Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13943
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Gun Xbox 360PlayStation 2XboxGameCubePC

Neversoft jest firmą dobrze znaną graczom z kultowego już w dzisiejszych czasach Tony Hawk Pro Skater. Twórcy postanowili jednak odłożyć deski i przesiąść się na konie, pokazując nam prawdziwą naturę dzikiego zachodu z końca dziewiętnastego wieku. Autorzy wiedzą, że dzisiejszy gracz to nic innego jak obyty ze wszystkiego rodzaju grami profesjonalista, którego już nie zadowala przeciętna pozycja z prostą fabułą i średnim scenariuszem.

Gun to mieszanka TPP z FPP dająca w rezultacie wartką i efektowną grę akcji osadzoną w zakurzonej scenerii rodem z filmów z Clintem Eastwoodem. Główny bohater - Colton White - jest typowym łowcą, któremu góry i sceneria amerykańskiego dzikiego zachodu nie są obce. Podróżuje ze swoim ojcem Ned’em White w poszukiwaniu starego znajomego nie spodziewając się, że czeka ich przeprawa przez piekło. Gdy płyną wspólnie łodzią (razem zresztą z innymi ludźmi), nagle wynika bójka i pewien kaznodzieja zabija przyjaciela taty. Ojciec nie zastanawiając się długo (i nie czekając na rozwój dalszych wypadków) wręcza Ci dziwny medalion mówiąc "Nie jestem twoim ojcem..." i wyrzuca za burtę... po czym łódź wylatuje w powietrze. Bardziej oryginalnego początku gry dawno nie widziałem.

Neversoft postanowiło jak najdokładniej odwzorować czasy i wydarzenia, które były tam na porządku dziennym. W tym bijatyki w barze, gdzie może uczestniczyć nawet do 30 osób naraz. Fruwający klienci, rozbijane stoły, skruszone szkło... Walka jest bardzo brutalna i widać, że twórcy nie przebierali w środkach. Widok codzienny to kowboj spadający z konia po Twoim strzale, strzały z łuku z przymocowanym dynamitem wbijające się szyję, walka wręcz, przy użyciu tomahawka i skalpowanie przeciwników. Neversoft chce przedstawić prawdziwą naturę i porządek rzeczy w tamtejszych czasach, gdzie prawo stanowił jeden człowiek i każdy mógł je zmienić.

W przeciwieństwie do Red Dead Revolver będzie można swobodnie się poruszać, czyli po wejściu do miasta od nas zależy gdzie będziemy chcieli się udać, co zwiedzić i co zrobić. Wykonywanie pobocznych misji (polowanie na wilki, niedźwiedzie, bizony, kojoty i wiele więcej) pozwoli nam podbudować swoją postać, oraz rozwinąć poszczególne zdolności jak jazda na koniu, zdrowie, strzelanie, pojedynki czy walkę wręcz. Wariacja GTA na dzikim zachodzie? Jak najbardziej.

Wróćmy jednak do obiecanego trybu FPP, który jest tu swego rodzaju rarytasem. Gdy wyciągamy rewolwer gra momentalnie przechodzi do widoku z oczu bohatera. Odpowiednie celowanie, manewry w czasie walki oraz kilka innych czynników pozwoli nam napełnić pasek zwany "Quick Draw", po którego uruchomieniu czas zwalnia i mamy swego rodzaju "bullet-time". Opcja 'Quick Draw' daje jeszcze lepszy efekt, gdy jedziemy na koniu - spokojnie zdejmujemy kolejnego przeciwnika z siodła a ten niczym ciśnięty o ziemię zatacza się w kłębach kurzu...

Neversoft stara się zaspokoić głodnych graczy, których to Red Dead Revolver nie zadowolił lub wręcz zniechęcił do gier w realiach dzikiego zachodu. Miejmy nadzieję, że uda im się dopiąć wszystko na ostatni guzik i pokazać, że nie tylko dobrze jeżdżą na deskach, ale także na koniach. Gra ukaże się na wszystkich trzech konsolach obecnej generacji oraz Xboxa 360 i PC. Data wydania to 8 Listopada 2005 w USA i trzy dni później w Europie.

Hunter

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 1
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
seo plugin
sobota, 21 maj 2016r.
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there\'s even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That\'s right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin http://www.SeoOptimizedRankings.com/

UID: 1127
Okładka/art:
Tytuł:
Gun
Developer: Neversoft Entertainment
Gatunek: gra akcji TPP
Data wydania:
EUR: 11/11/05
USA: 08/11/05
JAP: -
Poziom trudności:
-
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!