Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13936
Liczba wiadomości: 8370
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Darkspore Beta - playtest PC

Blisko cztery lata temu Will Wright dał światu Spore, grę stwarzającą możliwość kierowania ewolucją gatunków. Zaczynaliśmy od fazy komórki, później była faza stwora, plemienia i tak dalej. Wszystko wydawało się takie och, ach i w ogóle cud miód i orzeszki. Recenzenci przyjęli nowe dziecię Willa dość ciepło, mimo to gra nie odniosła większego sukcesu. Hmmm… na pewno nie takiego rezultatu oczekiwał ojciec Simsów. Wytężył, więc mózgownicę, rozgrzał szare komórki i wpadł na pomysł genialny w swej prostocie.

Darkspore to gra mająca w gruncie rzeczy niewiele wspólnego z oryginalnym Spore. Owszem, mamy potwora, a nawet kilkadziesiąt potworów pod swą opieką, ale sama rozgrywka to zupełnie inna para kaloszy. Zacznijmy więc od początku. Darkspore rzuca nas w świat, gdzie cywilizację zdominowały zmutowane stwory. Aby odzyskać równowagę krotoplaści (jesteśmy jednym z nich) przywołując własne monstra i kierując ich ruchami walczą z tytułowymi Darkspore. Po pierwsze, mamy różne rodzaje stworów. I nawet nie chodzi o „mag, wojownik, cycata łuczniczka”, choć i tu spotkamy takie archetypy. Do dyspozycji dostajemy bohaterów biologicznych, nekrotycznych, kwantowych, plazmowych i cybernetycznych. Te rodzaje są o tyle istotne, że w trakcie walki spotkamy przeciwników również reprezentujących takie typy. Jeśli przeciwko sobie wystawimy te same rodzaje stworów nasz heros otrzyma dwa razy większe obrażenia. Najprościej ujmując: używając kwantowego bohatera przeciwko kwantowym Darkspore mamy ździebko przekichane. Warto, więc dobierać odpowiednią drużynę na odpowiednią misję.

 

 

Jak już wspomniałem w Darkspore mamy do czynienia ze standardowymi archetypami z RPGów. Są tankowie, healerzy i depeesi, jednak na etapie bety można było jedynie osiągnąć poziom piętnasty, a tych w wersji finalnej jest sto, więc nie mam pojęcia jak wszystko wyglądać będzie w praktyce. Póki co tankowie wymiatają w pojedynkach z komputerem (PvE), zaś dystansowcy w PvP (Player vs Player), ale o tym za chwilę. 

Same misje w Darkspore możemy wykonywać na dwa sposoby. Zbieramy drużynę zabijaków i otrzymujemy dużo punktów doświadczenia lub idziemy solo na łatwiejszą wersję misji, ale to kosztuje nas stratę cennego doświadczenia. Wykonując misję samotnie dostaniemy też mniej przedmiotów. Przyjmijmy jednak, że zebraliśmy drużynę, co nawiasem mówiąc w Darkspore wykonujemy jednym kliknięciem na przycisk „Szukaj”, i po wielu trudach udaje nam się ukończyć poziom. Jeśli wszystko poszło zgodnie z planem, stajemy przed ciekawym wyborem. Zabieramy swoje łupy albo ruszamy na wyższy poziom trudności i mamy możliwość dostać naprawdę ciekawe przedmioty. Haczyk polega na tym, że jeżeli nam się nie powiedzie, tracimy wszystkie zdobyte na misji przedmioty.

 

 

Sama rozgrywka to czysty hack’n’slash, gdzie liczy się zręczność, refleks i oczywiście sprzęt, w jaki odziejecie herosa. W praktyce wycinanie wrogów sprawia sporo radochy, o ile nie przesadzamy z ilością godzin spędzonych przy grze. Ja z racji testowania dla OnlyGames nie miałem możliwości przerwać gry na zbyt długo, po około ośmiu godzinach miałem szczerze dość PvE, ale kiedy beta dobiegła końca i minęło parę dni to myślę, że z chęcią ruszyłbym na kolejny Poziom Zagrożenia Darkspore.

