Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 14033
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1800
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Liczba artykułów: 174
Sortuj:


Podsumowanie 2011 roku – najwięksi przegrani 2011

PlayStation 3Xbox 360WiiPlayStation 2PSPDSPC
Publicystyka

[06.01.20112] Przed Wami cykl artykułów podsumowujących miniony rok. Zaczniemy trochę nietypowo, bo przyjrzymy się największym przegranym 2011 roku, czyli studiom deweloperskim, które zostały zamknięte. Rynek coraz bardziej bazuje na sprawdzonych markach i co roku będzie to prawdopodobnie coraz bardziej widoczne.


OGM Shoutcast - grudzień (przegląd ostatniego miesiąca)

PlayStation 3Xbox 360WiiPlayStation 2PSPDSPC
Publicystyka
[19.12.2011] OGM Shoutcast to zamieszczany mniej więcej raz na miesiąc artykuł, w którym prezentujemy nasze przemyślenia na temat ostatniego miesiąca. Całość jest luźno związana z grami, ale nie tylko – poruszamy tu także inne gorące kwestie z ostatnich kilku tygodni. Całość możecie traktować jako zbiór mini-felietonów z cyklu "W krzywym zwierciadle OGM". Jak zwykle, zachęcamy Was do komentowania.


OGM Shoutcast - listopad (przegląd ostatniego miesiąca)

PlayStation 3Xbox 360WiiPSPDSPC3DS
Publicystyka

[16.11.2011] OGM Shoutcast to zamieszczany mniej więcej raz na miesiąc artykuł, w którym prezentujemy nasze przemyślenia na temat ostatniego miesiąca. Całość jest luźno związana z grami, ale nie tylko – poruszamy tu także inne gorące kwestie z ostatnich kilku tygodni. Całość możecie traktować jako zbiór mini-felietonów z cyklu "W krzywym zwierciadle OGM".

[07.11.2011] Xbox 360 kryje w sobie wiele tajemnic. O niektórych z pewnością już wiecie, ale pewne sekrety na pewno pozostają dla Was tajemnicą. Postanowiłem zebrać w jedną całość zestaw sztuczek, które każdy użytkownik 360-tki powinien znać. Dzięki nim będziecie mogli odkryć prawdziwy potencjał swojej konsoli.


Import gier - czy to się opłaca?

PlayStation 3Xbox 360WiiPlayStation 2XboxGameCubePSP
Publicystyka

[16.10.2011 ] Zauważyliście pewnie, że producenci i wydawcy gier komputerowych / konsolowych strasznie narzekają na handlowanie używanymi wytworami ich pracy. Wprowadzane są online-passy i inne przeszkody uniemożliwiające drugiemu właścicielowi korzystanie z kompletnej wersji gry.


OGM Shoutcast - październik (przegląd ostatniego miesiąca)

PlayStation 3Xbox 360WiiPSPDSPC3DS
Publicystyka
[15.10.2011] OGM Shoutcast to zamieszczany mniej więcej raz na miesiąc artykuł, w którym prezentujemy nasze przemyślenia na temat ostatniego miesiąca. Całość jest luźno związana z grami, ale nie tylko – poruszamy tu także inne gorące kwestie z ostatnich kilku tygodni. Całość możecie traktować jako zbiór mini-felietonów z cyklu "W krzywym zwierciadle OGM".


OGM Shoutcast - wrzesień (przegląd ostatniego miesiąca)

PlayStation 3Xbox 360WiiPlayStation 2PSPDSPC
Publicystyka
[14.09.2011] OGM Shoutcast to zamieszczany mniej więcej raz na miesiąc artykuł, w którym prezentujemy nasze przemyślenia na temat ostatniego miesiąca. Całość jest luźno związana z grami, ale nie tylko – poruszamy tu także inne gorące kwestie z ostatnich kilku tygodni. Całość możecie traktować jako zbiór mini-felietonów z cyklu "W krzywym zwierciadle OGM".


Najlepsze gry pierwszej połowy 2011 - podsumowanie

PlayStation 3Xbox 360WiiPSPDSPC3DS
Publicystyka

[07.08.2011] Wydaje się, że niedawno podsumowywałem sobie rok 2010, jednak od tego zdarzenia minęło już pół roku i sezon ogórkowy rozpoczął się na dobre. Dowodem tego może być chociażby plan wydawniczy na lipiec i sierpień, który niedawno przeglądałem. Mówiąc krótko, bida z nędzą. Jednak nie powinno nas to martwić – powinniśmy się nawet cieszyć, gdyż będzie mniej pokus do siedzenia domu. No, ale wracając do tematu tego artykułu... Mamy za sobą sześć (już teraz w zasadzie siedem, ale w lipcu niewiele się działo) miesięcy i znajdujemy się na półmetku 2011 roku, dlatego postanowiliśmy podsumować owy czas i przedstawić Wam nasze typy najlepszych gier w danych kategoriach.
[05.08.2011] Gry wideo od zawsze stawiały na rywalizację. My – gracze - mamy niejako we krwi konkurowanie, czy to z innymi osobami, czy z przeciwnikami sterowanymi przez konsolę/komputer. Wszystko zaczęło się od niepozornego walczenia z przyjaciółmi o jak najwyższy wynik na automatach. Jeśli uważacie, że czasy, w których końcowy rezultat był rzeczą najważniejszą odeszły w zapomnienie to pomyślcie jeszcze raz. Dzisiaj również staramy się zdobyć jak największą liczbę punktów. Zmieniła się tylko tego forma. Zamiast napisu „score” w górnym rogu ekranu, widzimy wyskakujące okienko z napisem „Odblokowano osiągnięcie”.


