Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 14033
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Ratchet & Clank PlayStation 2

Insomniac, developer odpowiedzialny za serię Spyro na PSX-a, tym razem wziął się za nowego platformera. I co ciekawe, R&C nie jest podobny do Spyro. Jeśli już do czegoś go przyrównywać, to raczej do Jak & Daxter od Naughty Dog. Żadna to jednak wada, bo R&C już teraz (a grałem w kilkupoziomowe demo) może stawać w szranki z najlepszymi przedstawicielami gatunku.

Po pierwsze i najważniejsze - grafika jest powalająca, po prostu miażdży, masakruje gałki oczne bogactwem szczegółów. To jest poziom porównywalny, jeśli nie lepszy (!) niż w Jak & Daxter! Przestrzenie są gigantyczne i gdzie nie spojrzysz, tam coś lata, przesuwa się, skacze. A dorysowywania po prostu nie ma! Miasto po jakim zasuwałem, było tak ogromne, że po prostu brak mi słów. Animacja postaci wcale nie odstaje poziomem - jest fantastyczna. Wszystko bogate jest w szczegóły tak bardzo, że dosłownie szczęka opada. Co mi się jeszcze spodobało? Można powiedzieć, że wszystko :), ale najbardziej mnogość broni. W grze występuje naprawdę wiele rodzajów przeciwników i autorzy nie poskąpili z ilością (i efektownością) "narzędzi zniszczenia". Linka, miotacz ognia, klucz, bomby, miny... Jest tego naprawdę masa, a z tego co słyszałem, w pełnej wersji ma znaleźć się ponad 30 rodzajów broni, więc będzie w czym wybierać. Jak się pewnie domyślacie, oprócz Ratcheta, głównego bohatera, jest również Clank, czyli robot, który siedzi mu na plecach. Tu jednak, w odróżnieniu od Jak & Daxter, druga postać będzie grywalna! Ratchet dostanie się prawie wszędzie, jednak umiejętności Clanka także się przydadzą. Na przykład żeby wejść do pomieszczenia w którym brakuje tlenu.Dla mnie już teraz ta gra rządzi i będzie z pewnością jedną z najlepszych platformówek tej zimy (myślę, że najlepszą). Oby tylko nie była za krótka (choć Insomniac zapowiada, że 30 godzin to będzie minimum, by przejść ją za pierwszym razem). Już nie mogę się doczekać na premierę, która jest wyznaczona na przełom listopad/grudzień. Sami twórcy podkreślają, że żadna inna konsola nie pozwoliłaby na osiągnięcie efektów, jakie zastosowali w R&C i że wycisnęli ok. 50% mocy Playstation 2. Ile w tym prawdy? Nie wiadomo. Ja mogę napisać tylko, że gra jest rzeczywiście przepiękna i już nie mogę się jej doczekać (nie tylko ty - dop. Ski). Jeśli Insomniac dotrzyma obietnic, czeka nas jedna z najlepszych gier platformowych w historii. Czego sobie i Wam życzę.

MAcross

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 1
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
seo plugin
wtorek, 11 pazdziernik 2016r.
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there\'s even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That\'s right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin http://www.SEORankingLinks.com/

UID: 934
Okładka/art:
Tytuł:
Ratchet & Clank
Developer: Insomniac Games
Gatunek: platformówka
Data wydania:
EUR:
USA:
JAP:
Poziom trudności:
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!