Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 14033
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1800
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Command & Conquer: Generals PC

Wiele się mówiło jeszcze nie tak dawno temu, że wszystkie RTS'y prezentują się bardzo podobnie - wszystkie kopiują pomysły z serii Comand & Conquer. Po ogromnej krytyce, nagle wydawanie strategii w tym stylu skończyło się. Szczerze mówiąc, niezbyt mi się to spodobało. Na szczęście C&C powraca.

W nowej edycji znajdą się trzy strony konfliktu : USA, Chiny i GLA (Global Liberation Army). Gra będzie chodziła na zupełnie nowym silniku graficznym. Obecne będą zmieniające się dynamicznie pory dnia. Oprawa już teraz bardzo pozytywnie nastraja. Zresztą, wystarczy rzucić okiem na screeny. To wszystko będzie miało jednak swoją cenę - niestety, wydaje mi się, że gra będzie miała przez to ogromne wymagania sprzętowe.

Zapowiadani na początku generałowie, mający kierować dużymi oddziałami wojsk, ostatecznie nie znajdą się w finalnej wersji gry. Jak słusznie zauważyli twórcy, to gracz jest dowódcą i to on powinien mieć wszystko na oku. Tak więc w trybie Singleplayer, Twoja armia będzie stopniowo zdobywać doświadczenie, za które można będzie kupować nowe bronie i zdolności. Z misji na misję, Twa armia będzie coraz silniejsza.

Westwood (developer) zastanawia się jeszcze jak rozwiązać tryb online, bo w poprzednich częściach był on, co tu dużo ukrywać, niewypałem. Oficjalne beta testy już się rozpoczęły. Premiera planowana jest na przełom styczeń/luty 2003. Nowy C&C będzie na pewno grą inną od poprzednich części. Oby te zmiany nie zepsuły tej świetnej serii.

MAcross

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy

UID: 469
Okładka/art:
Tytuł:
Command & Conquer: Generals
Developer: Westwood Studios
Gatunek: RTS
Data wydania:
EUR: 14/02/03
USA: 10/02/03
JAP: -
Poziom trudności:
-
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!