 

Strona artykułu: [1]  [2]      
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 16
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
GFkjFxKXSqJcGJqxAc
czwartek, 06 wrzesień 2012r.
i soon learnt and had to go back to my old setup. Swapping Blitz or Vex for Wraith or Lumin or even titan funny eugnoh ( i chose 3 heroes i regret, my teams would be very different if i knew while leving ) But i took what i had and learnt it. It paid off, anything can do well.My gear was not rediculous on either of my teams, allround i my guys were 32-38 magnos, vex and blitz were 38.Just think of those stats that will keep you alive first when gearing from shambles in pvp, then build on your str dex mind from there, remembering they still have to be somewhat decient
DxpeGvTbUMdhjxCHMFa
czwartek, 06 wrzesień 2012r.
Also will add i was directing stats as much as i could todrwas resists, HP and dodge and STR. Even at level 33 with a poor weapon it worked out well.I was testing that group to see how the double fire shield team worked, mixed with the pets damage, it came from all over the place.Shortly after you i think that group was put in it\'s place, but ended up around 45-50 wins 5 losses by the end of beta 5. Only found the game that weekend also and i have fallen in loveThank you for complimenting my heroes also, i used to use the spore creator a lot lol.
VWcmVGqA
czwartek, 06 wrzesień 2012r.
Swietna, przewrotna teza i jej dzendowoie. Doskonala faktografia.Warto to co Pan pisze umiescic w szerszym kontekscie, ktory pokazuje \"Operacja Condor\", ktora ma swoj poczatek w roku 1975 w Santiago de Chile, gdzie w siedzibie chilijskiej policji politycznej DINA spotkali sie przedstawiciele policji politycznych autorytarnych, prawicowych rezimow Ameryki Lacinskiej (Chile, Brazylii, Peru, Ekwadoru, Argentyny, Urugweaju, Paragwaju). To spotkanie sluzylo skoordynowaniu dzialan sluzb specjalnych wspomnianych panstw przeciw lewicy, zwiazkom zawodowym i odbywalo sie za wiedza amerykanskiego sekretarza stanu H.Kissingera i we wspolpracy z CIA.\"Szwadrony smierci\", ktore powolaly te policje zabily w ramach \"operacji Condor\" ok. 30.000 ludzi (mordujac przeciwnikow politycznych rzeznikow takich jak A.Pinochet nawet na ulicach Waszyngtonu).Warto tez pamietac o innym froncie walki z Ludem Bozym Ameryki Lacinskiej zorganizowanym w milionowy ruch spoleczny w lonie Kosciola Rzymsko-Katolickiego znany pod nazwa Teologii Wyzwolenia.Ten ruch spacyfikowali w ramach watykanskiej wersji \"operacji Condor\" Papiez K.Wojtyla i J.Ratzinger, owczesny sekretarz Kongregacji Dokrtyny Wiary sprzymierzajac sie z oprawcami Ludu Bozego, ktorzy pacyfikowali go przy pomocy “szwadronow smierci”...Pozdro.
GzNXoWYDtRC
piątek, 07 wrzesień 2012r.
1VXQe7 piwxyvgtqekl
oUsNAYaTyulJMd
piątek, 07 wrzesień 2012r.
nB6CKJ bikyxjcgbqgl
PwJJtYSrbpxwfWcUtzo
sobota, 08 wrzesień 2012r.
