Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 14033
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1800
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
PGA 2017 podsumowanie informacji cz. 2
0000-00-00 00:00:00

część 1

...Konkurs oceniać będzie profesjonalne jury, które kierować się będzie takimi kryteriami jak najlepsze wykonanie techniczne stroju czy odegranie charakteru postaci, ale i WY będziecie mieli swój głos. Już po PGA internetowo przeprowadzimy głosowanie na nagrodę publiczności! W Konkursie może wziąć udział każdy, kto najpóźniej do 26. Września br. Prześle swoje zgłoszenie.

Retro Games

Strefa Retro to sentymentalna podróż w czasie, podczas której zabierzemy was do najdalszych i najlepszych tytułów sprzed lat. W tym roku na fanów retro czeka kilkadziesiąt
stanowisk, na których będzie można pograć na kultowym sprzęcie. Aby przekonać się, co dla Was odkopaliśmy, zapraszamy na PGA.

Stars4Fans

Największe i najważniejsze w Polsce dwudniowe spotkanie z YouTuberami Gamingowymi. Na powierzchni ponad 2500 m2 pawilonu numer 6 odbędzie się
Stars4Fans, którego ambasadorami zostali: Naruciaki, Isamu i Stuu. Oprócz rzecz jasna spotkań z YouTuberami nie zabraknie innych atrakcji, takich jak: Wyzwania z widzami! Rozdawanie
autografów! Wybór Miss Stars4Fans! Występy YouTuberów! Q&A na żywo! Cosplay Show! Mnóstwo atrakcji, konkursów i niespodzianek.
WAŻNE! Wydarzenie osobno biletowane. Szczegółowe informacje na:
http://www.gamearena.pl/pl/wydarzenia/stars4fans/

Twitch ponownie przejmuje kontrolę nad PGA

Podczas poznańskiego święta graczy Twitch oficjalnie przejmie kontrolę nad Sceną Główną. Przez trzy dni imprezy pojawią się na niej najpopularniejsi polscy streamerzy m.in. Izak
i Nervarien, którzy swój live poprowadzą prosto ze sceny. Scena TWITCH, bo tak ją nazywamy, będzie także miejscem gamingowym rozgrywek i konkursowych zmagań, chociażby takich jak konkurs Cosplay. Całość scenicznych wydarzeń poprowadzi wspomniany już Piotr "Izak" Skowyrski. Po raz kolejny także całość scenicznych wydarzeń będzie można oglądać na żywo, na jedynym i oficjalnym kanale PGA: www.twitch.tv/PoznanGameArena .
--------------------
O kolejnych gwoździach programu będziemy informować na stronie internetowej:
www.gamearena.pl


Kana RSS
Kanał RSS
Dodaj komentarz
do tej nowości
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy
  więcej recenzji

Interesują cię inne formy reklamy? Sprawdź TUTAJ.

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!