Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13936
Liczba wiadomości: 8370
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Mirror's Edge będzie trylogią?PlayStation 3Xbox 360PC
0000-00-00 00:00:00

20:00 | Owen O’Brien, starszy producent gry Mirror’s Edge, w wywiadzie dla australijskiego serwisu AusGamers stwierdził, że tytuł ten ma być dopiero początkiem trylogii, która ma zostać dokończona na przestrzeni kolejnych lat.

O’Brien zaznaczył, że choć pierwsza część Mirror’s Edge będzie obracać się wokół postaci Faith i jej doświadczeń w świecie przedstawionym w grze, to już kolejne odsłony mogą przynieść zupełnie nowych bohaterów, a historię zapoczątkowaną w pierwowzorze będzie można poprowadzić na kilka różnych sposobów w kolejnych częściach.W planach jest też udostępnienie edytora poziomów w Mirror’s Edge 2, który pozwoliłby zaprojektować swoje własne levele każdemu graczowi z osobna. Zawarcie takiej opcji nie będzie jednak łatwą sprawą, gdyż jak zaznaczył O’Brien, edytor musiałby być tak samo przystępny i przyjazny dla użytkownika, jak sama gra.

Tymczasem pierwsza część Mirror’s Edge ma ukazać się u nas 14 listopada na PlayStation 3 i Xboxa 360, z kolei dokładna data premiery wersji na PC nie jest jeszcze znana. [Sarge]

Kana RSS
Kanał RSS
Dodaj komentarz
do tej nowości
Komentarzy: 5
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
cUyPYTLQxxofj
czwartek, 06 wrzesien 2012r.
Keep it conmig, writers, this is good stuff.
toQlZkRFYhPOiQhPjhT
czwartek, 06 wrzesien 2012r.
gmr4A0 efgobhzohmxg
NEYRxSwmKcnia
piątek, 07 wrzesien 2012r.
APo0aF , [url=http://kagjeyimpndd. com/]kagjeyimpndd[/url], [link=http://dsbqkiydzyff .com/]dsbqkiydzyff[/link] , http://eswdxmwiuroq.com/
iyJWbdUluBiMa
sobota, 08 wrzesien 2012r.
JHQbVz haskxecmedic
BetqqzSvBHgzx
sobota, 08 wrzesien 2012r.
Izu6p7 , [url=http://mnfeiapmtjbj. com/]mnfeiapmtjbj[/url], [link=http://xlyfuocoqfjz .com/]xlyfuocoqfjz[/link] , http://xcduwobfamni.com/
  więcej recenzji

Interesują cię inne formy reklamy? Sprawdź TUTAJ.

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!