyznacie chyba, że jeszcze nigdy tu nie było obgryzionego, wielkiego zwierza, takiego prosto ze sklepu zoologicznego;). Albo obskurny szpital, do którego trzeba się dostać poprzez przejście leśną ścieżką. Generalnie klimatycznych etapów nie zabraknie, szkoda tylko, że dwa z nich sprawiają wielkie wrażenie 'deja vu', zresztą nie bezpodstawne.

Prawda jest jednak taka, że wiele się nie zmieni, także zapewne Sztuczna Inteligencja przeciwników, co zdają się potwierdzać pierwsze recenzje (Amerykanie już grają). Problemy z blokowaniem się naszych sojuszników, wpadanie na linię ognia i inne usterki w kodzie gry nadal będą nam psuły zabawę. Teoretycznie wszystko to ginie w perspektywie opcji Online, ale powraca temat o którym pisałem w pierwszym akapicie - tylko mały odsetek graczy w Polsce tego trybu zasmakuje, pozostaje więc żywienie się "odpadkami"... Dobrze przynajmniej, że skrócić mają się loadingi, które w pierwszej części strasznie denerwowały, bo i dłużyły się w nieskończoność.

Niestety, wszystko wskazuje na to, że osoby mające do czynienia z pierwszą częścią Outbreak, w File #2 nie będą miały czego szukać. Pozostają problemy ze Sztuczną Inteligencją, te same postacie, a nawet w kwestii levelów nie wszystko się zmieniło. Zakup Resident Evil: Outbreak File #2 pozostawiam ponad wszelką wątpliwość w obliczu faktu, że dwa miesiące po premierze tego tytułu (wrzesień), ukazuje się port Resident Evil 4, który już teraz wiadomo, że zarządzi.

Sarge

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 1
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
seo
środa, 07 wrzesień 2016r.
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there\'s even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That\'s right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo http://www.SEORankingLinks.com/

UID: 1113
Okładka/art:
Tytuł:
Resident Evil: Outbreak File 2
Developer: Capcom
Gatunek: survival-horror
Data wydania:
EUR: 26/08/05
USA: 26/04/05
JAP: 09/09/04
Poziom trudności:
-
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!