Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 14033
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1800
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Liczba artykułów: 174
Sortuj:

komentarze [25121]
[24.02.2013] Zapowiedź PlayStation 4 za nami. Podczas imprezy PlayStation Meeting firma Sony potwierdziła to, o czym plotki krążyły od dawna – PS4 powstaje i ma być gotowa przed świętami tego roku. Dwugodzinna konferencja przyniosła ze sobą kilka faktów, choć pozostawiła też wiele pytań bez odpowiedzi. Postanowiliśmy zebrać wszystko w jedną całość i skomentować – oczywiście zachęcamy Was również do udzielania się w komentarzach. Dajcie znać co o tym wszystkim myślicie i czy ogłoszenia Sony zrobiły na Was wrażenie.
[03.01.2013] Rok 2013 ma być tym, w którym prawdopodobnie poznamy nowe konsole Sony i Microsoftu. Nintendo już odkryło karty i wypuściło Wii U, tymczasem dwaj najwięksi konkurenci cały czas trzymają język za zębami. Postanowiliśmy zebrać wszystko co wiemy na temat PlayStation 4 i zaprezentować Wam w formie kilku filmów. Oczywiście zachęcamy Was do dyskusji w komentarzach – napiszcie czy zgadzacie się z naszymi przypuszczeniami i powiedzcie nam czego najbardziej oczekujecie po następnej PlayStation. Zaczynamy.
[08.11.2012] Kolejny przegląd prasy i tym razem na tapecie PSX Extreme - numer listopadowy. Tradycyjnie skupiamy się na felietonach, a jest o czym poczytać. Jeśli chcieliście kiedyś wybrać się do Japonii, przyda się Wam sześciostronicowy przewodnik. Oprócz tego warto przyjrzeć się testowi PS3 Super Slim, rozważaniom na temat poziomu trudności Easy w grach oraz kilku felietonom znajdującym się pod koniec numeru. W środku oczywiście znajdziecie również sporo recenzji najnowszych hitów.
[08.11.2012] Przed Wami kolejne wydanie przeglądu prasy gamingowej. Przyglądamy się listopadowemu wydaniu Neo Plus, w którym jak zwykle sporo ciekawego materiału. Z najciekawszych materiałów warto oczywiście wymienić cykl felietonów. Na wstępie analiza strategii Sony po TGS, materiał o pomocy rządowej dla developerów, a dalej opisany projekt Ouya i wywiady z Exor Studios oraz członkami People Can Fly. Oprócz tego tradycyjnie zestaw najnowszych recenzji, a jest tego sporo, bo w końcu weszliśmy w okres przedświąteczny.
[15.10.2012] W kolejnym odcinku przeglądu prasy przyglądamy się najnowszemu wydaniu Neo Plus. Po nieco przydługiej wakacyjnej przerwie magazyn chyba już na dobre wraca do cyklu miesięcznego. Mamy tu więc do czynienia z numerem październikowym, natomiast jest to siódmy numer N+ wydany w tym roku. Pismo zostało wycenione na 9,99zł i za tę cenę dostajemy 100 stron do czytania.
[15.10.2012] Przed Wami kolejny odcinek Przeglądu prasy gamigowej, w którym omawiamy październikowe (10/12) wydanie PSX Extreme. Cena - jak zwykle 9,99zł. Co warte podkreślenia, kolejny raz udało się redakcji dostarczyć aż 116 stron do czytania (czyli 8 więcej niż zwykle). Tematem numeru jest Hitman: Rozgrzeszenie.
[09.09.2012] Neo Plus wraca po "wakacyjnej" przerwie. Jeśli jesteście stałymi czytelnikami, z pewnością wiecie, że magazyn nie ukazał się w lipcu i sierpniu, a niektórzy wróżyli mu nawet upadek. Na szczęście N+ wróciło do żywych, zatem sprawdźcie co można znaleźć w najnowszym, wrześniowym numerze (jest to szósty numer N+ wydany w tym roku).
[06.09.2012] Przedstawiamy Wam kolejny odcinek Przeglądu prasy gamigowej. Tym razem wrześniowe (09/12) wydanie PSX Extreme, który to magazyn świętuje 15-lecie istnienia. Cena - tradycyjnie 9,99zł. Tym razem jednak dostajemy 116 stron (czyli 8 więcej niż zwykle) ze względu na sporo materiału o charakterze "wspominkowym".
[31.08.2012] Przed Wami kolejny przegląd prasy gamingowej w naszym serwisie. Tym razem przyjrzymy się najnowszemu numerowi CD-Action. Jest on oznaczony jako 10/2012, więc teoretycznie jest to październikowe wydanie, natomiast ukazało się w kioskach 28.08.2012 - redakcja wypuszcza kolejne numery co mniej niż 30 dni.
[05.08.2012] Przed Wami pierwszy odcinek miejmy nadzieję nowego cyklu, w którym będziemy przeglądać dla Was najnowsze numery czasopism poświęconych grom video. Osobiście skupię się na prasie konsolowej. Na pierwszy ogień idzie PSX Extreme - numer VIII.2012 i tylko on - ze względu na problemy Neo Plus, o któych możecie poczytać w obszernym felietonie na naszej stronie.

