Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 14033
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1800
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Kingdoms of Amalur: THQ Nordic kupiło prawa do marki
sobota, 08 wrzesie? 2018r.

8:32 | Pamiętacie jeszcze Kingdoms of Amalur: Reckoning? Było to całkiem przyzwoite zręcznościowe RPG, wydane w 2012 roku na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3. W pracach nad grą uczestniczyli między innymi R.A. Salvatore (pisarz znany z cyklu książek o przygodach Drizzta Do’Urdena) oraz Todd McFarlane, autor komiksowego Spawna.

Tytuł spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony prasy (średnia ocen na Metacriticu oscyluje wokół 80% w zależności od platformy), ale nie zdołał przebić się do świadomości graczy i zaliczył komercyjną wtopę. Odpowiedzialne za grę 38 Studios planowało jeszcze wydać osadzone w tym samym uniwersum MMO znane pod roboczym tytułem Project Copernicus, ale z uwagi na problemy finansowe i ogromne długi zbankrutowało, nim zdołało zrealizować swoje plany. Ten sam los podzieliło należące do niego Big Huge Games.

Pod koniec 2013 roku zorganizowano aukcję, w trakcie której za 320 tysięcy dolarów sprzedano prawa do strategii Rise of Nations i Rise of Legends, ale przyszłość Amalura pozostała nierozstrzygnięta. Jak się okazało, miało tak być jeszcze przez pięć długich lat. Sprawa znalazła swój kres dopiero teraz. THQ Nordic ogłosiło za pośrednictwem Twittera, że zakupiło od 38 Studios (za nieujawnioną kwotę) prawa do marki Kingdoms of Amalur, a tym samym także niewydanego MMO w jego uniwersum:Firma nie sprecyzowała, w jaki sposób zamierza skorzystać z nowego nabytku. Kwestia ewentualnego wskrzeszenia Project Copernicus bądź zaoferowania nam kontynuacji Reckoning pozostaje więc otwarta.

Warto pamiętać, że to nie jedyne zakupy, jakich w ostatnim czasie dokonało THQ Nordic. W lutym za 121 milionów euro wykupiło Koch Media. Tym samym zyskało prawa do takich serii jak Saints Row, Dead Island, Metro czy Risen. Wziąwszy pod uwagę, że w jego portfolio znajdują się także chociażby Darksiders, Biomutant, Red Faction czy Titan Quest, THQ Nordic zaczyna zyskiwać coraz silniejszą pozycję na rynku. [Aspazar]

Kana RSS
Kanał RSS
Dodaj komentarz
do tej nowości
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy
  więcej recenzji

Interesują cię inne formy reklamy? Sprawdź TUTAJ.

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!