Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 14033
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1800
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Liczba artykułów: 47
Sortuj:

Przed Wami lista Trofeów do Battlefield: Bad Company.
Oto lista Trofeów do Alone in the Dark Inferno.


Trofea do Age of Booty [Age of Booty Trophies]

PlayStation 3
Trofea / Achievementy
Oto lista Tofeów do zdobycia w Age of Booty.
Przed Wami lista Trofeów do zdobycia w grze 3 on 3 NHL Arcade.


Trofea do Bioshock [Bioshock Trophies]

PlayStation 3
Trofea / Achievementy
Jeśli mieliście już okazję grać w Bioshock w wersji na Xboxa 360, z pewnością lista poniższych Trofeów wyda się Wam znajoma (w końcu bazują one na achievementach z 360-tki). Jeśli natomiast jeszcze w ten tytuł nie graliście, nie polecamy przeglądania poniższych zadań, bo zawierają one spoilery.


Trofea do Burnout Paradise [Burnout Paradise Trophies]

PlayStation 3
Trofea / Achievementy

Burnout Paradise nie jest łatwy do zaliecznia na 100%. Twórcy postawili przed nami ciekawe zadania, po wykonaniu których można wreszcie powiedzieć, że widziało się w tej pozycji wszystko. Łącznie czeka 64 Trofeów do odkrycia i żeby zdobyć wszystko musicie mieć kamerkę PlayStation Eye a także znajomych skorych do współpracy na PlayStation Network.


Trofea do LittleBigPlanet [LittleBigPlanet Trophies]

PlayStation 3
Trofea / Achievementy

[21.09.2008] LittleBigPlanet to jeden z najważniejszych tytułów dla Sony w 2008 roku. Choć do jego premiery pozostało jeszcze trochę czasu, już teraz zdobyliśmy pełną listę Trofeów, które będziemy mogli zdobywać w pełnej wersji gry. Można więc już teraz przejrzeć jakie zadania twórcy postawią przed nami w swoim tytule.


Trofea do Geon Emotions [Geon Emotions Trophies]

PlayStation 3
Trofea / Achievementy
[21.09.2008] W połowie września na stronach ESRB pojawiła się informacja, że Geon: Emotions, tytuł dobrze znany posiadaczom Xboxów 360 (ukazał się wcześniej na platformie Xbox Live Arcade), zmierza również na PlayStation Network. Chwilę później pojawiły się już lista Trofeów do tej pozycji (choć nie znamy jeszcze daty jej premiery).
[21.09.2008] Ferrari Challenge Trofeo Pirelli nie okazał się niestety tytułem, który powaliłby nas na kolana (w naszej recenzji oceniliśmy go na 6.0/10). Jeśli jednak zdecydujecie się na najnowsze dzieło studia Eutechnyx, z pewnością zainteresuje Was lista Trofeów, które można zdobyć w grze. Warto dodać, że tytuł ten obsługuje puchary od momentu premiery.


Trofea do NOVASTRIKE [NOVASTRIKE Trophies]

PlayStation 3
Trofea / Achievementy
[21.09.2008] NOVASTRIKE to strzelanina od niezależnego studia Tiki Games. Choć na amerykańskim PSN na początku ukazała się bez obsługi Trofeów, to szybko pojawił się patch dodający sonowskie "achievementy". Europejczycy na szczęście od razu w dniu premiery dostają obsługę osiągnięć.


Trofea do Rock Band 2 [Rock Band 2 Trophies]

PlayStation 3
Trofea / Achievementy
[10.08.2008] Na długo przed premierą w sieci pojawiła się lista Trofeów do Rock Band 2. Wszystko dzięki serwisowi IGN, który zamieścił stosowne dane. Jest tylko jeden problem - póki co nie wiemy ile poszczególne osiągnięcia są warte (nie wiemy które będą brązowe / srebrne / złote). Poniższa lista zostanie więc zaktualizowana, gdy tylko zdobędziemy dokładniejsze informacje. EDIT: Lista została już zaktualizowana.


Trofea do PAIN [PAIN Trophies]

PlayStation 3
Trofea / Achievementy
[10.08.2008] Chociaż patch z Trofeami stał się dostępny 4 września, twórcy opublikowali pełną listę osiągnięć niemal miesiąc wcześniej. Puchary do PAIN zostały dodane wraz z premierą PAIN Amusement Park, czyli dodatku do podstawowej wersji gry. Co ciekawe, niektóre Trofea można zdobyć tylko wtedy, gdy zakupi się bonusową paczkę - potępiamy tego typu praktyki i mamy nadzieję, że nie będą praktykowane przez pozostałe zespoły developerskie.


Trofea do Warhawk [Warhawk Trophies]

PlayStation 3
Trofea / Achievementy
[08.08.2008] 27 sierpnia to data wypuszczenia patcha oznaczonego jako 1.5, który dodaje Trofea do zdobycia w Warhawk. Pełną listę poznaliśmy jednak dużo wcześniej, dzięki jednemu z użytkowników serwisu GameFAQs, który zamieścił poniższe zestawienie już na początku ósmego miesiąca roku. Mamy tu 36 bronzowych, 13 srebrnych, 7 złotych i 1 platynowy puchar.


Trofea do Buzz! Quiz TV [Buzz! Quiz TV Trophies]

PlayStation 3
Trofea / Achievementy

[06.08.2008] Patch dodający Trofea do Buzz! Quiz TV został wypuszczony przez Sony na początku sierpnia. Gra pierwotnie miała otrzymać wsparcie Trofeów już wraz z oficjalną premierą, ostatecznie musieliśmy poczekać ok. miesiąc na stosowną łatkę.


Trofea do PixelJunk Eden [PixelJunk Eden Tropies]

PlayStation 3
Trofea / Achievementy
[06.08.2008] Oto pierwsza gra, która od momentu wydania obsługiwała system Trofeów. PixelJunk Eden to produkcja, której nie da się opisać w dwóch zdaniach. Twórcy dostarczyli nam niekonwencjonalne połączenie pozycji logicznej z platformówką i grą muzyczną. Tytuł od studia Q-Games jest dostępny w europejskim PlayStation Store od 31 lipca 2008.
‹  Poprzednia
Następna  ›
Strona: [1]  [2]  [3]  [4]  /  4
  więcej recenzji

Interesują cię inne formy reklamy? Sprawdź TUTAJ.

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!