Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13936
Liczba wiadomości: 8370
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
OGM PSP zin - numer drugi
Rozmiar: (Zgo niedziaajcy link)
OGM PSP to zin przeznaczony do czytania bezpośrednio na PSP. Na razie projekt testowy - będziemy go wydawać raczej okazjonalnie niż regularnie.

W pierwszy dzień października oddajemy Wam drugi numer naszego PSP-kowego zina. Dziękujemy za wszelkie uwagi odnośnie pierwszego numeru - na pewno bardzo przydały się one przy tworzeniu drugiego wydania. Tym razem do dyspozycji dostajecie aż... 158 stron wypchanych po brzegi tekstami! Fakt, przypadkiem wyszedł nam bardzo "gruby" numer, ale cóż poradzić ;). Dostajecie więc blisko 40 stron więcej niż za pierwszym razem, w znacznie odświeżonej szacie graficznej.

Dla wszystkich nowych w temacie mała instrukcja obsługi. Instalacja maga jest banalnie prosta. Wystarczy, że ściągniecie paczkę z linka poniżej, wypakujecie ją i folder OGMPSP2 wrzucicie do katalogu 'Photo' w Waszych PSP-kach. Kolejne strony zina przeglądać będziecie jak zdjęcia. Wchodzicie więc do PHOTO w menu Waszej konsoli i w znany już folder. Wybieracie pierwszy pliczek (001) a do kolejnych stron przeskakujecie wciskając R1 (poprzednia strona: L1). Oczywiście magazyn można przeglądać też na PC, ale nie został on do tego stworzony i nie robi już takiego wrażenia jak na małym ekraniku PSP :).

Zapraszamy do ściągania i wyrażania opinii na temat zina. Wszelkie uwagi będą mile widziane! Aha, dzięki lepszej kompresji drugi numer waży tylko lekko ponad 9Mb, czyli mniej niż pierwszy, a jest przy tym grubszy. [redakcja] 
Producent: OnlyGames.pl
Wymagania: PSP
Licencja: darmowy
  więcej recenzji

Interesują cię inne formy reklamy? Sprawdź TUTAJ.

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!