[05.08.2012] Na rynku prasy drukowanej źle się dzieje. Upadają kolejne pisma nie wytrzymując konkurencji z (teoretycznie) „bezpłatnym” Internetem, inne mają spore kłopoty, kilka dryfuje niepewnie czekając na lepsze czasy. Czy miesięczniki poświęcone grom niedługo całkowicie wyparują z rynku? Niestety obecna sytuacja nie wróży niczego dobrego.
[23.04.2012] OGM Shoutcast to zamieszczany mniej więcej raz na miesiąc artykuł, w którym prezentujemy nasze przemyślenia na temat ostatniego miesiąca. Całość jest luźno związana z grami, ale nie tylko – poruszamy tu także inne gorące kwestie z ostatnich kilku tygodni. Całość możecie traktować jako zbiór mini-felietonów z cyklu "W krzywym zwierciadle OGM". Jak zwykle, zachęcamy Was do komentowania. 
[29.02.2012] OGM Shoutcast to zamieszczany mniej więcej raz na miesiąc artykuł, w którym prezentujemy nasze przemyślenia na temat ostatniego miesiąca. Całość jest luźno związana z grami, ale nie tylko – poruszamy tu także inne gorące kwestie z ostatnich kilku tygodni. Całość możecie traktować jako zbiór mini-felietonów z cyklu "W krzywym zwierciadle OGM". Jak zwykle, zachęcamy Was do komentowania. 

[27.01.2012] OGM Shoutcast to zamieszczany mniej więcej raz na miesiąc artykuł, w którym prezentujemy nasze przemyślenia na temat ostatniego miesiąca. Całość jest luźno związana z grami, ale nie tylko – poruszamy tu także inne gorące kwestie z ostatnich kilku tygodni. Całość możecie traktować jako zbiór mini-felietonów z cyklu "W krzywym zwierciadle OGM". Jak zwykle, zachęcamy Was do komentowania.

 


Podsumowanie 2011 roku - według gatunków gier

PlayStation 3Xbox 360WiiPSPDSPC3DS
Publicystyka

[25.01.2012] Rok 2011 już za nami, więc najwyższa pora na podsumowanie minionych dwunastu miesięcy. Czy był to udany okres w naszej branży? Zależy jak na to patrzeć. Biorąc pod uwagę coraz większe rozbudowanie gier – z pewnością. To jednak był również rok, w którym jak nigdy wcześniej mieliśmy do czynienia z syndromem sequela. Po kilku porażkach finansowych wydawcy boją się inwestować w nowe tytuły i jadą na sprawdzonych markach. Wydaje nam się, że ten trend będzie się jeszcze bardziej pogłębiał w 2012 roku, ale miejmy nadzieję, że oprócz fali wtórności największe firmy zdecydują się na choćby mały powiew świeżości na tym zatłoczonym rynku.
‹  Poprzednia
Następna  ›
Strona: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  ...  /  12
  więcej recenzji

Interesują cię inne formy reklamy? Sprawdź TUTAJ.





Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!