Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 14033
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1800
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Liczba artykułów: 187
Sortuj:


Assassin's Creed 2 - zapowiedź

PlayStation 3Xbox 360PC
Zapowiedzi

[13.04.2009] Rok 2007 stał między innymi pod znakiem Assassin’s Creed. Napompowano ten tytuł do niebotycznych rozmiarów i choć finalna wersja nie do końca spełniła pokładane w niej nadzieje (polecamy przypomnieć sobie naszą recenzję), to i tak była świetna i została bardzo ciepło przyjęta przez graczy. Szczegółów na temat drugiej części długo nie mogliśmy się doczekać, ale twórcy postanowili wreszcie puścić parę z ust i zdradzić sporo detali, które rzucają nowe światło na serię. Bierzemy więc Assassin’s Creed 2 pod lupę i jako jedni z pierwszych na świecie prześwietlamy ją, bo to bez wątpienia jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji najbliższych miesięcy.


Pod lupą - Pro Evolution Soccer 2010 - zapowiedź [PES 2010]

PlayStation 3Xbox 360PlayStation 2PSPPC
Zapowiedzi

[11.04.2009] PES 2009, który ukazał się pod koniec ubiegłego roku, niestety nie spełnił pokładanych w nim nadziei. Oczywiście niektórzy nie zgodzili się z naszym werdyktem, ale nie oszukujmy się - gra praktycznie we wszystkich serwisach była krytykowana za małą ilość zmian i powielanie starych błędów. Seria od kilku lat niemal stoi w miejscu, strasząc archaizmami. Czy PES 2010 ma szansę nadgonić i błysnąć jak za starych dobrych czasów? Twórcy zapowiadają go jako edycję z największą liczbą poprawek i zmian w historii serii. Sprawdźmy czy jest na co czekać.
[10.04.2009] Wydawało się, że Rock Band jest tytułem, który swoją ideą mógłby obronić się jedynie na konsolach stacjonarnych. Co jednak zaskoczyło wielu, jakiś czas temu Harmonix wraz z EA zapowiedziały, że edycja rockowej serii zmierza na PSP. Udało nam się wyrwać kilka informacji, które potwierdzają, czego mniej więcej możemy się spodziewać. Fani gier muzycznych mają na co czekać.


inFamous - zapowiedź

PlayStation 3
Zapowiedzi
[28.03.2009] InFamous od jakiegoś czasu tworzą ludzie z Sucker Punch. Panowie z tego teamu są odpowiedzialni m.in. za serię Sly Racoon (trzy części) z poprzedniej konsoli Sony – PlayStation 2. Owa seria zdobyła dosyć dużą popularność, była też wysoko oceniana przez prasę, jednak to nie jedyny projekt autorów. Popełnili oni także między innymi Rocket: Robot on Wheels z Nintendo 64, który również zbierał dobre oceny. Czy jednak wspomniany zespół poradzi sobie z okiełznaniem PlayStation 3? W końcu jeszcze nie dostarczyli żadnej pozycji na obecne konsole...


Rozkład jazdy na wrzesień 2008, czyli plan wydawniczy dla Europy

PlayStation 3Xbox 360WiiPlayStation 2PSPDSPC
Zapowiedzi
[31.08.2008] Zaczyna się! Wkraczamy w najgorętszy okres. To właśnie począwszy od września możecie spodziewać się nawału hitów, których (tradycyjnie) nikt nie będzie w stanie ograć. Przed Wami europejska lista wydawnicza na bieżący miesiąc - dzięki niej będziecie mogli sprawdzić na co warto jeszcze czekać (najważniejsze pozycje wyróżniliśmy pogrubieniem). Trzeba podkreślić, że mowa tu o europejskich terminach premier. Wiadomo, że kilka tytułów może jeszcze w ostatnich dniach zaliczyć poślizg, ale tego nie jesteśmy w stanie przewidzieć.


Mirror's Edge - zapowiedź

PlayStation 3Xbox 360PC
Zapowiedzi
[23.08.2008] Czasem prace nad jakąś grą trwają długimi miesiącami, zanim cokolwiek zostanie oficjalnie zapowiedziane. Nad Mirror's Edge pracuje grupa licząca sobie nawet ok. 100 ludzi, w przybliżeniu już od dwóch lat, a dopiero tak naprawdę w tym roku zrobiło się o niej trochę głośniej. Studio DICE szykuje nam coś nietuzinkowego, czego jeszcze nie mieliśmy na rynku elektronicznej rozgrywki - twórcy już teraz nazywają swój twór grą "action-adventure FPP".


