Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 14033
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Interactive Stone zapowiedziało nowy horror na PCPC
pi?tek, 11 maj 2018r.

8:13 | Interactive Stone zapowiedziało pierwszoosobowy horror Gray Dawn. Udostępniając zwiastun tytułu i garść screenów.
Gray Dawn to pierwszoosobowa gra z gatunku horroru z elementami przygodowymi, eksplorująca zarówno rzeczywiste, jak i nierealne wszechświaty.
Gra opowiada historię  księdza podejrzanego o zamordowanie jednego ze swoich ministrantów, którzy zniknęli kilka dni wcześniej. Młody chłopiec był ciężko chory - wykazywał nieludzkie zachowanie - co doprowadziło księdza do egzorcyzmów. Jednak egzorcyzm nie był skuteczny, a chłopiec wyskoczył przez okno ... jego zwłok nigdy nie odnaleziono.Gray Dawn czerpie inspiracje ze starych horrorów, takich jak Alone in the Dark, pierwszy Silent Hill czy Resident Evil oraz nowszych tytułów takich jak Amnesia, The Vanishing of Ethan Carter i Silent Hills (P.T.). Aby uczynić to doświadczenie bardziej wciągającym, będziesz świadkiem najbardziej obcych i zakazanych tajemnic kultur świata.
Zgodnie z zapowiedziami studia, Gray Dawn ukaże się na PC za pośrednictwem Steam prawdopodobnie jeszcze tej wiosny. [Aspazar]


Kana RSS
Kanał RSS
Dodaj komentarz
do tej nowości
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy
  więcej recenzji

Interesują cię inne formy reklamy? Sprawdź TUTAJ.

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!