Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13936
Liczba wiadomości: 8370
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
State of Decay 2 otrzymuje olbrzymi patch, ważący aż 20GB
niedziela, 03 czerwiec 2018r.

22:30 | Undead Labs przygotowało aktualizację State of Decay 2, ważącą aż 20 GB. W aktualizacji 1.2 wyeliminowano liczne błędy, poprawiono mechanizmy rozgrywki i wprowadzono ulepszenia uprzyjemniające zabawę. Najważniejsze zmiany są powiązane ze stabilnością gry, wydajnością i poprawkami w trybie wieloosobowym. Twórcy podkreślają, że aktualizacja zacznie się pobierać automatycznie. Można będzie nadal korzystać z uprzednio zapisanych stanów gry. Ekipa zapewnia, że słucha fanów i zamierza pracować nad kolejnymi aktualizacjami i dodatkową zawartością.,,W imieniu naszego zespołu chciałbym podziękować wam za wsparcie i wskoczenie z nami do State of Decay 2- powiedział szef studia Undead Labs, Jeff Strain. -Dzisiejszy patch to dopiero początek - mamy wielkie plany związane z grą i jesteśmy wam wdzięczni za to, że dajecie nam okazję je zrealizować. Grajcie, starajcie się przeżyć (choć czasem się nie uda) i czekajcie na więcej dobrego!

Pełną listę zmian można znaleźć na oficjalnej stronie State of Decay 2. [Aspazar]

Kana RSS
Kanał RSS
Dodaj komentarz
do tej nowości
Komentarzy: 1
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
nick12346
piątek, 27 lipiec 2018r.
polecam fajny wariant
  więcej recenzji

Interesują cię inne formy reklamy? Sprawdź TUTAJ.

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!