Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13936
Liczba wiadomości: 8370
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Liczba artykułów: 174
Sortuj:


Gracz pod ostrzałem


Publicystyka
Czyli opis typowych stereotypów z jakimi spotykamy się na co dzień w stosunku do gier...


Criterion Games - wywiad

PlayStation 2Xbox
Publicystyka
Wywiad z zespołem odpowiedzialnym za serię Burnout. Trójka już we wrześniu tego roku? Jakie nowości przyniesie ze sobą?
Jak ten przemysł będzie wyglądał za parę lat? Czy czeka nas era wirtualnej rzeczywistości? Czy konsola będzie niedługo sprzątała nam mieszkanie a komputer podawał schłodzone "napoje"? Zapraszamy do lektury.
Kiedy Polska dojrzeje do tego, by gry-video traktować jako normalną rozrywkę?


Naughty Dog & Insomniac - wywiad

PlayStation 2
Publicystyka
Poniżej krótka seria pytań do autorów dwóch najlepszych platformerów roku 2003. Z jednej strony Jason Rubin (Naughty Dog - Jak2: Renegade) a z drugiej Ted Price (Insomniac - Ratchet & Clank 2). Na podst. CvG.
Jesteśmy coraz bliżej momentu w którym każda kolejna część danej serii nie będzie już "więcej, lepiej, ładniej", tylko "więcej, ładniej". Najlepsi przedstawiciele gatunku powoli zaczynają zbliżać się do perfekcji. Tak bardzo, że powoli można się zaczynać tego momentu obawiać...


Regulacja lasera w PS2

PlayStation 2
Publicystyka
Gdy psuje się PS2, często ostatecznym wyjściem jest regulacja lasera. Oto poradnik, jak się do tego zabrać...

Szczegóły na temat nowego filmu Squer Enix.
Przemyślenia na temat następców PS2, Xboxa i GCN'a...
Znakomity tekst przedstawiający universum Silent Hill - najlepszego survival-horroru (wg powszechnej opinii) w jaki można zagrać.


Richard Burns Rally - wywiad

PlayStation 2XboxPC
Publicystyka
RBR to nowa konkurencja dla Colina i WRC. Wygląda na to, że SCi podchodzi do tego bardzo poważnie, chcąc przejąć pałeczkę i stać się najbardziej realistycznym i grywalnym racerem tego typu. Zobaczmy co ma do powiedzenia Peter Hickman, najważniejszy człowiek w Warthog (developer).


Relacja z turnieju Face Breaker 4

PlayStation 2
Publicystyka
Relacja z czwartego już turnieju Tekkena 4 zorganizowanego przez warszawski klub internetowy Cyberland.


Konami o MGS


Publicystyka
Ogromna ilość pytań i odpowiedzi na temat MGS, w tym również nadchodzącej "trójki". Prawdziwa encyklopedia wiedzy!
Polskie tłumaczenie wywiadu z twórcami nadchodzącej Fify 2004.


Święta z PS2

PlayStation 2
Publicystyka
Oprócz nowości, których recenzje macie okazje przeczytać w dziale 'Recenzje', warto zainteresować się także starszymi tytułami, które są przecież tańsze. Artykuł ten to przypomnienie najlepszych gier roku 2003 na PS2...
‹  Poprzednia
Następna  ›
Strona:  ...  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  ...  /  12
  więcej recenzji

Interesują cię inne formy reklamy? Sprawdź TUTAJ.

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!