Podsumowanie roku 2010 cz. 2 - według gatunków gier

PlayStation 3Xbox 360WiiPSPDSPC
Publicystyka
[15.01.2011] Po pierwszej części naszego podsumowania 2010 roku przyszła pora na drugą. Tym razem przyjrzymy się zwycięzcom w bardziej prestiżowych kategoriach - z podziałem na gatunki gier. Która produkcja okazała się najlepszą grą akcji? Który RPG bawił nas najbardziej? Wreszcie, która strzelanina najbardziej zdemolowała nas w minionych 12 miesiącach?


Podsumowanie roku 2010 cz. 1 - kategorie specjalne

PlayStation 3Xbox 360WiiPSPDSPC
Publicystyka

[01.01.2011] Rok 2010 za nami. Wydaje się, że to kilka dni temu prezentowaliśmy Wam Podsumowanie 2009 roku, a przecież zleciało już 12 miesięcy. Wszyscy zastanawiają się jaki to był rok, rozliczają go pod wieloma względami. My, jak zwykle, chcemy zaprezentować Wam nasze subiektywne rozliczenie minionych dwunastu miesięcy w świecie gier video. Na początek kategorie specjalne, czyli wyróżnienia troszkę mniej prestiżowe, ale równie ciekawe co typowanie zwycięzców w poszczególnych gatunkach. Która pozycja mogła poszczycić się najlepszą oprawą graficzną? Który tytuł okazał się najlepszym nowym IP (nową marką)? Wreszcie, który najbardziej rozczarował? Zapraszamy.


Enslaved: Odyssey To The West - wywiad

PlayStation 3Xbox 360
Publicystyka
[05.10.10] Enslaved to tytuł, który od początku budził nasze zainteresowanie. Zespół Ninja Theory, na czele którego stoi Tameem Antoniades, tworzy gry przekonujące od samego początku swoim świetnym designem cyfrowego świata oraz wyrazistymi bohaterami. Ich poprzednia produkcja - Heavenly Sword (exclusive dla PS3) - była bardzo dobra, jednak cięgi zbierała między innymi za swoją żywotność (była po prostu krótka). Enslaved różni się między innymi tym, że został przygotowany na dwie platformy (PS3, Xbox 360) oraz możliwością pokierowania (nie dosłownie) dwiema postaciami. O tym, czy w tym przypadku nie trzeba będzie narzekać na żywotność dowiecie się z recenzji, która wyląduje niebawem na naszych łamach, ale póki co zobaczmy co ma do powiedzenia szef Ninja Theory na temat swojego najnowszego dzieła.

komentarze [16636]

[15.09.2010] Dzisiaj w całej Polsce debiutuje PlayStation Move - najnowsza zabawka do PlayStation 3. Kontrolery wykorzystujące sensory ruchu zapowiadane są przez Sony jako rewolucja. Czy rzeczywiście tak jest i czy PS Move to obowiązkowy zakup - przekonacie się z naszych materiałów. Na początek prezentujemy Wam małą encyklopedię wiedzy na temat Move - wszystko co chcielibyście wiedzieć, a baliście się zapytać. W kolejnych dniach możecie spodziewać się przeglądu gier startowych oraz szczegółowego testu samego urządzenia. Zaczynamy!

[07.09.2010] Każdego roku w sklepach lądują tysiące gier na różne platformy. Większość trzyma przynajmniej dobry poziom (dziś ryzyko związane z wypuszczeniem crapów jest dużo większe niż dawniej, bo i dużo większe pieniądze wchodzą w grę), niekiedy zdarzają się perełki lub też pozycje, które nigdy nie powinny trafić na rynek. Nawet sobie jednak nie zdajecie sprawy ile ambitnych projektów ląduje w koszu. Czasami z prozaicznych powodów (kasa...), często jednak decyzje o skasowaniu niektórych tytułów wydają się zupełnie nie zrozumiałe.

[19.06.2010] Konferencje największych gigantów za nami. Czekaliśmy na E3 długo, jednak czy oczekiwania nie przerosły aby faktycznych wydarzeń? Moim zdaniem właśnie tak się stało. Oczywistym było, że Microsoft będzie z całych sił promował Natala (teraz już jako Kinect), a Sony skupi się na PS Move. Sądziłem jednak, że oprócz tych zabawek, tworzonych - nie oszukujmy się - głównie z myślą o pozyskaniu graczy niedzielnych, firmy odpowiedzialne za PlayStation i Xboxa postarają się nas zaskoczyć czymś pozytywnym   także jeśli chodzi o standardowy lineup. Nic takiego się jednak nie stało, a wygranym niespodziewanie okazało się Nintendo. Ale po kolei...
‹  Poprzednia
Następna  ›
Strona: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  ...  /  12
  więcej recenzji

Interesują cię inne formy reklamy? Sprawdź TUTAJ.

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!