Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 14033
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Liczba artykułów: 174
Sortuj:


RPG czy jRPG?


Publicystyka
Co jest lepsze? Czym się charakteryzuje jRPG, a czym zwykły 'erpeg"?
Jakie są? Kiedy powstały? Kto ile zarobił?


Magia gier


Publicystyka
O tym, za co tak naprawdę kochamy gry...
Ciągłe sequele, żerowanie na licencjach... Czy ten schemat nie zaczyna nas już powoli nudzić?


E3, E3 i po E3...


Publicystyka
Największe targi elektronicznej rozrywki za nami. Czas na małe podsumowanie E3 2003...

Prezentujemy Wam polskie tłumaczenie wywiadu, jaki przeprowadził Johny Minkley [cav] z Kazunori Yamauchi, szefem Polyphony Digital - autorów gier z serii Gran Turismo...


Jak 2 - wywiad (polskie tłumaczenie)

PlayStation 2
Publicystyka
Prezentujemy Wam polskie tłumaczenie wywiadu jaki przeprowadził Johny Minkley [cav] z Jasonem Rubinem, głównym projektantem i założycielem grupy developerskiej Naughty Dog...
Tak, nie da się ukryć porównań tych dwóch tytułów. Gdzie się nie obejrzysz, wszyscy rozprawiają o tym, która jest lepsza i dlaczego. Teraz gdy i Splinter Cell i Metal Gear Solid 2 są dostępne zarówno na PS2, jak i Xboxa - można pokusić się o ich porównanie.


Zmiany


Publicystyka
Świat się zmienia, to wie każdy. Wraz z czasem zmieniają się ludzie, obyczaje, poglądy, zmienia się prawie wszystko. I właśnie o tym mam zamiar napisać.
Zapewne wiele osób marzyło o pograniu, np. w HALO przez sieć z oddalonym o setki kilometrów dajmy na to Anglikiem, jednak usługa Xbox LIVE, nie jest oficjalnie dostępna w Polsce.
Według ostatnich informacji czwarta część Colina w USA powinna pojawić się już we wrześniu! Europa będzie musiała poczekać prawdopodobnie do listopada... Ale od razu nasuwa się pytanie - czy to aby nie za szybko?
Gry video to nie tylko cud, miód i orzeszki :). Pomijając już mniejsze bugi, których chyba nie da się w całości wyplenić, praktycznie każda gra zawiera coś, co na pewno można było poprawić. Coś co bardzo denerwuje gracza. Jeden z elementów spisanych poniżej...


Emu N64 na PC

PC
Publicystyka
Opis emulatora Nintendo 64 na PC.
Opis emulatora PSone na PC.
(…) Pamiętam jak dziś, późny wieczór, specyficzny zapach, kieszeń pełna żetonów… i zaczyna się walka... Ja kontra automat, co dzień inny tytuł i zarazem wyzwanie – jakże klimatyczne... Szkoda, że te czasy już minęły…
‹  Poprzednia
Następna  ›
Strona:  ...  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  /  12
  więcej recenzji

Interesują cię inne formy reklamy? Sprawdź TUTAJ.

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!