Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13936
Liczba wiadomości: 8370
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
OGM PSP zin - numer pierwszy
Rozmiar: (Zgo niedziaajcy link)

OGM PSP to zin przeznaczony do czytania bezpośrednio na PSP. Na razie projekt testowy - będziemy go wydawać raczej okazjonalnie niż regularnie.

W pierwszym numerze m.in.: recenzje Tekkena DR, Field Commander, World Tour Soccer 2, Miami Vice, LocoRoco, zapowiedź Medal of Honor: Heroes, bogaty dział Homebrew, testy akcesoriów do PSP i wiele innych atrakcji.

Notka:

"Obiecywaliśmy niespodziankę dla posiadaczy PSP i oto ona - przedstawiamy Wam pierwszy numer PSP-kowego zina. Plany mieliśmy już jakiś czas temu, ale dopiero teraz udało się go wprowadzić w życie. Próbki jednak mogliście zobaczyć już wcześniej, gdy publikowaliśmy testowe recenzje na naszej stronie. Przypomnijmy więc - macie przed sobą magazyn przeznaczony do czytania bezpośrednio na PSP. Jedyne co musicie zrobić, to ściągnąć paczkę z linka poniżej, wypakować ją, a potem folder OGM PSP EDITION wrzucić do katalogu PHOTO na Waszej karcie pamięci w handheldzie. Zin waży niecałe 12mb, więc bez problemu mogą go poczytać również te osoby, które nie dokupowały jeszcze większych memory sticków do swoich konsolek.

Obsługa jest banalnie prosta. Wchodzicie do PHOTO w menu Waszej konsoli i w znany już folder. Wybieracie pierwszy pliczek (01) a do kolejnych stron przeskakujecie wciskając R1 (poprzednia strona: L1). Oczywiście magazyn można przeglądać też na PC, ale nie został on do tego stworzony i nie robi już takiego wrażenia jak na małym ekraniku PSP :).

W zinie dostajecie w większości zupełnie nowe teksty. To taki 'time-exclsuive' dla Was, posiadaczy PSP. Mamy nadzieję, że taka forma przypadnie Wam do gustu. Naturalnie artykuły z zina w końcu trafią i na stronę, ale posiadacze handheldów dostają je szybciej. Stawiamy na "nowości" - zakładamy, że wchodząc do internetu, wchodzicie po aktualności. Wychodzimy więc Wam naprzeciw publikując recenzje tylko i wyłącznie nowych gier - po starsze zapraszamy do działu Recenzje (PSP) na stronie, gdzie znajdziecie duży zbiór archiwalnych opisów.

Nie ma co dłużej przeciągać. Zapraszamy do ściągania i wyrażania opinii na temat zina. Wszelkie uwagi będą mile widziane! [redakcja]"

Producent: OnlyGames.pl
Wymagania: PSP
Licencja: darmowy
  więcej recenzji

Interesują cię inne formy reklamy? Sprawdź TUTAJ.

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!