Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13943
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
70 milionów PS3 poszło w światPlayStation 3
0000-00-00 00:00:00

8:24 | Od momentu premiery PlayStation 3 pod koniec 2006 roku do teraz udało się sprzedać ponad 70 mln sztuk tej konsoli. Na PeeStrójkę w tym czasie wydano 3590 gier i łącznie sprzedano ich 595 mln.Kontroler PlayStation Move, który ukazał się we wrześniu 2010 roku został sprzedany 15mln razy i jest kompatybilny z ponad 400 grami, w tym z niedawno wydanym zestawem Wonderbook. Firma Sony w tym okresie wypuściła kilka modeli PS3 - od wersji FAT aż po wersję, która obecnie jest dostępna w sklepach - Super Slim. Uruchomili usługę PlayStation Network wraz z premierą konsoli w 2006 roku. PSN jest dostępny w 59 krajach, także w Polsce. Można stamtąd łącznie pobrać 170 tys. różności. [Martinex]

Kana RSS
Kanał RSS
Dodaj komentarz
do tej nowości
Komentarzy: 6
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
binio
sobota, 17 listopad 2012r.
Ale za mało darmowego materiału. Płatne usługi niby bogatsze ale dużo dostajemy wypożyczone i po zabawie jednym słowem drożyzna i słaby komfort. Zarabiają na wszystkim zresztą podobnie jak xbox live. Brak darmowego materiału powoduje że te usługi nie napawają optymizmem. W stosunku do google to czysty kapitalizm w dosłownym tego słowa znaczeniu. Ograniczenia i ceny powodują że nie chce się tam zaglądać. Dema też potrafią pojawiać się długo po premierach czyli sensu nie widzę.
kqHmnilnVr
niedziela, 24 luty 2013r.
This doesnt mean Sony is going to lead. None are going to lead. Shadzter is right. Its the first stseym that comes to their mind. And they can certainly apply the game for another stseym (which they did: xbox 360) Sonic Unleashed for the 360 and ps3 were exactly the same. No graphical difference whatsoever. They also had the same downloadable content, didnt they? Anyway, just because the video showed the ps3 buttons, doesnt mean exclusive, or that its SEGA\'s favorite. They just felt like playing the game on the ps3. Just like in Sonic Unleashed, all the reviews and gameplay mostly was being played with the xbox 360. So what? It doesnt mean anything. Dont get all sad 360 owners or ps3 owners. This video means nothing.
MhZbzzAmxo
wtorek, 26 luty 2013r.
FgouWO tmjodfrlknja
CmeLfvtMKIzTdmp
wtorek, 26 luty 2013r.
KTOLmd cvsjhmlexunr
EcEqqWvH
piątek, 01 marzec 2013r.
4H1flU bbekwqftrbok
magic cube 5
środa, 06 listopad 2013r.
v cube store 70 milionów PS3 poszło w świat | Onlygames.pl magic cube 5 http://cube4you.com
  więcej recenzji

Interesują cię inne formy reklamy? Sprawdź TUTAJ.

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!