Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13936
Liczba wiadomości: 8370
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Parappa the Rapper 2 PlayStation 2

Parappa the Rapper był swego czasu jedną z najbardziej innowacyjnych gier na PSX'a, a wiadomo, że w dzisiejszych czasach bardzo liczą się świeże pomysły, kiedy co chwilę jesteśmy zasypywani przez "odgrzewane kotlety". Potem ukazała się Um Jammer Lammy, nieoficjalna kontynuacja (także PSX), która ponownie została bardzo dobrze przyjęta (szczególnie w Japonii). Po blisko 3 latach wychodzi wreszcie Parappa the Rapper 2. I to od razu na PS2. Po zagraniu we wczesną wersję, mam mieszane uczucia...

Grafika z jednej strony jest dobra, ale z drugiej - lekko rozczarowuje. Wszystko chodzi bardzo płynnie - 60 fps'ów nie zwalnia nawet na chwilę. Jednak nie widzę powodu, dla którego miałoby zwalniać. Tak jak w poprzednich częściach, postacie wyglądają jakby były wycięte z papieru. I dobrze - niech seria ma swój klimat. Jednak level w jaki miałem przyjemność grać (kuchnia), nie odbiega specjalnie od poziomu graficznego z PSX'a (!). Poważnie, ta gra mogłaby z powodzeniem ukazać się na PSone. Zobaczymy, może kolejne levele trochę  podciągną poziom całości. Przecież moc PS2 pozwala na o wieele więcej. Chciałoby się zobaczyć jakiś ogromny poziom w mieście, przy ruchu ulicznym i widoczności aż po horyzont.

Rozgrywka nie zmieniła się ani trochę. Nadal chodzi o powtarzanie danej sekwencji przycisków.  Jednak jest jeden problem - dla doświadczonego gracza Parappa the Rapper 2 będzie prawdopodobnie za prosty. Dość powiedzieć, że poziom, który opisywałem, przeszedłem za pierwszym razem, w ok. 3 minuty... Można tylko mieć nadzieję, że w "dwójce" będzie więcej etapów (i będą trudniejsze) niż w poprzedniej części. Za to dla początkujących graczy, PtR2 będzie wręcz świetną grą, by doskonale nauczyć się obłożenia przycisków na padzie.

Zanosi się więc na to, że PtR2 będzie celował raczej w określoną grupę graczy (początkujących/młodszych). Stare wygi ukończą (prawdopodobnie!) ten tytuł za szybko, by wydawać na niego taką kasę (wiadomo po ile obecnie są gry na PS2). Przekonamy się wspólnie już w dziale recenzji.

Txt: Baron Ski

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy

UID: 980
Okładka/art:
Tytuł:
Parappa the Rapper
Developer: Sony Japan
Gatunek: muzyczna
Data wydania:
EUR:
USA:
JAP:
Poziom trudności:
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!