Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13936
Liczba wiadomości: 8370
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Panzer Dragoon Orta Xbox

To będzie wielki hit! Kto grał w Panzer Dragoon na Saturnie, w mig przyzna mi rację. A już na pewno, gdy zobaczy jak prezentuje się nowa część na Xboxa.

Zasady są proste, nie zmieniły się nic w stosunku do poprzednich edycji. Ale o to tu chodzi - o czystą akcję. I jeszcze ta oprawa - dosłownie ma-sa-kra! Screeny Wam może tego nie pokażą, ale poczekajcie, aż zobaczycie choćby filmik z tej gry - wspaniałe, gigantyczne levele, przepiękne postacie, smoki, budowle... I ten deszcz... Płynna animacja, niemal przez cały czas trzymająca stałe 60 klatek (zwolni tylko czasami, gdy na ekranie naprawdę dużo się dzieje - ale i tak nie spada poniżej 30 fps'ów, co przy takiej akcji... Ogromne brawa dla developera!).

Panzer Dragoon Orta to chyba najpiękniejsza gra na Xboxa i jedna z najładniejszych gier w ogóle. Re-we-lac-ja! Nie wiem, czy dla tej gry nie będzie warto kupić ‘pudła’! Zapamiętajcie ten tytuł.

MAcross

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy

UID: 507
Okładka/art:
Tytuł:
Panzer Dragoon Orta
Developer: Smilebit
Gatunek: shooter
Data wydania:
EUR: 21/03/03
USA: 12/01/03
JAP: 19/12/02
Poziom trudności:
-
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!