Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 14033
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1800
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Wiedźmin?: Serialowa Ciri będzie BAME
niedziela, 09 wrzesie? 2018r.

22:12 | Od kilku dni wiemy, że rolę Geralta powierzono Henry’emu Cavillowi. Teraz wypłynęła natomiast informacja dotycząca castingu na Ciri. Ogłoszenie w dziale przesłuchań na stronie National Youth Theatre (brytyjskiego teatru młodzieżowego) zdradza, jakiej aktorki szukają twórcy. Ważniejsze jest jednak w tym przypadku to, jakiej nie szukają. 
Kluczowy w tym ogłoszeniu jest skrót BAME, czyli „black, Asian, minor ethnicity” – czarna, Azjatka, mniejszość etniczna(czytaj LGBT).Można jednak mieć pewne wątpliwości odnośnie do autentyczności tego ogłoszenia. Po pierwsze, wzrok przykuwa od razu zapis „confidential”, a więc „poufne”. Dlaczego dokument opatrzony klauzulą poufności został opublikowany? I jeśli faktycznie był tajny, to dlaczego wciąż znajduje się na stronie, choć Hissrich wie o sprawie? Ustosunkowała się do niej na Twitterze, nie ustosunkowując się w ogóle i żartując o Płotce:2 screen
Druga sprawa budząca w ogłoszeniu wątpliwości, to mało profesjonalny adres mailowy, na który kandydatki mają wysyłać swoje zgłoszenia – to skrzynka na Gmailu. Nazwisko castingowca w adresie zgadza się – wiemy już od dawna, że za dobór obsady odpowiada Sophie Holland. Nawet jeśli jest to jej autentyczna skrzynka mailowa, po upublicznieniu jej w takich okolicznościach Holland najpewniej będzie musiała ją zmienić...Ogłoszenie ujawnia ponadto (przy założeniu, że jest autentyczne), kiedy odbędą się zdjęcia do serialu, a przynajmniej ta ich część, w której weźmie udział Ciri – rozpocząć się mają 18 października 2018 i potrwać do końca maja 2019. Potwierdza również, że główną lokacją zdjęciową będzie Budapeszt. [Aspazar]

Kana RSS
Kanał RSS
Dodaj komentarz
do tej nowości
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy
  więcej recenzji

Interesują cię inne formy reklamy? Sprawdź TUTAJ.

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!