Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 14033
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1800
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Ruszyła zbiórka na Nighthawks - RPG z wampirami od twórców Sunless Sea i Blackwell
sobota, 08 wrzesie? 2018r.

9:13 | Na Kickstarterze wystartowała zbiórka na Nighthawks - RPG urban fantasy z wampirami, nad którym pracują Dave Gilbert z Wadjet Eye (twórca Blackwell) oraz Richard Cobett (scenarzysta Sunless Sea). Na sfinansowanie projektu potrzebne jest 125 tysięcy dolarów. W grze wcielimy się w wampira, który zaczyna, praktycznie nie mając nic, lecz nawet jako wyrzutek może bardzo wiele zdziałać. Poniżej znajdziecie opis gry ze strony Kickstarter.Trzy miesiące temu umarłeś. W tym momencie odrodziłeś się jako coś nowego. Potwór. Drapieżnik. Nie zwyczajne, nocne stworzenie, lecz jeden z panów. Niestety, sprawy nie są tak proste jak kiedyś. Wampiry zostały zdemaskowane i choć twoje istnienie jest tolerowane, to nowa natura już nie. Przybyłeś do Miasta w nadziei na nowy start, ale znalazłeś tylko podejrzenia i głód. Patrzysz teraz na sufit taniego pokoju hotelowego jako wyrzutek bez grosza przy duszy, wysysasz szczury i czekasz na koniec. Jednak w każdej epoce pojawiają się nowe możliwości, kiedy na świecie zapanowuje polityczny chaos, nawet wyrzutek może mieć znaczenie. Wyrzutek może zmienić wszystko. To jest historia o tym, jak się rozwinąłeś. [Aspazar]

Kana RSS
Kanał RSS
Dodaj komentarz
do tej nowości
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy
  więcej recenzji

Interesują cię inne formy reklamy? Sprawdź TUTAJ.

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!