Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13936
Liczba wiadomości: 8370
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Resident Evil 7 z embargo do popołudnia 23-ego styczniaPCPlayStation 4
0000-00-00 00:00:00

9:15 | Media otrzymały swoje recenzenckie wersje gry Resident Evil 7 ze znienawidzonym embargo, które wygasa 23-ego stycznia o godzinie 15:00. Do tej godziny media nie mogą zamieścić recenzji z oceną. Premiera RE7 jest przewidywana na 24-ego stycznia, więc będzie ułamek czasu aby się z zakupu rozmyślić, jeśli tytuł nie będzie spełniać naszych oczekiwań.Tytuł podobno jest już dostępny w Dubaju oraz Arabii Saudyjskiej - Resident Evil 7 trafił tam do sprzedaży jeszcze przed oficjalną datą premiery (sic) i stamtąd płynie wiele doniesień odnośnie tej części Residenta. M.in. informacje o przejściu gry na 100% w 10h czy speedruny w 4h. Jest nawet osiągnięcie za przejście gry w czasie poniżej 4 godzin.

Resident Evil 7 trafi do sklepów 24-ego stycznia na PlayStation 4, Xboksa One oraz PC. Wersja na Windows 10 otrzyma funkcję cross-buy z Xboksem One, natomiast Sony cieszy się z czasowej wyłączności na VR. Wiosną tego roku otrzymamy darmowy DLC Not a Hero, który nie będzie zawarty w Przepustce Sezonowej. [Martin]

Kana RSS
Kanał RSS
Dodaj komentarz
do tej nowości
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy
  więcej recenzji

Interesują cię inne formy reklamy? Sprawdź TUTAJ.

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!