Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 14033
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1800
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Eve Online: CCP Games kupione przez twórców Black Desert Online
sobota, 08 wrzesie? 2018r.

8:40 | CCP Games (Eve Online) stało się własnością południowokoreańskiego Pearl Abyss. Transakcja ma opiewać na 425 milionów dolarów. Kwota obejmuje zarówno wypłatę żywej gotówki, jak i premie, które pracownicy otrzymają za realizację określonych celów finansowych. Islandzka firma nadal ma działać niezależnie i zatrudniać łącznie 250 osób w studiach zlokalizowanych w Reykjaviku, Londynie i Szanghaju.


Pearl Abyss to twórcy MMORPG Black Desert Online, które przekonało do siebie 9,5 mln graczy, z czego 3,1 mln na zachodnich rynkach. Co ciekawe, wielkim fanem produkcji jest Hilmar Veigar Pétursson, szef CCP Games:

,,Jestem pod wielkim wrażeniem tego, co Pearl Abyss osiągnęło, od kiedy po raz pierwszy odwiedziłem stronę internetową Black Desert Online, którego zresztą stałem się zagorzałym graczem. Pearl Abyss to szybko rozwijająca się firma, która ma wiele do zaoferowania pod względem technologii, ogólnych możliwości i wizji. Wierzę, że nasze firmy wiele się od siebie nauczą. Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że możemy połączyć siły z Pearl Abyss i osiągnąć wspaniałe nowe wyżyny dla naszych firm, naszych gier oraz – przede wszystkim – naszych graczy."

Pod koniec lipca dowiedzieliśmy się, że CCP Games przygotowuje grunt pod produkcję nowej gry. Pearl Abyss ma nadzieję, że nauczy się od islandzkiego developera, jak udanie podtrzymywać zainteresowanie i zaangażowanie graczy (Eve Online obchodziło w tym roku 15 urodziny). [Aspazar]

Kana RSS
Kanał RSS
Dodaj komentarz
do tej nowości
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy
  więcej recenzji

Interesują cię inne formy reklamy? Sprawdź TUTAJ.

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!