Need for Speed Undercover - zapowiedź

PlayStation 3Xbox 360PC
Zapowiedzi
[23.08.2008] ProStreet był nieudaną próbą pchnięcia serii Need for Speed w trochę inną stronę niż ta, którą znaliśmy z kilku wcześniejszych odsłon. Choć ostatnia część nie była oceniana najgorzej (u nas - 7.7/10), najważniejsze kryterium dla wydawcy, czyli oczywiście wyniki sprzedaży, pozostawiało trochę do życzenia. Koncern Electronic Arts odczytał sygnał właściwie i zamierza wrócić do korzeni. Znowu czeka nas wielkie, otwarte miasto do eksploracji, ucieczki przed policją oraz liczne filmiki przerywnikowe pomiędzy misjami, które poprowadzą nieźle pomyślaną fabułę.
Resistance wyrósł nam nieoczekiwanie na jedną z najważniejszych serii dla Sony. Podczas gdy oficjalna "dwójka" zmierza wielkimi krokami na PS3, odrębna część o podtytule Retribution została zapowiedziana na PSP. Choć na konferencji japońskiego giganta podczas E3 nie ujawniono zbyt wiele, kilka dni później twórcy odsłonili już sporo na temat swojego nowego tytułu – nic dziwnego, w końcu handheldowa wersja ma ukazać się już na początku przyszłego roku.
Na tegorocznej konferencji Sony podczas E3 firma nie skupiła się w tak wielkim stopniu na Killzone, jak to doświadczaliśmy wcześniej - być może uznano, że tytuł Guerilla Games jest już wystarczająco dobrze wypromowany. Twórcy dostarczyli jednak na imprezę nowe grywalne demo, które jest jak najbardziej warte opisania.
Resident Evil 5 został zaprezentowany na konferencji Microsoftu, gdzie też dowiedzieliśmy się, że zostanie wydany w Europie i USA 13 marca 2009 roku. Oprócz tego potwierdzona została kooperacja online dla dwóch graczy, co na pewno bardzo ucieszyło wszystkich fanów. Na show oddano do dyspozycji jednak oprócz tego grywalne demo „piątki” i właśnie wrażenia z „próbki” chcielibyśmy Wam teraz opisać.


Fallout 3 – zapowiedź

PlayStation 3Xbox 360PC
Zapowiedzi
Fallout 3  w roku 2008. Jedenaście lat po części pierwszej, tworzony przez inny team. Z nieco innym podejściem, lepszą prezentacją, zaskakującym (jak na RPG) systemem walki i otwartym terenem do eksploracji. Czy to się uda? Czy to w ogóle ma szansę się udać?


Rozkład jazdy na lipiec 2008, czyli plan wydawniczy dla Europy

PlayStation 3Xbox 360WiiPlayStation 2PSPDSPC
Zapowiedzi
Przed Wami europejska lista wydawnicza na lipiec - dzięki niej będziecie mogli sprawdzić na co warto jeszcze czekać w tym miesiącu (najważniejsze pozycje wyróżniliśmy pogrubieniem). Trzeba podkreślić, że mowa tu o europejskich terminach premier. Wiadomo, że kilka tytułów może jeszcze w ostatnich dniach zaliczyć poślizg, ale tego nie jesteśmy w stanie przewidzieć.


Far Cry 2 - zapowiedź

PlayStation 3Xbox 360PC
Zapowiedzi

Nowy bohater, nowy, wielki i piękny świat, ogromna swoboda oraz ogromne przywiązanie do szczegółów - tymi słowami można opisać Far Cry 2. Takie uproszczenia nie mają jednak sensu. Diabeł wszakże tkwi w szczegółach, zatem postaram się Wam przybliżyć produkcję Ubisoft Montreal. Tak, dobrze czytacie, nowego Far Cry’a tworzy zupełnie inny zespół i na tym zmiany się nie kończą.


FIFA 09 - zapowiedź

PlayStation 3Xbox 360WiiPlayStation 2PSPDSPC
Zapowiedzi
Mistrzostwa Europy w piłce nożnej w Austrii i Szwajcarii już za kilka dni – jak pewnie wiecie, z ich okazji koncern Electronic Arts wypuścił oficjalną grę imprezy: UEFA Euro 2008. Pozycja ta nie zdążyła jeszcze na dobre zagrzać miejsca na półkach sklepowych, a tymczasem niektóre magazyny już zapowiadają FIFA 09, która to ma podobno przynieść ze sobą ponad 250 ważnych poprawek (tak, wiemy, że to marketingowy bełkot). Twórcy chcą skupić się tym razem zwłaszcza na usprawnieniu reakcji zawodników na polecenia gracza oraz zaprojektować od nowa system kolizji piłkarzy na boisku.


Rozkład jazdy na czerwiec 2008, czyli plan wydawniczy dla Europy

PlayStation 3Xbox 360WiiPlayStation 2PSPDSPC
Zapowiedzi
Przed Wami europejska lista wydawnicza na czerwiec - dzięki niej będziecie mogli sprawdzić na co warto jeszcze czekać w tym miesiącu (najważniejsze pozycje wyróżniliśmy pogrubieniem). Trzeba podkreślić, że mowa tu o europejskich terminach premier. Wiadomo, że kilka tytułów może jeszcze w ostatnich dniach zaliczyć poślizg, ale tego nie jesteśmy w stanie przewidzieć.
‹  Poprzednia
Następna  ›
Strona: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  ...  /  13
  więcej recenzji

Interesują cię inne formy reklamy? Sprawdź TUTAJ.

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!