Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13936
Ilość wiadomości: 8310
Ilość artykułów: 1798
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właœciwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...

Resident Evil VII przekroczyło 4 mln sprzedanych kopii

PCPlayStation 4Xbox One
wtorek, 07 listopad 2017r.

8:22 | Capcom poinformował, że od dnia premiery gry Resident Evil VII (8 miesięcy temu) do 30-ego września sprzedano ponad 4.1 miliona kopii tej produkcji. Wynik całkiem dobry, jednak poniżej oczekiwań wydawcy. W marcu tego roku tytuł ten mógł się pochwalić sprzedażą na poziomie 3.5mln sprzedanych egzemplarzy. Przez następne pół roku sprzedano dodatkowe 600tys. sztuk.Ciekawe wyniki osiągnęły poprzednie odsłony tej serii. Resident Evil 5 może się pochwalić wynikiem na poziomie 7.2 mln sztuk z czego przekroczony pułap miliona kopii na konsolach obecnej generacji. Jeszcze lepiej sprzedawała się szósta część serii, która może się pochwalić wynikiem na poziomie 8.2mln (tutaj również sprzedaż na konsolach obecnej generacji jest w granicach jednego miliona kopii).
Pozostałe części już nie mają tak dobrych wyników m.in RE: Revelations z wynikiem 2.2mln czy RE0: HD Remaster z wynikiem zaledwie 1.7 miliona. [Martin]

Kanał RSS
Kanał RSS
Dodaj komentarz
do tej wiadomości:
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy
  więcej recenzji

Interesują cię inne formy reklamy? Sprawdź TUTAJ.

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą byćw całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!