Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13936
Liczba wiadomości: 8370
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Pokémon: Let?s Go, Pikachu! i Pokémon: Let?s Go, Eevee! oficjalnie zapowiedziane
czwartek, 31 maj 2018r.

12:02 | Nie tak dawno w sieci pojawiły się nieoficjalne informacje o tym, że w planach są nowe produkcje z Pokemonami w rolach głównych - Pokémon: Let’s Go, Pikachu! oraz Pokémon: Let’s Go, Eevee!. Okazuje się, że w plotkach było wiele prawdy, bo właśnie potwierdzono, że tytuły te trafią w listopadzie na Nintendo Switch.

Wspomniane produkcje będą mieszanką kultowych gier ze stworkami na konsole oraz mobilnego hitu – Pokemon Go. Gracz będzie mógł zatem swobodnie eksplorować teren, a następnie walczyć ze stworkami. Łapanie Pokemonów będzie jednak przypominało wersję z gry na smartfony i tablety. Gracz będzie mógł używać Joy-Cona do złapania zwierzaka. Pojawi się również dodatkowy, osobny kontroler w postaci poke balla. Nim również będziemy mogli łapać wspomniane stworki. To jednak nie najważniejsze. Twórcy gry potwierdzili, że gracze będą mogli przetransportować wszystkie złapane w Pokemon Go stworki do pełnej wersji gry na Switcha.Pokémon: Let’s Go, Pikachu! oraz Pokémon: Let’s Go, Eevee! pojawią się 16 listopada na konsoli Nintendo Switch. Zaznaczmy do tego, że to nie są gry, które zapowiadano wcześniej. Kolejna gra z Pokemonami z popularnej serii ma pojawić się na Switchu dopiero w 2019 roku.
Jest to kolejna gra, która przekonuje mnie do zakupu tej konsoli, niestety przegrywa w przedbiegach z PS4.
[Aspazar]

Kana RSS
Kanał RSS
Dodaj komentarz
do tej nowości
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy
  więcej recenzji

Interesują cię inne formy reklamy? Sprawdź TUTAJ.

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!