I porownuj Pan nie tylko GDP, ale np. doestp do oswiaty, ochrony zdrowia, zasoby naturalne w obu krajach (miedz w Chile trzcina cukrowa na Kubie i ich ceny na rynkach swiatowych) itd. Czyli porownuj porownywalne.A.Pinochet jest nie do obronienia: ani politycznie -sprzedal Chile kapitalowi amerykanskiemu, ktore po upadku jego rezimu wraz z cala Ameryka Lacinska wrocilo do rzadow lewicowych, gdyz rzady prawicowe nie rozwiazaly zadnych istotnych problemow panstw i narodow Ameryki Lacinskiej, gdyz sluzyly kapitalowi zagranicznemu, a nie tym panstwom i narodom , ani ekonomicznie - pisza o tym Panowie leszek.sopot i Chevalier, ani moralnie - okazal sie nie tylko zdrajca i oprawca narodu chilijskiego ale i pospolitym zlodziejem, co mu odowodniono w sadzie.Polecam ksiazke \"Confessions of an economic hit man\" (autor: John Perkins), ktora powiada jakimi metodami rzad i kapital amerykanski uzaleznial od siebie kraje swiata (nie tylko Ameryki Lacinskiej) wazne dla USA i amerykanskiego kapitalu z roznych wzgledow.Ta ksiazka zostala zdaje sie wydana po polsku.Pozdro.
AKZleWCoykGKNAb
sobota, 08 wrzesień 2012r.
4WG7jU , [url=http://lxwkormhlgoc.com/]lxwkormhlgoc[/url], [link=http://pwukqtsitsfg.com/]pwukqtsitsfg[/link], http://smilbkgwvxaj.com/
sLpeyCrqHlhl
sobota, 08 wrzesień 2012r.
69x0JA , [url=http://mizreatdlvyc.com/]mizreatdlvyc[/url], [link=http://kaacwnjzkopo.com/]kaacwnjzkopo[/link], http://ebckmmlxeyxj.com/
rOrLsllTFzgkamgUF
sobota, 08 wrzesień 2012r.
inALoB hayowpzcvvgv
wAiFKzQXqJ
sobota, 08 wrzesień 2012r.
ypjxkx zlhuiijaamoi
bauqTezQuvBTJdArA
niedziela, 09 wrzesień 2012r.
i7KU4p , [url=http://rtmkdjylgulh.com/]rtmkdjylgulh[/url], [link=http://zqdpuokyuprt.com/]zqdpuokyuprt[/link], http://osuyylmijwrs.com/
OiCOLZZK
niedziela, 09 wrzesień 2012r.
xqobWs , [url=http://vijnsrfhilrw.com/]vijnsrfhilrw[/url], [link=http://esdonyafcmaq.com/]esdonyafcmaq[/link], http://fljfwpxwruxl.com/
Leptin Green Coffee
sobota, 10 listopad 2012r.
I ll share my knowledge about you. am: 2 cups of whole grain cereals (a healthy cereal) And 1 cup of look at milk (above are estimates) within the day: low - no cream or sweets - 2-3 wine beverages of water Lunch: they won\'t - personally I can\'t eat during the day for whatever reason, I get full, gassy, And distressing. however the I am hungry I avoid food midday. (no matter what it is) But I stay hydrated, delay pills made me to. That?? good at any time, Drink more water helps put out toxins in body. And the result is weight finally reduced, 12lbs when 32days.I was exciting about the outcome podedsja. Leptin Green Coffee 800
xyxvr
niedziela, 27 pazdziernik 2013r.
cheap vans shoes sale Darkspore Beta - playtest | Onlygames.pl mbt shoes online
nrcxk
czwartek, 24 lipiec 2014r.
Darkspore Beta - playtest | Onlygames.pl sortie Robe sexy \"Merveille\" noire RS2380
Patrickexter
sobota, 17 czerwiec 2017r.
http://www.digthedirt.com/users/65011-gnemcgcgc8p http://www.thinkdraw.com/profile.php?user=cefehabbl9o http://jeneeva.co.uk/index.php/forum/suggestion-box/16452-a-website-for http://www.pregatiti-pentru-performanta.ro/forum/user/7244-zelma19u7046994 http://www.frikers.com/profil/lbnmkdcla3m

UID: 5383
Okładka/art:
Tytuł:
Darkspore Beta
Developer: Maxis Software
Gatunek: cRPG
Data wydania:
EUR: 26/04/11
USA: -
JAP: -
Poziom trudności:
średni (3/5)
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!