Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13936
Liczba wiadomości: 8370
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Take-Two opóźnia debiut długo wyczekiwanego tytułu PlayStation 4Xbox One
sobota, 19 maj 2018r.

10:33 | Take-Two ujawniło swoje wyniki na poprzedni rok finansowy, który zakończył się 31 marca. Same finanse firmy przedstawiają się bardzo dobrze, ale najbardziej interesuje nas to, że przyznała ona oficjalnie, że musi opóźnić premierę długo wyczekiwanego tytułu z 2019 na 2020 rok finansowy. Nie potwierdzono jaki dokładnie ma być to projekt. Nieoficjalnie mówi się o Borderlands 3. Plotki głoszą, że to właśnie ta gra miała być wkrótce zapowiedziana. Na szczegóły będziemy musieli jeszcze zaczekać.

Informacje o wynikach finansowych firmy podał Strauss Zelnick. Pochwalił się on przede wszystkim wzrostem sprzedaży z powtarzających się wydatków konsumentów, czyli mikropłatności. W wynikach podano również, że firma spodziewa się rekordowych przychodów w związku z wydaniem Red Dead Redemption 2 ta gra ma pojawić się na rynku 26 października tego roku. Otrzymają ją posiadacze PlayStation 4 i Xboksów One. Chwilowo nie zapowiedziano jeszcze edycji na PC. [Aspazar]

Kana RSS
Kanał RSS
Dodaj komentarz
do tej nowości
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy
  więcej recenzji

Interesują cię inne formy reklamy? Sprawdź TUTAJ.

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!