Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 14033
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1800
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Liczba artykułów: 174
Sortuj:


OGM Shoutcast - listopad (przegląd ostatniego miesiąca)

PlayStation 3Xbox 360WiiPlayStation 2PSPDSPC
Publicystyka
[30.10.2008] OGM Shoutcast to zamieszczany mniej więcej raz na miesiąc artykuł, w którym prezentujemy nasze przemyślenia na temat ostatniego miesiąca. Całość jest luźno związana z grami, ale nie tylko – poruszamy tu także inne gorące kwestie z ostatnich kilku tygodni. Całość możecie traktować jako zbiór mini-felietonów z cyklu "W krzywym zwierciadle OGM".


OGM Shoutcast - przegląd ostatniego miesiąca

PlayStation 3Xbox 360WiiPlayStation 2PSPDSPC
Publicystyka
[30.08.2008] Wracamy z OGM Shoutcast, czyli zamieszczanym mniej więcej raz na miesiąc artykułem, w którym prezentować będziemy nasze przemyślenia na temat ostatniego miesiąca. Całość będzie luźno związana z grami, ale nie tylko – poruszamy tu także inne gorące kwestie z ostatnich kilku tygodni. Całość możecie traktować jako zbiór mini-felietonów z cyklu "W krzywym zwierciadle OGM".


Metal Gear Solid 4 Original Soundtrack - recenzja

PlayStation 3Xbox 360WiiPlayStation 2PSPDSPC
Publicystyka
Siadając do próby opisu doznań, jakie towarzyszyły mi podczas przesłuchiwania ścieżki dźwiękowej do kolejnej części przygód Snake’a, próbowałem odpowiedzieć na wirujące w mej głowie pytania. Czy jest możliwe napisać subiektywną, rzetelną recenzję soundtracku z gry, którego noty w zachodnich serwisach oscylują w granicach 9.0/10? Czy można nie poddać się wszechogarniającemu świat hype’owi i bez trzęsących się rąk opisać wrażenia z OST-a? Po weekendzie spędzonym z tym krążkiem już wiem, że jest to możliwe. Pod warunkiem jednak, że recenzenckie oko nie zostało jeszcze skalane samą grą...
Jak już wspomniałem w innych artykułach, udało mi się porozmawiać z Clintem Hockingiem z Ubisoft Montreal, który odpowiedział na kilka interesujących nas pytań dotyczących Far Cry 2. Zapraszamy do ekskluzywnego wywiadu.

Tym razem przedstawiamy Wam poradnik dotyczący memory sticków do PSP. Czasami zdarza się tak, iż po kupieniu nowej karty pamięci do PSP możecie mieć z nią małe problemy. Niektóre aplikacje będą przycinać tam, gdzie nie powinny, a już w szczególności „rwać” będą różnego rodzaju filmy. Myślicie, że Wasza karta jest do wyrzucenia? Pomyślcie więc raz jeszcze :). Sam miałem podobną sytuację po zakupie karty 4 GB. Pomóc może tu sformatowanie karty na system plików Fat16, bowiem gdy robimy format bezpośrednio z menu PSP, konsola automatycznie formatuje nam kartę na Fat32, co wydaje się być przyczyną problemów.
Crysis to jedna z najgłośniejszych pozycji końcówki 2007 roku na PC. Z początku ludzie z Crytek utrzymywali, że najwyższe ustawienia wyświetlania grafiki (‘Very High’) będzie można osiągnąć tylko na Windows Vista oraz DirectX 10. Nic z tych rzeczy – bardzo szybko okazało się, że wystarczy chwilę pogrzebać w plikach konfiguracyjnych gry, by także na Windows XP oraz DX9 cieszyć się grafiką ustawioną na ‘Very High’. W niniejszym poradniku pokażemy jak tego dokonać.


Wojna konsol nowej generacji - runda 2

PlayStation 3Xbox 360Wii
Publicystyka

Wojna konsol nowej generacji... Temat wiecznie żywy. Kto wygra, a kto będzie musiał zamknąć peleton? Gdy dwa lata temu publikowaliśmy nasze przemyślenia po pierwszych pokazach next-genów, można było jedynie bawić się we wróżkę. Teraz jednak mamy zupełnie inną sytuację – wszystkie maszynki zdołały się już zadomowić na rynku, pokazać na co je stać. Czy więc można ogłosić już zwycięzcę? Nie, ale to jest właśnie najciekawsze.
Emulator Nintendo 64 tworzony był niemal od początków sceny PSP. Problem w tym, że wcześniej praktycznie nie dało się na nim grać – jakość emulacji, jej prędkość oraz funkcjonalność programu pozostawiały wiele do życzenia. Miło mi więc napisać, że najnowsza wersja Daedalusa jest już w miarę grywalna. Wprawdzie nie obsługuje wszystkich gier z 64-ki (raczej tylko wybrane tytuły), ale lepsze to niż nic.
W ostatnim okresie znowu wróciliśmy do tematu nagonki na gry w polskich mediach. Przyglądamy się temu zjawisku bliżej.
Przed Wami poradnik do jednego z najlepszych emulatorów na Playstation Portable. Musicie go spróbować!
Chcecie pograć w gry z NES'a/Pegasusa na swoim PSP? Z Nesterem nie będzie z tym problemu. Zapraszamy do poradnika.
O tym jak zrobić downgrade oprogramowania z wersji 2.0 do 1.5. Pełny poradnik.
Przyglądamy się historii kolejnej wielkiej firmy, która już na zawsze zapisała się w historii. Tym razem padło na Rare.


Przyczyny krytyki PlayStation 3

PlayStation 3
Publicystyka
Dyskutujemy o przyczynach krytyki PlayStation 3.


Podsumowanie 2006 roku


Publicystyka
Podsumowujemy ostatnie 12 miesięcy i wybieramy najlepsze gry 2006 roku.
‹  Poprzednia
Następna  ›
Strona:  ...  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  ...  /  12
  więcej recenzji

Interesują cię inne formy reklamy? Sprawdź TUTAJ.

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!