Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 14033
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1800
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Liczba artykułów: 187
Sortuj:


WRC 2010 - zapowiedź

PlayStation 3Xbox 360PC
Zapowiedzi

[14.07.2010] WRC – temat zdawałoby się gorący, a jednak zaniedbany w ostatnich latach. Po serii gier na PlayStation 2, Sony zrezygnowało z licencji na ten serial, oddając ją w ręce ludzi z włoskiego studia Milestone. Długo musieliśmy czekać, ale już niebawem pierwsza oficjalna gra ukaże się na PS3, Xboxa 360 oraz PC. Sprawdźmy co mają do powiedzenia twórcy i jak zapowiada się ich dzieło na kilka miesięcy przed premierą.


Mortal Kombat - zapowiedź

PlayStation 3Xbox 360
Zapowiedzi

[12.07.2010] Nie wiem jak Wy, ale ja od wielu lat czekałem na klasyczną część Mortal Kombat. Od czasu „czwórki” (1998 rok!) seria przeszła w 3D i od tej pory – przynajmniej moim zdaniem – straciła swój dawny blask i klimat. Pewnie, odrodzenie na PS2 i Xboxie było bardzo dobre, bo MK: Deadly Alliance zbierał bardzo dobre noty (także u nas), jednak jeśli miałbym skupić się na tych odsłonach, które wspominam najlepiej, bez wahania wskazałbym wydania dwuwymiarowe, sprzed piętnastu lat.  Przejście w 3D było kontrowersyjne i nawet jeśli twórcom udało się skonstruować zupełnie niezłą mechanikę, to nie mogła się ona równać z tym, co pamiętamy z MK2 czy MK3. Tam o jakimkolwiek przypadku nie było mowy – system walki był tak skonstruowany, że premiował doświadczenie i nie można było „szczęśliwie” wygrać. Co bardzo mnie ucieszyło, w dopiero co zapowiedzianej nowej części na PS3 i Xboxa 360 twórcy zamierzają wrócić do korzeni! Czeka nas więc powrót do mechaniki rodem z odsłon 2D, choć oprawa będzie oczywiście przystosowana do obecnych standardów.


Killzone 3 - zapowiedź

PlayStation 3
Zapowiedzi

[19.06.2010] Killzone 2 budzi oczywiste wspomnienia. Sławny trailer (a raczej render) z 2005 roku był twórcom wytykany przez długie lata, aż do premiery "dwójki". Potem już wszyscy krzykacze zamilkli bo ludzie z Guerilla Games faktycznie dostarczyli coś, co wcześniej nazywali swoją wizją. Był to poziom bardzo zbliżony do kontrowersyjnego rendera, a niektórzy twierdzili nawet, że wyższy. Teraz zadanie przed twórcami jest teoretycznie łatwiejsze, bo przecież mają znakomitą technologię, mogą korzystać z wielu elementów wykorzystanych w drugiej części, pozostało więc wszystko jeszcze bardziej dopracować i zaprojektować nowe, genialne poziomy. Czy autorom się to uda, przekonamy się za kilka miesięcy, ale już teraz widać, że "trójeczka" zapowiada się bardzo obiecująco.


Prince of Persia: The Forgotten Sands - zapowiedź

PlayStation 3Xbox 360PC
Zapowiedzi
[27.02.2010] Wydany pod koniec 2008 roku Prince of Persia zdobył sobie tylu zwolenników, co i przeciwników. Nie każdemu spodobały się zmiany, które uprościły rozgrywkę - niektórzy wręcz przypisali tej części metkę gry, która "przechodzi się sama". Jest to oczywiście mocne nadużycie, ale nie da się ukryć, że ówczesna produkcja została stworzona także pod kątem graczy niedzielnych, którzy stronią od wymagających pozycji. Prince of Persia: The Forgotten Sands ma być już jednak bardziej powrotem do korzeni, a konkretnie do idei trylogii wydawanej w latach 2003-2005. Choć gra ukaże się w tym samym miesiącu co film z Księciem Persji w roli głównej, to twórcy wyraźnie zaznaczają, że nie będzie ona miała tak naprawdę z nim zbyt wiele wspólnego, opowiadając zupełnie inną historię.


