Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13936
Liczba wiadomości: 8370
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Nintendo Switch będzie obsługiwać do 8 kont użytkownikaSwitch
0000-00-00 00:00:00

8:27 | Na Nintendo Switch będzie można założyć maksymalnie 8 kont użytkownika, które mogą być przypisane do różnych regionów. Natomiast oferta eShopu będzie uzależniona od regionu konta. Nintendo Switch nie posiada blokady regionalnej i nie będzie żadnych problemów by uruchomić fizyczną grę z innego regionu. Nie wiadomo czy konto Nintendo Switch będzie można połączyć z kontami z poprzednich konsol Nintendo.Konsolka została wyposażona w 32GB pamięci flash, część z tej pamięci zostanie zarezerwowana na system konsoli. Pamięć można rozbudować przy pomocy kart pamięci microSDXC o pojemności do 2TB - obecnie nie ma takich kart na rynku, ale konsola jest z nimi kompatybilna już teraz. Na memorkach można przechowywać gry z eShopu, dodatki DLC oraz patche do gier. Natomiast zapisy stanów gry będą przechowywane na pamięci wewnętrznej urządzenia.

Nintendo Switch zaoferuje nam możliwość robienia screenshotów z gier i ich publikacji w mediach społecznościowych. Przyciski do robienia screenów jest zlokalizowany na Joy-Conie. W przyszłości możliwe, że Nintendo doda możliwość nagrywania rozgrywki. Obecnie nie ma takiej możliwości.

Konsola nie posiada żadnej kompatybilności wstecz z konsolami 3DS, Wii oraz Wii U. Ale z wcześniejszych plotek i potwierdzonych informacji wiadomo, że na Nintendo Switch będzie opcja uruchamiania gier z NESa, SNESa. Gry na te platformy mają być czasowo udostępniane graczom w ramach płatnego abonamentu Online. Jednak tylko na czas trwania danej promocji (oferta będzie się zmieniać co miesiąc, gry z poprzedniego miesiąca przepadają). Wcześniej także mówiono o grach z Gamecube'a. Jednak na 90% wszystkie pozycji będą oferowane odpłatnie na eShopie.

Konsola trafi do sprzedaży 3-ego marca w cenie 300E (1449zł u nas) bez żadnej gry w zestawie. Nintendo argumentowało to zbijaniem ceny, przez grę w zestawie cena została by podniesiona o kolejne 50E. A za cel brano by w zestawie z konsolą nie brakowało istotnego akcesorium np. stacji dokującej. W dniu premiery Nintendo Switch nie będzie wspierać żadnych serwisów strumiejących wideo takich jak Netflix, Youtube, Hulu czy Amazon Video. Taka funkcjonalność może zostać dodana później.

Póki co nie nie mamy potwierdzenia istnienia systemu osiągnięć/trofeów, kompatybilności gier zakupionych na Virtual Console z poprzednich platform Nintendo. [Martin]

Kana RSS
Kanał RSS
Dodaj komentarz
do tej nowości
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy
  więcej recenzji

Interesują cię inne formy reklamy? Sprawdź TUTAJ.

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!