Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13936
Liczba wiadomości: 8370
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Super Mario Run pobrano 90mln razy, tytuł zarobił ponad 30mln $iOS/Android
0000-00-00 00:00:00

10:55 | Grę Super Mario Run pobrano już 90 milionów razy od daty jej premiery (15-ego grudnia) na iOS, około 10% tych pobrań stanowi pełna wersja gry, co przyniosło firmie zysk z rzędu 30mln $.
Większości graczy wystarcza jednak wersja demonstracyjna tego tytułu. Demo daje dostęp do 3 pierwszych poziomów gry, jest to gra "na szybko" świetnie nadająca się do gry w kolejce na poczcie czy w banku i większość graczy nie widzi sensu zakupu pełnej wersji tego tytułu. Super Mario Run nawet nie zbliżyło się do Pokemon Go. Ten ostatni tytuł zarobił 200mln $ w 32 dni od swojej premiery, gdy Marian ma obecnie 30mln $ w ciągu 20-tu dni. Problemem z pewnością jest, że absolutna większość graczy nie wykupuje pełnej wersji gry.

W planach jest wersja na Androida, która ma się ukazać w tym roku, co z pewnością te liczby jeszcze powiększy. Na Google Play można już sobie zarezerwować kopię dla siebie. Nieznana jest póki co ani dokładna data premiery ani cena pełnej wersja gry (jeśli nie zrezygnują tutaj z wersji demo). [Martin]

Kana RSS
Kanał RSS
Dodaj komentarz
do tej nowości
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy
  więcej recenzji

Interesują cię inne formy reklamy? Sprawdź TUTAJ.

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!