Medal of Honor 2010 - zapowiedź

PlayStation 3Xbox 360PC
Zapowiedzi

[16.02.2010] Seria Medal Of Honor za czasów poczciwego PsOne wywołała na rynku niemałe zamieszanie. Po raz pierwszy twórcom udało się przenieść w tak sugestywny sposób klimat zmagań II Wojny Światowej do świata elektronicznej rozgrywki. Mijały lata i na rynku pojawiały się kolejne odsłony. Niestety, poza Medal Of Honor: Allied Assault, seria tak naprawdę stała w miejscu, a jak wiadomo, kto stoi w miejscu ten się cofa. Ostatnia gra z serii, wydana pod koniec 2007 roku, czyli MOH: Airborne potwierdza jedynie tę teorię. Lukę, jaka w ten sposób powstała wykorzystały m.in. takie marki jak Call Of Duty czy choćby Brothers In Arms.


The Saboteur - zapowiedź

PlayStation 3Xbox 360PC
Zapowiedzi
[12.09.2009] Jeśli mam być szczery to grupa Pandemic (developer The Saboteur) bardzo ostatnimi czasy nadszarpnęła moje zaufanie. O ile w poprzedniej generacji konsol radzili sobie bardzo dobrze, tak już w ostatnich latach nie było najlepiej. Kulminacyjnym punktem było wypuszczenie słabego Mercenaries 2, na którym większość mediów się przejechała. Koncern Electronic Arts dał jednak twórcom jeszcze jedną szansę i oto mają oni szansę odgryźć się za sprawą The Saboteur, gry z otwartym światem w realiach drugiej Wojny Światowej.


Blur - zapowiedź

PlayStation 3Xbox 360PC
Zapowiedzi
[11.08.2009] Studio Bizarre Creations to  jeden z najbardziej zasłużonych dla Xboxa zespołów. Dzięki ich Project Gotham Racing Microsoft zyskał rewelacyjne wyścigi i system-sellera w jednym. Tym większa strata dla amerykańskiej korporacji, że w zeszłym roku (wkrótce po ukończeniu PGR4) ludzie z Bizarre postanowili odciąć się od giganta z Redmond. Stwierdzili, że nie byli do końca zadowoleni z dotychczasowej współpracy, bo Microsoft za bardzo naciskał na dotrzymywanie terminów, podczas gdy twórcy wielokrotnie potrzebowali więcej czasu na kilka ostatnich szlifów. Tak oto marka Project Gotham Racing została w rękach producenta konsoli z zielonym X-em, jednak prawdziwi ojcowie serii przeszli do obozu Activision, by tam w spokoju popracować na nowym tytułem.


Silent Hill: Shattered Memories - zapowiedź

WiiPlayStation 2PSP
Zapowiedzi
[31.07.2009] Silent Hill to jedna z najbardziej zasłużonych horrorowych serii na konsolach, której niestety najnowsze odsłony odstają nieco od świetności początkowych części sagi. W pamięć zapadły nam zwłaszcza „jedynka” i „dwójka”, odpowiednio na PSone i PS2. Dokładnie dziesięć lat temu (1999 rok) poznaliśmy historię Harry’ego Masona, który w poszukiwaniu swojej córki Cheryl zapuścił się w głąb miasteczka na tytułowym Cichym Wzgórzu. Rewelacyjne lokacje, niekonwencjonalne zagadki, przerażające projekty potworów, czy wreszcie pomysł na dwie wersje miasta – normalną (zamgloną) i tę z piekła rodem, włączaną po przeraźliwym dźwięku syren... Ja szczególnym sentymentem darzę właśnie część pierwszą, bo to właśnie od niej wszystko się zaczęło, a gra jakby nie było zrewolucjonizowała gatunek survival-horrorów. Tym bardziej cieszę się więc, że ludzie z Climax Studios (Brytyjczycy mający na swoim koncie niezłego Silent Hill: Origins na PSP) zabrali się za – jak to określają – „powtórne wyobrażenie” sobie „jedynki”.

[26.07.2009] Co byś zrobił gdyby okazało się, że coś dla czego poświęciłeś całe swoje życie nie jest takie jak Ci się do tej pory zdawało? Osoby, którym ufałeś i pokładałeś w ich rękach bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich, traktowały Cię jak marionetkę i wykorzystywały do nieczystych gierek zasłaniając się wyższym dobrem? W dokładnie takim położeniu znalazł się Sam Fisher, bohater nadchodzącego wielkimi krokami Splinter Cell Conviction.


