Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13936
Liczba wiadomości: 8370
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Liczba artykułów: 148
Sortuj:


Crash Bandicoot: The Wrath of Cortex

PlayStation 2
Playtesty

Czy Crash Bandicoot w rękach innego developera może być jeszcze hitem?
Unreal Tournament okazał się wielkim hitem i udanie przeciwstawił się Quake 3 Arena. Jak będzie z najnowszą częścią?


Batman Vengeance

PC
Playtesty
Najnowsze przygody Batmana w konwersji z PS2 na PC.


F1 2002

PlayStation 2PC
Playtesty
F1 od Electronic Arts z każdym rokiem staje się coraz lepsza. Jak wypada edycja na 2002 rok?


Syphon Filter 3

PSX
Playtesty

Syphon Filter to niewątpliwie jedna z najbardziej zasłużonych serii na PSX'owym rynku. Sony postanowiło zrobić prezent posiadaczom szaraka i właśnie jeszcze na pierwszą PlayStation wydać trzecią część z serii.


Wipeout Fusion

PlayStation 2
Playtesty
Pierwsza część Wipeouta na PS2 już niedługo. Warto czekać?


Parappa the Rapper 2

PlayStation 2
Playtesty
Kontynuacja Parappa the Rapper, czyli jednej z najbardziej innowacyjnych gier na PSX-a. Jak wypadła na PS2?


World Rally Championship (WRC)

PlayStation 2
Playtesty
Czy pierwsza oficjalna gra na podstawie serialu WRC nie zawiedzie?


Jak & Daxter

PlayStation 2
Playtesty
Jak & Daxter to nowy tytuł dawnych twórców serii Crash Bandicoot - Naughty Dog. W kogo jak w kogo, ale w nich można (i trzeba!) wierzyć.

Oto nadeszła trzecia część gry skejterskiej firmowanej przez legendarnego mistrza deskorolki. Sama gra też już właściwie zasługuje na miano legendarnej!


Le Mans 24 Hours

PC
Playtesty
Le Mans swą premierę miało już chyba na wszystkich systemach (oprócz X'a i GCN). Czy konwersja na PC ma szansę coś zmienić na skostniałym, blaszakowym rynku gier wyścigowych?
Po wysypie średnich produkcji Electronic Arts traktujących o Gwiezdnych Wojnach rusza kolejna, zapowiadająca się bardzo dobrze. Czy jednak warto chwycić za klawiatury (miecze?:))? Oj tak, to chyba najlepsza gra z serii Star Wars!


Era Futbolu 2002

PC
Playtesty
Gry z serii DOBRA GRA znane są z beznadziejnych tytułów. Tutaj macie kolejny przykład. Poprzedni tytuł - SKOKI NARCIARSKIE 2002 sprzedał się w Polsce w liczbie ponad 200.000 egzemplarzy. Czy ERA FUTBOLU 2002 może powtórzyć ten sukces?
‹  Poprzednia
 
Strona: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  /  10
  więcej recenzji

Interesują cię inne formy reklamy? Sprawdź TUTAJ.

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!