Modern Warfare 2 - zapowiedź

PlayStation 3Xbox 360PC
Zapowiedzi
[05.07.2009]  Wyobraźmy sobie, że marka Call of Duty jest człowiekiem. Całe doświadczenie, sławę, odpowiedzialność i rzeszę fanów dźwigają na sobie dwie nogi: Infinity Ward i Treyarch. Seria porusza się jednak w dziwaczny sposób, bowiem tylko pierwsza kończyna robi krok do przodu, druga po jakimś czasie do niej równa i wtedy dopiero nadchodzi pora na zrobienie kolejnego ruchu naprzód. Teraz nadchodzi pora na krok Infinity Ward – twórców serii, cała rzesza graczy nie może się już tego doczekać.


Max Payne 3 - zapowiedź

PlayStation 3Xbox 360PC
Zapowiedzi
[28.06.2009] Pytanie. Co sprawiło, że Max Payne przeszedł do historii gier komputerowych? Odpowiedź. Bullet-time, klimat brudnego i ciemnego Nowego Jorku oraz mroczna, dojrzała historia. Czy Max Payne 3 bez ciemnego i brudnego Nowego Jorku dorówna swoim poprzedniczkom?
[06.06.2009] Forza Motorsport 3 to tytuł dla wielbicieli czterech kółek - takie przesłanie próbuje wbić nam do głowy zespół Turn 10, który w pocie czoła pracuje nad grą. Cóż to oznacza? Otóż to, że choć twórcy stawiają na symulacyjne podejście do tematu, to nie chcą tworzyć swojej produkcji wyłącznie dla hardcore'owych graczy. "Trójka" ma być przystępna dla każdego - obojętnie czy jest to kilkuletnie dziecko, gracz hardcore'owy, czy dziadek w kwiecie wieku. Czasy się zmieniają...
[06.06.2009] Heavy Rain to bez żadnych wątpliwości jeden z najważniejszych tytułów na PlayStation 3. Produkcja ludzi z Quantic Dream szokuje nie tylko znakomitą oprawą graficzną, nieliniowością rozgrywki i znakomitą fabułą, ale przede wszystkim możliwościami różnego zakończenia gry. Tu nie jest tak, że jeśli jedna z grywalnych postaci zginie, to zobaczycie napis "game over" i powtórzycie daną sekwencję - będziecie mogli grać dalej i rozwiązać zagadkę, ale z nieco innym zakończeniem oraz z udziałem innych bohaterów.


BioShock 2 - zapowiedź

PlayStation 3Xbox 360PC
Zapowiedzi
[18.05.2009] Wydany niemal dwa lata temu pierwszy BioShock odniósł wielki sukces i już wtedy było wiadomo, że twórcy po prostu muszą pokusić się o wydanie sequela. Specyficzna atmosfera towarzysząca rozgrywce, ciekawe rozwiązania i genialnie wykreowany świat podwodnego miasta Rapture złożyły się na to, że gra oprócz wysokich not w prasie została też doceniona przez samych graczy. Od czasu pierwszej oficjalnej zapowiedzi drugiej odsłony do pojawienia się większej ilości konkretnych informacji na jej temat musieliśmy czekać wiele miesięcy. Gdy jednak rzeczywiście wiemy już coś więcej, warto zebrać te wszystkie wieści w jedną całość, by przekonać się, że naprawdę jest na co czekać...


Dante's Inferno - zapowiedź

PlayStation 3Xbox 360
Zapowiedzi
[26.04.2009] Wydawać by się mogło, że stawać w szranki z God of War nie ma większego sensu - produkcja Sony przyzwyczaiła nas bowiem do jakości, o której inni developerzy mogą tylko pomarzyć. Część trzecia przygód Kratosa jest z wielkim rozmachem przygotowywana dla PlayStation 3, ale oto wyrósł nam z podziemi konkurent: Dante. W zeszłym roku jedną z najlepszych nowych marek była bez wątpienia produkcja zespołu EA Redwood Shores - Dead Space. Zbierała bardzo wysokie noty (także i u nas - sprawdźcie naszą recenzję), dzięki czemu twórcy zyskali spory szacunek u graczy. Ten sam team przygotowuje w chwili obecnej Dante's Inferno, nowego slashera w klimtach "Boskiej komedii". Postaram się Was przekonać, że warto na ten tytuł czekać.
‹  Poprzednia
Następna  ›
Strona: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  ...  /  13
  więcej recenzji

Interesują cię inne formy reklamy? Sprawdź TUTAJ.

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!